Нет в наличии
428 грн.
Наличные:
428 грн
Безнал:
514 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Falcon GER t2 - Автогерметик

Специальный герметик для замены линзы фары или восстановления её герметичности. Со временем герметик может потерять свою целостность и пропускать воздух и влагу в корпус фары, что приводит к образованию конденсата и, как следствие, ухудшению светопропускающей способности линзы, повреждению рассеивателя и необратимому помутнению линзы. Также, герметик необходим для замены поврежденной линзы на новую.
Читать полностью
Технічні параметри:

Falcon GER t2 - Автогерметик

Спеціальний герметик для заміни лінзи фари або відновлення її герметичності. З часом герметик може втратити свою цілісність і пропускати повітря і вологу в корпус фари, що призводить до утворення конденсату і, як наслідок, погіршення світлопропускаючої здатності лінзи, пошкодження розсіювача і необоротного помутніння лінзи. Також, герметик необхідний для заміни пошкодженої лінзи на нову.
переваги:
Даний термоавтогерметік гарантує повне відновлення герметичності блоку фари, і після установки виключає ймовірність утворення конденсату на лінзах і розсіювачах.
Має високу стійкість до негативного впливу навколишнього середовища - високій температурі, впливу води та вітру. Завдяки цьому зберігає свою захисну функцію на дуже тривалий період часу.
Універсальність - може застосовуватися для лінз, вироблених як зі скла, так і з пластику, відмінно тримається на металевих поверхнях.
Може бути неодноразово використаний без втрати своїх властивостей - досить розігріти герметик, і він від'єднається від покриття.
Простота в установці - використання герметика не вимагає особливих навичок або спеціальних інструментів.

Довжина: 4,57 м
Товщина: 9,5 мм

Цвет
черный
Применение
для автостекла и фар
Бренд
Falcon

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Falcon» в категории «Герметик»
Показать все модели