Есть в наличии (1-2 дня)
155 грн.
Наличные:
155 грн
Безнал:
186 грн
159 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL RT-1016 - клеевой пистолет

Напряжение питания: 230 В
Потребляемая мощность: 200 Вт
Производительность: 16 г/мин
Диаметр стержня: 11.2 мм
Вес: 0.333 кг
Объем: 0.002067 м.куб

Клеевой пистолет RT-1016 – это инструмент, предназначенный для соединения разного рода материала и изделий. Соединение изделий осуществляется за счет клеевого стержня, который в свою очередь нагревается внутри пистолета и выходит
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL RT-1016 - клейовий пістолет

Напруга живлення: 230 В
Потужність: 200 Вт
Продуктивність: 16 г/хв.
Діаметр стрижня: 11.2 мм
Вага: 0.333 кг
Об'єм: 0.002067 м.куб

Клейовий пістолет RT-1016 - це інструмент, призначений для з'єднання різного роду матеріалу і виробів. З'єднання виробів здійснюється за рахунок клейового стрижня, який в свою чергу нагрівається всередині пістолета і виходить назовні через сопло пістолета. Дана модель клейового пістолета має повністю пластиковий корпус і порівняно невеликі вагу і габарити.

Клейовий пістолет RT-1016 працює від мережі в 230 В при споживаній потужності в 200 Вт. Це середній по споживаній потужності клейовий пістолет в асортименті клейових пістолетів INTERTOOL. Час нагрівання клейового стрижня безпосередньо залежить від споживаної потужності пістолета. Тут час нагрівання стрижня в пістолеті становить 4 хв. при максимальній температурі нагріву 195°C. А продуктивність складає 16 г/хв. Діаметри застосовуваних стрижнів 11.2 мм. Не забувайте і про безпеку, намагайтеся не торкатися сопла і розплавленого клею, тому що можна дуже сильно обпектися.

Ергономіка пістолета максимально орієнтована на користувача та зручність його застосування. Для використання пістолета не потрібно особливих умінь. Клейовий пістолет RT-1016 можна застосовувати як в побуті, так і на виробничих підприємствах. Максимальна температура нагріву в даному пістолеті 195°C. Клейовим пістолетом RT-1016 без особливих зусиль можна з'єднувати як пластикові вироби, так і дерев'яні вироби з різних порід деревини. Потрібно відзначити, що при склеюванні двох поверхонь, не потрібно довго витримувати розплавлений клей на склеюються виробах. В іншому випадку, ви отримуєте вироби, що не щільно прилягають один до одного і слабку хватку виробів. Тому, як тільки нанесли клей на виріб, його потрібно якомога швидше прикладати до склеюваних поверхонь.

Особливості:
Рукоятка зручна і повторює контури пальців.
Є пластикова ніжка-підставка для вертикального положення пістолета в перервах між роботою.
Невелике оглядове віконце для контролю залишку клейового стрижня.

Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Клеевой пистолет»
Показать все модели