Нет в наличии
137 грн.
Наличные:
137 грн
Безнал:
164 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SAPFIRE 746543 200мл - Очиститель кондиционера дезинфицирующий

Назначение: очиститель кондиционера дезинфицирующий
Объем: 200 ml

Средство для очистки систем кондиционирования, каналов вентиляции и воздуховодов автомобилей. Позволяет быстро очистить и дезинфицировать кондиционер без демонтажа. Удаляет грибки, бактерии, споры, плесень и вредные микроорганизмы. Предотвращает простудные и аллергические заболевания. Защищает
Читать полностью
Технічні параметри:

SAPFIRE 746543 200мл - Очищувач кондиціонера дезинфікуючий

Призначення: очищувач кондиціонера дезинфікуючий
Об'єм: 200 ml

Засіб для очищення систем кондиціонування, каналів вентиляції і повітропроводів автомобілів. Дозволяє швидко очистити і дезинфікувати кондиціонер без демонтажу. Видаляє грибки, бактерії, спори, пліснява і шкідливі мікроорганізми. Запобігає простудним і алергічним захворюванням. Захищає випарник кондиціонера від корозії, видаляє з випарника відкладення жирів, нікотин і бруд, нейтралізуючи неприємні запахи. Освіжає повітря. Формує захисну бактерицидну плівку, яка надовго оберігає від появи шкідливих мікроорганізмів (до року при правильному використанні).

Спосіб застосування :
1.Перед використанням балон збовтати, включити двигун. Настроїти кондиціонер на режим холоду, швидкість вентилятора на максимальний рівень і замкнуту рециркуляцію повітря. Відкрити заслінку.
2.Передні сидіння посунути вперед і скласти їх.
3.Тримати балон чимдалі від себе, натиснути на розпилювач і зафіксувати його, поставити в зону ніг заднього ряду. Вийти з автомобіля. Закрити двері і вікна. Через 15 хвилин відкрити усі двері і провітрити. Вимкнути двигун.
Увага! Температура має бути від 10°С. Рекомендується регулярне застосування.

Запобіжні заходи: Балон під тиском! Не допускати нагрівання до 50°С. Захищати від попадання прямих сонячних променів. Не давати дітям. Не розпиляти поблизу відкритого вогню. Використати в добре провітрюваних приміщеннях.

Склад: пропан, Бутан, изопропанол, изобутан.

Тип
Очиститель
Объем
200
Распыление
автоматическое
Бренд
Sapfire

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Sapfire» в категории «Кондиционер»
Показать все модели