Масло для мототехники Ipone KATANA SCOOT 5W-40 2л


Есть в наличии (1-2 дня)
697 грн.
Наличные:
697 грн
Безнал:
836 грн
Приватбанк:
704 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ipone KATANA SCOOT 5W-40 2л - масло для мототехники

Премиальный продукт на синтетической основе, разработанный специально для применения в современных четырёхтактных двигателях скутеров малого и большого объёма. Подходит для скутеров как с воздушным, так и с водяным охлаждением.
Благодаря использованию премиальных базовых синтетических масел и специального, тщательно подобранного пакета присадок, обеспечиваются следующие преимущества
Читать полностью
Технічні параметри:

Ipone KATANA SCOOT 5W-40 2л - масло для мототехніки

Преміальний продукт на синтетичній основі, розроблений спеціально для застосування в сучасних чотиритактних двигунах скутерів малого і великого обсягу. Підходить для скутерів як з повітряним, так і з водяним охолодженням.
Завдяки використанню преміальних базових синтетичних масел і спеціального, ретельно підібраного пакету присадок, забезпечуються наступні переваги масла:
Стійкість до окислення і зносу дозволяє маслу зберігати свої захисні, мастильні та інші властивості на більш тривалий період, ніж аналогічні масла інших виробників. Завдяки цьому масло можна використовувати протягом декількох мотосезонів.
Має низьку температуру застигання, забезпечує легкий пуск двигуна в холодну погоду як електростартером, так і кікстартером (на випадок слабкого заряду акумулятора).
Володіє низькою витратою на угар - скорочує кількість чада і диму у вихлопних газах, сприяє збереженню камери згоряння в чистоті і дозволяє не доливати масло під час роботи.
Захищає двигун від зносу і пошкоджень за рахунок відмінних адгезивних властивостей - здатності прилипати на поверхні робочих елементів, виключаючи їх безпосередній контакт.
Відмінна стійкість до високої температури і охолоджуючі властивості масла сприяють стабільній роботі двигуна в міських умовах щільного руху, коли нормальне повітряне охолодження двигуна неможливо.

Вязкость
5W-40
Тип
Синтетическое
Объем
2 (л)
Применение
мото
Тактность двигателя
4-х тактные
Классификация API
SL
Производство
Франция

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ipone» в категории «Масло для мототехники»
Показать все модели