Антикоррозийное покрытие Piton Мовиль 750мл


Нет в наличии
84 грн.
Наличные:
84 грн
Безнал:
101 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Piton Мовиль 750мл - Автоконсервант закрытых профилей

Объем: 750 мл
Консистенция: аэрозоль
Назначение: антикоррозионная обработка металлических поверхностей

Надёжное эластичное антикоррозийное покрытие на основе натурального воска. Специально разработано для защиты внутренних полостей кузова автомобиля (порогов, дверей, багажника, стоек, лонжеронов, подкапотного пространства), а также колесных арок и днища. Глубоко
Читать полностью
Технічні параметри:

Piton Мовіль 750мл - Автоконсервант закритих профілів

Об'єм: 750 мл
Консистенція: аерозоль
Призначення: антикорозійна обробка металевих поверхонь

Надійне еластичне антикорозійне покриття на основі натурального воску. Спеціально розроблене для захисту внутрішніх порожнин кузова автомобіля (порогів, дверей, багажника, стійок, лонжеронів, підкапотного простору), а також колісних арок і днища. Глибоко проникає в пори, витісняє вологу, ізолює поверхню від проникнення води і кисню. Блокує осередки появи іржі, зупиняє подальший розвиток корозії. Утворює еластичну плівку, стійку до атмосферних впливів і перепадів температур, яка надійно захищає поверхні від руйнівного впливу вологи, солей, дорожніх реагентів.

Автоконсервант МОВІЛЬ наноситься на забарвлені і нефарбовані металеві поверхні, сумісний з усіма типами лакофарбових матеріалів. Під кришкою балона гнучка трубка з латунним наконечником, яка допоможе проникнути засобу у внутрішні порожнини закритих профілів. Оброблена поверхня готова до експлуатації через 2 години.

Спосіб застосування:
 Важливо! Ретельно підготувати поверхню до нанесення автоконсервантів: очистити від бруду та іржі.
 Обов'язково! Розмішати вміст балону, струшуючи його не менше 2-3 хв, - це забезпечить однорідний шар покриття і запобіжить закупорку розпилювача. У процесі роботи необхідно періодично струшувати балон.
 Відкриті плоскі поверхні покривати рівномірним шаром з відстані 25-30 см за допомогою звичайного розпилювача. У внутрішні порожнини закритих профілів автоконсервант вводиться через сервісні отвори за допомогою трубки з латунним наконечником (див. Карту сервісних отворів в інструкції автомобіля).
 Важливо! Якщо вміст балона не було витрачено повністю, для його подальшого використання необхідно очистити клапан. Переверніть балон розпилювальної головкою вниз і роізведіте розпилення до знебарвлення струменя. В іншому випадку автоконсервант в клапані застигне і використовувати його в подальшому буде неможливо.

Увага! Балон під тиском. НЕ допускати потрапляння прямих сонячних променів. НЕ використовувати і НЕ зберігати при температурі вище +50 оС. НЕ розпилювати поблизу відкритого вогню. Після використання балон НЕ проколювати і не спалювати. Фарбування виробляти в добре провітрюваних приміщеннях. Використовувати засоби захисту, не допускати попадання в органи дихання і очі. Берегти від дітей! Зберігати балон при кімнатній температурі вдалині від джерел вогню і тепла. Оптимальна температура балона і навколишнього середовища в момент використання становить від +10 оС до +35.

Тип
Защитное покрытие
Объем
0.75
Упаковка
аэрозоль
Бренд
Piton

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Piton» в категории «Антикоррозийное покрытие»
Показать все модели