Нет в наличии
8256 грн.
Наличные:
8256 грн
Безнал:
10321 грн
Приватбанк:
8754 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CYBEX Pallas M-fix Limestone-khaki - Автокресло

Регулируемый столик-бампер
откидывающийся подголовник
наличие подушки безопасности
усиленная боковая защита
размеры (ДхШхВ) 43х56х72 см
вес кресла 9,3 кг

Автокресло, предлагаемое известным немецким брендом Cybex (Сайбекс) является универсальным, так как рассчитано на перевозку в автомобиле детей, возраст которых варьируется от девяти месяцев до 12 лет. Оно
Читать полностью
Технічні параметри:

CYBEX Pallas M-fix Limestone-khaki - Автокрісло

Регульований столик-бампер
відкидається підголівник
наявність подушки безпеки
посилений бічний захист
розміри (ДхШхВ) 43х56х72 см
вага крісла 9,3 кг

Автокрісло, пропоноване відомим німецьким брендом Cybex (Сайбекс) є універсальним, так як розраховане на перевезення в автомобілі дітей, вік яких варіюється від дев'яти місяців до 12 років. Воно належить до групи 1-2-3, тому стане вірним супутником в дорозі протягом багатьох років, до тих пір, поки необхідність у додатковій захисті не відпаде.

Ваговій діапазон для даної моделі становить 9-36 кілограмів. Особливістю моделі Cybex Pallas M-Fix (Сайбекс Паллас М-Фікс) є наявність регульованого столика-бампера, який замінює ремені безпеки, не обмежуючи при цьому свободу рухів маленького пасажира. Установка Cybex Pallas M-Fix (Сайбекс Паллас М-Фікс) здійснюється двома способами. При наявності в автомобілі бази ISOFIX монтаж займає кілька хвилин.
Досить просто замкнути з'єднання крісла в точках фіксації бази ISOFIX. Якщо ця система кріплення відсутня, можлива установка за допомогою штатних автомобільних ременів безпеки.

Переваги Cybex автокрісла Pallas M-Fix:
У моделі Cybex Pallas M-Fix (Сайбекс Паллас М-Фікс) передбачено наявність подушки безпеки. Цю інженерну новинку німецький бренд оформив патентом.
При зіткненні або різкому повороті енергія удару рівномірно розподіляється по поверхні столика, який в свою чергу поглинає її на 30%. Завдяки такому рішенню інженерів відомого німецького бренду дитина, негативно відноситься до ременів безпеки, буде відчувати себе комфортно.
Столик-бампер можна присувати і відсувати. Це актуально в зимовий період, коли дитина носить об'ємну верхній одяг. При досягненні віку чотирьох років можна пристібати дитини в автокріслі триточковими ременями безпеки, знявши столик-бампер.

Восьмирічну дитину виробник рекомендує перевозити в автомобілі в бустері. Щоб перетворити автокрісло Cybex Pallas M-Fix (Сайбекс Паллас М-Фікс) у зручне сидіння, достатньо зняти спинку. У сидінні є додаткова вставка, за допомогою якої можна регулювати висоту. Завдяки цьому елементу дитина зможе спостерігати за пейзажами за вікном автомобіля.

У корпус моделі Cybex Pallas M-Fix (Сайбекс Паллас М-Фікс) вбудований спеціальний стопор, який допомагає створювати комфортне положення для сну. Чохли, виконані з міцного матеріалу, знімні. Допускається їх прання в пральній машині при використанні делікатного режиму.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Cybex» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели