Виброизоляция StP Silver 3.0 NEW 47 х 75 см


Есть в наличии
127 грн.
Наличные:
127 грн
Безнал:
152 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

StP Silver 3.0 NEW 47 х 75 см - вибропоглащающий материал

Размер листа: 47 х 75 см
Толщина листа: 3.0 мм
Площадь листа: 0.35 м2
КМП: 0.3
Уд.вес: 5.5 кг/м2
Количество листов в упаковке: 10

Цена указана за 1 лист.

В широком ассортименте виброизоляции STP такой материал, как Вибропласт Silver занимает начальную позицию и считается самым слабым материалом из представленных. Коэффициент механических
Читать полностью
Технічні параметри:

StP Silver 3.0 NEW 47 х 75 см - вібропоглинаючий матеріал

Розмір листа: 47 х 75 см
Товщина листа: 3.0 мм
Площа листа: 0.35 м2
КМВ: 0.3
Пит.вага: 5.5 кг/м2
Кількість аркушів в упаковці: 10

Ціна вказана за 1 лист.

У широкому асортименті віброізоляції STP такий матеріал, як Вібропласт Silver займає початкову позицію і вважається найслабшим матеріалом з представлених. Коефіцієнт механічних втрат становить всього 0,25 умовних одиниць, а товщина - 2 мм.

Матеріал становить собою листи, готові до застосування: з лицьового боку бітумна композиція покрита алюмінієвою плівкою, зі зворотного боку - захисним папером, яку необхідно зняти безпосередньо перед монтажем.

Додаткового прогріву матеріал не вимагає, але монтаж бажано здійснювати в теплому приміщенні: Silver, як і будь-який інший вібропласт, стає м'яким і еластичним, спрощується прикочування матеріалу за допомогою валика.

Активне застосування Вібропласту Silver в якості матеріалу для шумоізоляції дверей, підлоги і тим більше моторного відсіку - необґрунтоване. Незважаючи на рекламу і обіцянки продавців, на металі кузова автомобілів даний матеріал практично не працює. Там, де є метал і його потрібно віброізольовувати, необхідно застосовувати більш важкі і ефективні листи: STP Вибропласт Gold або будь-який матеріал із серії БіМаст, в залежності від вибронагруженности оброблюваної зони.

У сучасній шумоізоляції єдиним застосуванням Вібропласта Silver STP є вібродемпфування пластикових елементів дверних обшивок, облицювань стійок, пластикових елементів оздоблення багажника. Тобто, обробці підлягає весь салонний пластик. За допомогою додаткової обробки місць стиків, використовуючи антискрип на авто або Бітопласт, можна досягти підвищеної жорсткості пластмасових деталей, прибрати їх гул і брязкіт. Площа обклеювання пластику повинна складати близько 50% відсотків від загальної площі. У деяких випадках рекомендується Вібропласт Silver клеїти внахлест, формуючи таким чином деяку подобу ребер жорсткості.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «StP» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели