Шумоизоляция StP Барьер 4 КС 75 х 100 см


Есть в наличии
67 грн.
Наличные:
67 грн
Безнал:
84 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StP Барьер 4 КС - звуко и теплоизоляционный материал
Хорошая шумоизоляция является важным фактором для любого автомобиля. Ведь плохая шумоизоляция определяется даже не на значительной скорости, быстро утомляет и реакция водителя значительно уменьшается, что может привести к негативным последствиям.
При установке в автомобиль шумоизоляцию вы не только получаете снижение постороннего шума но и значительное утепление салона также улучшение
Читать полностью
Технічні параметри:

StP Бар'єр 4 КС - звуко і теплоізоляційний матеріал
Гарна шумоізоляція є важливим фактором для будь-якого автомобіля. Адже погана шумоізоляція визначається навіть не на значній швидкості, швидко стомлює і реакція водія значно зменшується, що може призвести до негативних наслідків.
При установці в автомобіль шумоізоляцію ви не тільки отримуєте зниження стороннього шуму але і значне утеплення салону також поліпшення звучання акустичної системи. Шумоізоляція служить для поліпшення комфорту під час водіння, дозволить насолоджуватися якісною музикою без будь-яких перешкод, знижує стомлюваність в дорозі і покращує термо властивості автомобіля.
Шумоізоляційний матеріал StP Бар'єр 4 КС виготовлений зі спіненого каучуку. Матеріал обрамлений металом, високоякісну еластичну фольгу. Клейовий шар дозволяє без зусиль встановити матеріал не вимагаючи при цьому нагрівання. Для кращої роботи матеріалу рекомендується наносити на зони де не накопичується волога. матеріал має властивість отпружінівает тому не рекомендується встановлювати в деяких зазорах обшивки бо матеріал буде відштовхувати кріпильні елементи і обшивку салону.
Застосовується шумоізоляція в підлогу, дах, багажник, перегородки моторного відсіку, арки коліс. Діапазон температур сягає від -40 до +90 градусів.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Вага листа 0,18 кг
Ціна за лист (10 листів в упаковці)

Металлизированный слой
Есть
Размер листа
100x75 (см)
Толщина листа
4 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  здравствуйте, подскажите подойдет ли этот материал для обезжумки дверных карточек на автомобиль в котором вообще нет никакой шумо вибро изоляции (цель обезшумки - улучшить качество звука нормальной акустики) зарание благодарен

  владимир, 05.01.2017

  подойдет

  Ответ специалиста

  Размер листа в см или мм?

  Андрей, 10.10.2016

  75 х 100 см

  Ответ специалиста

  Добрый вечер. эта шумка идет со слоем клея? подойдет для укладки на днище?

  Сергей, 19.08.2016

  да, на клеевой основе, на днище подойдет

  Ответ специалиста

Другие модели марки «StP» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели