Электрическая лебедка ComeUP Seal DV-9.5 rs (i) 12V (4320kg)


Нет в наличии
48263 грн.
Наличные:
48263 грн
Безнал:
57919 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ComeUP Seal DV-9.5 rs (i) 12V (4320kg) - Лебедка

Особенности: с кевларом и пультом

Лебедка автомобильная электрическая герметичная радиоуправляемая с кевларовым тросом. Тяговое усилие 4309 кг. Вес 32кг. Двигатель 3730Вт/5лс, трехступенчатая передача 159:1. Высокоскоростная лебедка для средних и тяжелых внедорожников

Технические характеристики:

- Тяговое усилие – 4309 кг. на первом слое намотки
- Двигатель –
Читать полностью
Технічні параметри:

ComeUP Seal DV-9.5 rs (i) 12V (4320kg) - Лебідка

Особливості: з кевларом та пультом

Лебідка автомобільна електрична герметична керована по радіо з кевларовым тросом. Тягове зусилля 4309 кг Вес 32кг. Двигун 3730Вт/5лс, триступінчата передача 159: 1. Високошвидкісна лебідка для середніх і важких позашляховиків

Технічні характеристики:

- Тягове зусилля - 4309 кг на першому шарі намотування
- Двигун - 3730 Вт/5 л.с. з постійним магнітом
- Редуктор - триступінчатий планетарний
- Передатне співвідношення - 159: 1
- Гальмо (зовні барабана) - автоматичне, конічне (CBS)
- Барабан діаметр/довжина - 63.5 мм/228 мм
- Вага - 32 кг
- Трос - синтетичний, SK - 75
- Розмір троса - 8.7 х 30.5

Вбудований водонепроникний приймач радіоуправління.
Герметичний високоефективний мотор. Електродвигун серії Heavy duty призначений для роботи в тяжких умовах і має високий момент, що крутить, і лінійну швидкість. Вбудований тепловий датчик автоматично посилає сигнал попередження на пульт дистанційного керування, коли двигун перегрітий.
- Алюмінієвий сплав корпусу. Жорсткий структурований корпус з відлитого під тиском алюмінієвого сплаву здатний тривало витримувати 2-х кратне перевищення номінального зусилля лебідки.
- Загартована сталь 3-х планетарних зубчастих передач. Потужний і безшумний планетарний редуктор для максимальної механічної ефективності.
- Автоматичне конічне гальмо CBS, витримує повне навантаження. Запатентованая в Америці, Німеччині, Великобританії, Франції і так далі гальмівна система з фрикційним конусом CBS (Cone Brake Structure) автоматично витримує граничне навантаження без ковзання. З системою CBS з великим вантажем на тросі, створюється більше зусилля гальмування. Крім того гальмівний механізм, встановлений поза барабаном, а не усередині нього, охолоджується набагато краще. Завдяки мінімальному нагріву барабана така конструкції ідеальна для лебідок з синтетичним тросом.
- Здатний працювати у воді герметичний контактор. Абсолютно новий герметичний контактор серії heavy duty з подушками контакту з срібного сплаву і товстими мідними шинами, що проводять. Це дозволяє витримувати високі струми і напружений робочий цикл. Контактор має здібну занурюватися у воду конструкцію, що гарантують стійкість до будь-яких атмосферних дій. Промисловий високоякісний контактор витривалий, надійний і розрахований на допустиме навантаження 400 ампер при 12 вольт.
- Т-подібна ергономічна рукоять для вільного розмотування троса. T- ручка переміщена лише легким підняттям-і-поворотом звільняє кільцеву шестерню, що обертається, для швидкого розмотування троса - 4 однаково розташованих отвори настановних штифтів дозволяють переставляти корпус з T- ручкою під потрібним кутом для зручної установки у бампер.
- Вибір управління лебідкою. У комплект лебідки входять 2 пульти дистанційного управління. Водонепроникний пульт дистанційного керування промислового рівня зі вбудованою світлодіодною індикацією автоматично оповіщає про перегрівання електромотора. Пульт радіоуправління дозволяє надійно управляти лебідкою в найскладніших умовах і на більшому видаленні.

Комплектність:

- Інтегрований блок соленоїдів;
- Пульт управління (довжина дроту 5 м);
- Радіо пульт;
- Синтетичний трос з крюком;
- Клюз;
- Тросогаситель;
- Рукавички;
- Дроти підключення (1,8 м)

Тип
Электрическая лебедка
Пульт
проводной
Тяговое усилие
4309
Бренд
ComeUP

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «ComeUP» в категории «Лебедка»
Показать все модели