Электрическая лебедка ComeUP DS-9,5(s)SEAL 12V


Нет в наличии
46094 грн.
Наличные:
46094 грн
Безнал:
57621 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ComeUP DS-9,5(s)SEAL 12V - Лебедка

Особенности: с кевларом и клюзом

Лебедка автомобильная электрическая герметичная с кевларовым тросом. Тяговое усилие 4309 кг. Вес 28кг. Двигатель 3730Вт/5лс, трехступенчатая передача 159:1. Высокоскоростная лебедка для средних и тяжелых внедорожников.

- Линейное усилие: 4309 кг
- Мотор 12В: 3730 Вт / 5 лс
- Редуктор: трехступенчатый планетарный
- Передаточное число: 159 : 1
Читать полностью
Технічні параметри:

ComeUP DS-9,5(s)SEAL 12V - Лебідка

Особливості: з кевларом і клюзом

Лебідка автомобільна електрична герметична з кевларовым тросом. Тягове зусилля 4309 кг Вес 28кг. Двигун 3730Вт/5лс, триступінчата передача 159: 1. Високошвидкісна лебідка для середніх і важких позашляховиків.

- Лінійне зусилля: 4309 кг
- Мотор 12В : 3730 Вт / 5 лс
- Редуктор: триступінчатий планетарний
- Передатне число: 159 : 1
- Зчеплення (вільний хід барабана) : кільцева шестерня, що обертається
- Гальмо (зовні барабана) : Автоматичний, конічний (СBS).
- Розмір троса (мм x м) : 9,5 × 30,5 м
- Тип троса : Синтетичний трос SK - 75
- Розмір барабана ( мм x мм) : 63.5 x 228 (2.5" x 9")
- Монтажний шаблон (мм x мм) : 254 x 114

- Водонепроникний блок управління
- Герметичний високоефективний мотор Електродвигун серії Heavyduty призначений для роботи в тяжких умовах і має високий момент, що крутить, і лінійну швидкість. Вбудований тепловий датчик автоматично посилає сигнал попередження на пульт дистанційного керування, коли двигун перегрітий.
- Алюмінієвий сплав корпусу. Жорсткий структурований корпус з відлитого під тиском алюмінієвого сплаву здатний тривало витримувати 2-х кратне перевищення номінального зусилля.
- Загартована сталь 3-х планетарних зубчастих передач. Потужний і безшумний планетарний редуктор для максимальної механічної ефективності.
- Автоматичне конічне гальмо CBS, витримує повне навантаження. Запатентована в Америці, Німеччині, Великобританії, Франції і так далі гальмівна система з фрикційним конусом CBS (ConeBrakeStructure) автоматично витримує граничне навантаження без ковзання. З системою CBS з великим вантажем на тросі, створюється більше зусилля гальмування. Крім того гальмівний механізм, встановлений поза барабаном, а не усередині нього, охолоджується набагато краще. Завдяки мінімальному нагріву барабана така конструкції ідеальна для лебідок з синтетичним тросом.
- Здатний працювати у воді герметичний контактор. Абсолютно новий герметичний контактор серії heavyduty з подушками контакту з срібного сплаву і товстими мідними шинами, що проводять. Це дозволяє витримувати високі струми і напружений робочий цикл. Контактор має здібну занурюватися у воду конструкцію, що гарантують стійкість до будь-яких атмосферних дій. Промисловий високоякісний контактор витривалий, надійний і розрахований на допустиме навантаження 400 ампер при 12 вольт.
- Т-подібна ергономічна рукоять для вільного розмотування троса. T- ручка переміщена лише легким поднятием-и-поворотом звільняє кільцеву шестерню, що обертається, для швидкого розмотування троса - 4 однаково розташованих отвори настановних штифтів дозволяють переставляти корпус з T- ручкою під потрібним кутом для зручної установки у бампер.

Комплектність:
- Знімний блок управління
- Дистанційне керування з кабелем 5 м
- Синтетичний трос з крюком
- люз
- Кабель під'єднування акумулятора 1.8м
- Гаситель троса
- Рукавички
- Строп для крюка
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ComeUP» в категории «Лебедка»
Показать все модели