Нет в наличии
1599 грн.
Наличные:
1599 грн
Безнал:
1919 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

HEYNER Capsula BB0+ (Cosmic Blue)- Автокресло

Изготовитель: Германия
Крепление: 3-х точечный ремень
Установка: Против хода движения
Внутренние ремни: Пяти-точечные

Автомобильное кресло Heyner Capsula BB0+ - это модель нового поколения от Heyner. Кресло предназначено для юных пассажиров от рождения до 1 года (до 13 кг веса). Монтируется против хода движения автомашины и фиксируется автомобильными ремнями безопасности.
Читать полностью
Технічні параметри:

HEYNER Capsula BB0+ (Cosmic Blue) - Автокрісло

Виробник: Німеччина
Кріплення: 3-х точковий ремінь
Установка: Проти ходу руху
Внутрішні ремені: П'яти-точкові

Автомобільне крісло Heyner Capsula BB0 + - це модель нового покоління від Heyner. Крісло призначене для юних пасажирів від народження до 1 року (до 13 кг ваги). Монтується проти ходу руху автомашини і фіксується автомобільними ременями безпеки. Дитяче сидіння Heyner Capsula BB0 + оснащено ременем безпеки з м'якою вставкою, багатофункціональною ручкою, двосторонніми подушками, двостороннім захистом від сонця. Оббивка м'яка і ніжна, не викликає роздратування. Купивши автокрісло Heyner Capsula BB0 +, Ви можете бути спокійні, тому що воно забезпечить оптимальну безпеку і зручність вашому малюку.

БЕЗПЕКА: Дитина в автокріслі надійно фіксується внутрішнім ременем безпеки. Поглиблене сидіння максимально захищає малюка від ударів збоку. Повністю відповідає Європейському стандарту безпеки ЕСЕ R44 / 04.

КОМФОРТ: Ремінь безпеки оснащений м'якою накладкою. Двосторонній козирок від сонця. Багатофункціональна ручка, яка виконує кілька функцій. Змінні подушки на літо і зиму. Компактність і невелика вага. Можливість установки на шасі коляски при наявності відповідних адаптерів. Оббивка виготовлена з ніжного м'якого матеріалу, що не дратівної шкіру, легко знімається для прання.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Heyner» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели