Кресло BEBE-CONFORT Iseos Neo+ Walnut Brown (85215350)


Нет в наличии
4968 грн.
Наличные:
4968 грн
Безнал:
6211 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

BEBE-CONFORT Iseos Neo+ Walnut Brown (85215350)- Автокресло

Изготовитель: Франция
Крепление: 3-х точечный ремень
Установка: По ходу+против хода движения
Внутренние ремни: Трех-точечные

Автокресло Bebe Confort Iseos Neo Plus подходит для детей от рождения до 4 лет. Для самых маленьких детей — до 6 месяцев— предусмотрен специальный мягкий, ортопедический вкладыш. Автокресло усиленной фирменной боковой защитой Safe Side.
Читать полностью
Технічні параметри:

BEBE-CONFORT Iseos Neo + Walnut Brown (85215350) - Автокрісло

Виробник: Франція
Кріплення: 3-х точковий ремінь
Установка: По ходу + проти ходу руху
Внутрішні ремені: Трьох-точкові

Автокрісло Bebe Confort Iseos Neo Plus підходить для дітей від народження до 4 років. Для самих маленьких дітей - до 6 місяців-передбачений спеціальний м'який, ортопедичний вкладиш. Автокрісло посиленою фірмової бічним захистом Safe Side. Має подвійну регулювання Modulo Safe по ширині і нахилу, в залежності від розмірів дитини і обсягу його одягу. Вбудовані, регульовані триточкові ремені оснащені м'якими накладками і системою «легка посадка» - лямки ременів фіксуються по сторонах. Крісло плавно переводиться в режим відпочинку поворотом регулювального кільця. Спеціальний відкидний упор в підставі крісла забезпечує додатковий нахил. Ударостійкий корпус розроблений з урахуванням геометрії салонів сучасних автомобілів. Система «TT» додатково притягує крісло до сидіння. Високоякісна, повітрепроникна оббивка легко знімається. У комплекті передбачені змінні накладки на ремені.

Кріплення Bebe Confort Iseos Neo Plus встановлюється двома способами:
1) особою проти ходу руху автомобіля (для дітей вагою до13 кг). Важливо! При установці на переднє сидіння необхідно обов'язково відключити фронтальну подушку безпеки
2) особою по ходу руху (для дітей вагою від 9 до 18 кг). Кріпиться тільки штатними ременями автомобіля. Передбачена система додаткового натягу ременів System Total Tension.
Особливості та переваги моделі: високоякісне, комфортне автокрісло з фірмовою бічним захистом Safe Side подвійна регулювання по ширині і нахилу Modulo Safe м'який ортопедичний вкладиш - для дітей з народження внутрішні 5-точкові ремені з ситем «легка посадка» лямки ременів фіксуються по сторонам легкий і плавний переклад в положення для відпочинку ударостійкий корпус-розроблений з урахуванням геометрії салонів автомобілів система додаткового натягу штатного ременя система «TT» - додатково притягує крісло до сидіння автомобіля

Габарити (В × Ш × Г), см: 61 × 57 × 57
Вага виробу: 8.9 кг
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «BEBE-CONFORT» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели