Снят с производства
5369 грн.
Наличные:
5369 грн
Безнал:
6443 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Радар-детектор Cobra XRS R8 - представляет собой концептуальное решение для людей, ценящих удобство и отсутствие лишних элементов временной инсталляции. Данный радар-детектор обладает максимальным набором функций, принимает сигналы 15 разновидностей групп в разных диапазонах, в том числе сигналы короткоимпульсных радаров (POP).

Уникальная технология IntelliLink™ обеспечивает беспроводное соединение, придавая прибору дополнительную ценность. Основное
Читать полностью


Радар детектор Cobra XRS R8 - являє собою концептуальне рішення для людей, які цінують зручність і відсутність зайвих елементів тимчасової інсталяції. Даний радар-детектор має максимальним набором функцій, приймає сигнали 15 різновидів груп у різних діапазонах, в тому числі сигнали короткоімпульсний радарів (POP).

Унікальна технологія IntelliLink ™ забезпечує бездротове з"єднання, надаючи приладу додаткову цінність. Основна перевага рознесеного радар-детектора Cobra перед мобільним радар-детектором - це можливість встановити прилад в зручне місце, за потребою потайки, з протяжкою прямого живлення від бортової мережі автомобіля, звільнивши при цьому гніздо прикурювача. Інформування водія і керування радаром здійснюється з бездротового пульта. У комплекті йде 3 системи кріплення пульта: на козирок, на сопло воздуховода, на липучках до будь-якого іншого місця. Варто відзначити, що кріпиться не пульт, а кредл, виймаючи пульт з якого, ви надаєте йому мобільність, інсталюючи назад - надійність кріплення. Радар-детектор також оснащений електронним компасом, можливістю визначати частоту прийнятого радара (діапазон Ka і лазер), триступеневої системою фільтрації помилкові сигналів в режимі місто, можливістю оновлення бази даних по розташуванню фіксованих камер (AURA ™) (2010 рік) та іншими цікавими функціями.

Функції

Проста в установці головний система визначення радарів \ лазерів Встановіть головний пристрій прийому сигналів радарів (лазерів) над або за дзеркалом заднього виду, закріпіть його на торпеді або знайдіть інше місце, де він буде найменш помітний.
Використовуйте 2 клейкі подушечки для інсталяції на будь-якій поверхні і під будь-яким кутом. Для інсталяції під грати радіатора необхідно використовувати додаткові можливості кріплення.
Оберіть зручний для вас спосіб живлення: від прикурювача або безпосередньо від бортової мережі. Система SmartPower ™ сама відключить радар-детектор після вимкнення двигуна.
Максимальна надійність Високоефективний радар-детектор, побудований за запатентованою технологією Cobra"s Xtreme S-XRS ™ Maximum Performance Technology, що забезпечує максимальний діапазон виявлення і найкраще завчасне попередження навіть найбільш оперативних і швидких радарів, використовуваних в ГИБДД.
Spectre Alert ™ (необнаружімий)
Spectre I / IV + Попередження водія про близькість радарів класу SpectreI / IV +, необнаружено для пристроїв типу Spectre I.
VG-2 Alert ® (необнаружімий) Попередження водія про близькість радарів класу VG-2, необнаружено для інших пристроїв.
Прийом сигналів Приймає 15 видів сигналів: 7 видів радарів, 6 видів лазера і сигнали безпеки. Радарні сигнали включають діапазони: X, K, Ka (суперширокої), Ku, VG-2, Spectre I і SpectreIV +. Лазерні сигнали: LTI 20-20, Ultra Lyte, ProLaser, ProLaser III, Stalker LIDAR і Speedlaser. Попереджувальні сигнали Safety Alert ® і Strobe Alert ®. .
POP Mode Виявляє сучасні модифікації імпульсних радарів.
Full Color ExtremeBright DataGrafix ™ Display 1.0 "-дюймовий OLED-дисплей забезпечує повнокольоровий передачу як текстової, так і графічної інформації. Дозволяє кінцевому користувачеві вибрати одну з п"яти колірних тим освітлення (повнокольоровий, блакитний, помаранчевий, зелений, червоний).
IntelliLink ™ 2.4GHz дистанційна система управління та оповіщення Компактний багатофункціональний кольоровий дисплей пульта зроблений максимально зручно для управління радар-детектором. Пульт має кобуру для кріплення 3-ма способами: на козирок, на повітропровід або на липучках до будь-якого місця. Mini USB вихід дозволить заряджати акумулятор пульта від основного блоку, прикурювача, будь-якого пристрою з USB хабом. Перед виходом з машини пульт можна легко вийняти з кобури і заховати, або взяти з собою. Подібно знімної панелі магнітоли без пульта система марна.
City / Highway Функція вибору режиму місто / траса.
IntelliShield ® 3-х рівнева система фільтрації помилкових сигналів в режимі «Місто».
Auto Mute Функція автоматичного приглушення звуку для зручності водія.
LaserEye ® Патентована функція безпомилкової діагностики сигналів лазерного радара на 360 градусів.
Voice Alert ™ Функція голосового повідомлення.
Розпізнавання діапазону Ku Виявляє радари групи Ku (широко поширені в Європі).
StrobeAlert ® Ексклюзивна запатентована технологія визначення сигналів транспортних засобів надзвичайного призначення, обладнаних стробоскопами та іншими спеціальними сигналами (швидка допомога, реанімація і т.д.); Забезпечує завчасне попередження присутності (проїзду) транспортних засобів надзвичайного призначення.
Safety Alert ® Ексклюзивна запатентована функція дозволяє заздалегідь попередити водія про наближення транспортних засобів надзвичайного призначення (дорожні служби), перетину залізниці і т.д.
IntelliMute і IntelliMute ® Pro Ексклюзивна вдосконалена запатентована функція автоматичного приглушення звуків тривоги радар-детектора при низькій або нульовій швидкості руху автотранспортного засобу.
Digital Signal Strength Meter Надає водієві інформацію про відносній близькості до джерела випромінювання сигналу (камера) за п"ятибальною шкалою.
SmartPower ™ Автоматична функція відключення радара при вимиканні двигуна автомобіля;

Car Battery Voltage Display Функція вимірювання напруги бортової мережі транспортного засобу.
Frequency Display Mode Режим показу частоти спійманого сигналу радара (Ка, лазер).
Незалежна пам"ять Радар-детектор запам"ятовує всі налаштування і відтворює їх після вимкнення апарата.
Рулетка USB кабеля Для зарядки пульта від прикурювача або підключення GPS модуля до комп"ютера для оновлення програмного забезпечення.
Опціонально для роботи функції необхідно доукомплектувати детектор GPS-локатором. Всі функції будуть доступні після появи адаптованого для Росії програмного забезпечення (2010 рік)
Попередження про арифметичні та інфрачервоних камерах Завчасне сповіщення водія про наближення до місця установки стаціонарної камери ДАІ (як швидкостемірних, так і камер проїзду на червоне світло і т.д.)
Попередження порушення швидкісного режиму. Функція налаштування попереджувального сигналу при перевищенні заданого швидкісного режиму. Задайте окремі налаштування для траси та міста.
Програмовані користувачем локації Функція налаштувань (створення) власної бази об"єктів (1 000 точок):: пости ДАІ, місця частих засідок і т.д.
8-Point GPS Compass Восьміточечний GPS компас
GPS координати Можливість передачі координат знаходження у разі необхідності (друзям, в службу порятунку і т.д.) ж


Комплект поставки:
2.4GHz цифрової бездротової дисплей / пульт управління (RDU).
Li-ON батарея для RDU.
Основне бездротове пристрій прийому сигналів радарів (MDU).
Система кріплення контролера вимірювального центру радара.
Система кріплення кабелю живлення.
Шнури живлення від акумулятора і прикурювача.
Рулетка USB. Mini USB кабелі.
Інструкція англійською мовою
Інструкція російською мовою

Бренд
COBRA

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «COBRA» в категории «Антирадар»
Показать все модели