Нет в наличии
4210 грн.
Наличные:
4210 грн
Безнал:
5052 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Радар-детектор Cobra XRS-R9G

Вы сможете обновлять R9G через Интернет (веб-сайт Cobra). C Cobra XRS-R9G Вы также можете отметить до 1000 собственных мест оповещений – это отличная функция для запоминания общих мест детектирования.

Cobra XRS-R9G предлагает действительно инновационный дизайн. Данное устройство имеет три составляющие: непосредственно радар-детектор, который следует прикрепить возле зеркала заднего вида; GPS локатор, который
Читать полностью


Радар-детектор Cobra XRS-R9G

Ви зможете оновлювати R9G через Інтернет (веб-сайт Cobra). C Cobra XRS-R9G Ви також можете позначити до 1000 власних місць оповіщень - це відмінна функція для запам"ятовування загальних місць детектування.

Cobra XRS-R9G пропонує дійсно інноваційний дизайн. Цей пристрій має три складові: безпосередньо радар-детектор, який слід прикріпити біля дзеркала заднього виду; GPS локатор, який встановлюється поряд з детектором, а також бездротовий дисплей / панель управління, яка може бути встановлена в будь-якому місці всередині Вашого авто. Така конструкція пропонує водієві відмінну комбінацію: дискретне (окреме) місце зміцнення і легкий доступ до контролю!

Сам радар-детектор Cobra XRS-R9G має просту, прямокутну форму, без дисплея, з одного лише кнопкою (вкл. / викл.). GPS локатор підключається до детектора і кріпиться біля нього. Ці пристрої повинні бути встановлені високо на лобовому склі біля дзеркала заднього виду. У комплекті додаються набір сполучних проводів і довгий розтягується (телефонний) шнур живлення. Така допоміжна апаратура була розроблена, щоб дозволити Вам розташувати кабель живлення окремо, так що він залишається поза полем зору.

XRS-R9G контролюється за допомогою маленької панелі управління, званої «віддалений дисплей» (RDU). RDU має багатобарвний графічний дисплей, який добре видно як удень, так і вночі. Він також забезпечує доступ до таких функцій як гучність, меню, функція відключення звуку, і багато іншого. Ця панель управління є бездротового і працює з використанням літієвих акумуляторних батарей. Також є тримач для кріплення RDU і пристосування для фіксації пристрою на козирок або вентиляційний отвір. При повній зарядці, RDU працює 40 годин в стандартному режимі, 8 годин - в режимі "завжди вкл."

Cobra XRS-R9G - 12-ти діапазонний радар детектор - має таку особливість як Xtreme Range Superheterodyne ™ технологія, яка пропонує більше функцій, ніж попередні моделі Cobra. Крім того, Cobra R9G пропонує оповіщення швидкості, цифровий компас, відображення поточної швидкості, голосові сигнали і функцію інтуїтивного приглушення IntelliMute ™, яка буде автоматично відключати звук детектор, грунтуючись на Вашій швидкості. Ця модель також виявляє POP-радари, і навіть має вбудовану підтримку для Ku-діапазону, який в даний час використовується в Європі.

Cobra XRS-R9G реагує на всі типи радарів, використовуваних в даний час міліцією, а пеленг 360 градусів забезпечує виявлення всіх типів лазерних гармат. Завдяки ексклюзивним систем безпеки Cobra - Safety Alert ® і Strobe Alert - Cobra XRS-R9G видає чіткі детальні повідомлення-попередження. Cobra XRS-R9G має захист від детектора детекторів (функція VG-2) і подає сигнали, коли VG-2 використовується (відбувається детектування радар-детектора).

Монтуємий радар-детектор
Радіус виявлення 360 °
Діапазони: X, K, Ka, Ku, Vg-2, Instant-On (X) + POP (K, Ka)
Кольоровий OLED дисплей
ESD система для збільшення чутливості
Голосове оповіщення
Три режими місто

GPS-модуль
Есть
Вид установки
Внешний (портативный)
Дисплей
Символьный
Голосовое оповещение
Есть
Цвет корпуса
Черный
Бренд
COBRA

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «COBRA» в категории «Антирадар»
Показать все модели