Очки для водителей Optic Nerve Boneyard Matte Black (Polarized Smoke)


Нет в наличии
1690 грн.
Наличные:
1690 грн
Безнал:
2028 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Optic Nerve Boneyard Matte Black (Polarized Smoke) - очки солнцезащитные

Модель: спортивные, унисекс
Материал линз: поликарбонат
Цвет линз: линзы с интерференционным синим отражающим покрытием, 27% светопропускания. Используются при среднем и ярком свете, так как они увеличивают контраст, но не искажают при этом цветопередачу; зеркальная поверхность мало поглощает тепловые солнечные лучи и нагревается меньше линз без зеркала.
Читать полностью
Технічні параметри:

Optic Nerve Boneyard Matte Black (Polarized Smoke) - окуляри сонцезахисні

Модель: спортивні, унісекс
Матеріал лінз: полікарбонат
Колір лінз: лінзи з інтерференційним синім відбиваючим покриттям, 27% світлопропускання. Використовуються при середньому і яскравому світлі, оскільки вони збільшують контраст, але не спотворюють при цьому кольору; дзеркальна поверхня мало поглинає теплові сонячні промені і нагрівається менше лінз без дзеркала.
Матеріал оправи: Tactilite ™ / TR90
Колір оправи: чорний
Вага, (гр): 28
У комплекті додається спеціальний м'який чохол для зберігання окулярів

Сонцезахисні окуляри Optic Nerve Boneyard Matte Black (Polarized Smoke) призначені для любителів активних видів спорту (біг, велоспорт). Модель виготовлена із застосуванням сучасних передових технологій відповідно до вимог стандарту ANSI Z80.3 "Американського Національного Інституту Стандартів" (захист від дії ультрафіолетових променів, природне перенесення кольорів лінз, фізичні властивості і безпеку оправи та лінз в результаті ударних навантажень і.т.д. )

Дизайн корпусу окулярів спроектований для забезпечення максимального комфорту при використанні шолома.

Завдяки продуманим конструктивним особливостям, окуляри зводять до мінімуму ризик травматизму при заняттях активними видами спорту.

Застосовувані технології:
 
100% UV. Лінзи максимально захищають від шкідливого впливу ультрафіолетових променів в діапазоні від 100 нм (UVC) до 400 нм (діапазон UVA - слабо поглинається атмосферою, проникає глибоко всередину очей, чинячи шкідливу дію на такі важливі структури очей, як кришталик і сітківка).
Всі лінзи Optic Nerve відповідають вимогам стандарту ANSI Z80.3 Американського Національного Інституту Стандартів (захист від дії ультрафіолетових променів, природне перенесення кольорів лінз, фізичні властивості і безпеку оправи та лінз в результаті ударних навантажень і.т.д.)
Polarized Lens Technology - Захист від відбитих світлових променів. Поляризовані лінзи мають невидимий, горизонтальний, інтегрований фільтр. Окуляри з поляризованими лінзами фільтрують 99,9% відбитого, інтенсивного яскравого світла, блокують відблиски, пропускають до ока тільки вертикальне світло, дозволяючи бачити без будь-яких перешкод і, в той же час, захищають Ваші очі від небезпечних променів.
Покриття антивідблиску лінз - все поляризовані лінзи на внутрішній поверхні мають антивідблискове покриттям
Лінзи з інтерференційним відбиваючим покриттям - створюють за допомогою численних надтонких покриттів на лінзах, які по-різному заломлюють промені і створюють ефект різнобарвних дзеркал. На цьому ж принципі засноване антивідблискове покриття із зворотного боку лінз. Найбільше затримують жовті та оранжеві промені (найяскравіші). Дзеркальна поверхня мало поглинає теплові сонячні промені і нагрівається менше лінзи без дзеркала.
Focalpoint ™ Lens Technology - унікальна технологія, що застосовується компанією Optic Nerve при виготовленні лінз, забезпечує чітке, чисте і ясне зображення на всьому полі зору.
Hydrophobic Technology - спеціальне гідрофобное покриття, що наноситься на зовнішні поверхні лінз, захищає лінзи від скупчення на них води, снігу, бруду, масел
Active Lens Venting - спрямований потік повітря і вентиляція задньої стінки лінзи ефективно захищає лінзи від запотівання.
TR90 Grilamid Nylon Frame Resin. Оправа окулярів виготовлена з високоякісного, надлегкого, міцного і довговічного полімерного матеріалу TR90. Даний матеріал забезпечує оправам окулярів легкість, гнучкість, термостійкість, зручну посадку на обличчі.
Tactilite Rubber Components - вконструкції окулярів використовуються вставки, виконані з гумової суміші Tactilite. Значно зменшують ймовірність зісковзування окулярів під час активних занять спортом.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Optic Nerve» в категории «Очки для водителей»
Показать все модели