Моторное масло ELF EVOLUTION 700 TURBO DIESEL 10W-40 4л


Есть в наличии
474 грн.
Наличные:
474 грн
Безнал:
592 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ELF EVOLUTION 700 TURBO DIESEL 10W-40 4л - моторное масло

Применение:
- Полностью адаптировано для всех типов эксплуатации (езда по городу или автостраде, продолжительные автомобильные поездки), особенно в наиболее экстремальных условиях (при высоких температурах).
- Специально адаптировано для требований современной технологии дизельных двигателей, особенно для новых конструкций прямого впрыска с распределителем для топлива
Читать полностью
Технічні параметри:

ELF EVOLUTION 700 TURBO DIESEL 10W-40 4л - моторна олива

Застосування:
- Повністю адаптована для всіх типів експлуатації (їзда по місту або автостраді, тривалі автомобільні поїздки), особливо в найбільш екстремальних умовах (при високих температурах).
- Спеціально адаптована для вимог сучасної технології дизельних двигунів, особливо для нових конструкцій прямого вприскування з розподільником для палива або без нього.
- Рекомендується для будь-яких дизельних двигунів автомобілів, автофургонів та мікроавтобусів.

Високоякісна напівсинтетична олива EVOLUTION 700 TURBO DIESEL 10W-40 належить до нового покоління олив. Його склад сформульований спеціально для дизельних двигунів легкових автомобілів і служить для задоволення розширених вимог нової технології прямого уприскування.

Переваги:
Напівсинтетична технологія ELF гарантує збереження властивостей оливи протягом усього терміну служби, що відповідає потребам виробників у збільшенні інтервалів заміни.
Чудові миючі властивості, що дозволяють очищати поверхню частин двигуна від прилипання і скупчення на них продуктів окислення, забезпечувати чистоту двигуна і підтримувати його робочі характеристики.

Спеціально розроблена для відповідності вимогам двигунів з прямим уприскуванням. Пряме уприскування підвищує потужність двигуна і крутний момент на низьких швидкостях, зменшує витрату палива, але також і збільшує робочу температуру. Тому вважається важливим застосування мастильного матеріалу, здатного захистити двигун при високих температурах.

Широкий діапазон індексу в'язкості надає мастильному матеріалові чудові властивості при високих температурах і забезпечує швидке змащення частин двигуна при холодному пуску. Такий оптимальний захист двигуна за будь-якої температури продовжує його термін служби.

Тип
Полусинтетическое
Вязкость
10W-40
Объем
4 (л)
Двигатель
дизельный
По типу применения
легковые авто

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    для mitsubishi l400 (1998) двигатель 2,5 с турбиной ... или что то другое стоит брать ???

    Максим, 29.11.2016

    это будет оптимальным

    Ответ специалиста

Другие модели марки «ELF» в категории «Моторное масло»
Показать все модели