Очки для водителей Optic Nerve Mukai Crystal (Polarized Smoke)


Нет в наличии
1690 грн.
Наличные:
1690 грн
Безнал:
2028 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Optic Nerve Mukai Crystal (Polarized Smoke) - очки солнцезащитные

Модель: спортивные, унисекс
Материал линз: поликарбонат
Цвет линз: линзы с интерференционным синим отражающим покрытием, 27% светопропускания. Используются при среднем и ярком свете, так как они увеличивают контраст, но не искажают при этом цветопередачу; зеркальная поверхность мало поглощает тепловые солнечные лучи и нагревается меньше линз без зеркала.
Читать полностью
Технічні параметри:

Optic Nerve Mukai Crystal (Polarized Smoke) - окуляри сонцезахисні

Модель: спортивні, унісекс
Матеріал лінз: полікарбонат
Колір лінз: лінзи з інтерференційним синім відбиваючим покриттям, 27% світлопропускання. Використовуються при середньому і яскравому світлі, так як вони збільшують контраст, але не спотворюють при цьому кольору; дзеркальна поверхня мало поглинає теплові сонячні промені і нагрівається менше лінз без дзеркала.
Матеріал оправи: TR90
Колір оправи: прозорий
Вага, (гр): 26
У комплекті додається спеціальний м'який чохол для зберігання окулярів

Сонцезахисні окуляри Optic Nerve Mukai Crystal (Polarized Smoke) призначені як для повсякденного використання, так і для активного відпочинку і занять спортом.
Модель виготовлена із застосуванням сучасних передових технологій відповідно до вимог стандарту ANSI Z80.3 "Американського Національного Інституту Стандартів" (захист від дії ультрафіолетових променів, природне перенесення кольорів лінз, фізичні властивості і безпеку оправи та лінз в результаті ударних навантажень і т.д.)

Застосовувані технології:
 
100% UV. Лінзи максимально захищають від шкідливого впливу ультрафіолетових променів в діапазоні від 100 нм (UVC) до 400 нм (діапазон UVA - слабо поглинається атмосферою, проникає глибоко всередину очей, надаючи шкідливу дію на такі важливі структури очей, як кришталик і сітківка).
Polarized Lens Technology - захист від відбитих світлових променів. Поляризовані лінзи мають невидимий, горизонтальний, інтегрований фільтр. Окуляри з поляризованими лінзами фільтрують 99,9% відбитого, інтенсивного яскравого світла, блокують відблиски, пропускають до ока тільки вертикальне світло, дозволяючи бачити без будь-яких перешкод і, в той же час, захищають Ваші очі від небезпечних променів.
Антивідблискове покриття лінз - всі поляризовані лінзи на внутрішній поверхні мають антивідблискове покриття.
Лінзи з інтерференційним відбиваючим покриттям - створюють за допомогою численних надтонких покриттів на лінзах, які по-різному заломлюють промені і створюють ефект різнобарвних дзеркал. На цьому ж принципі засновано антивідблискове покриття із зворотного боку лінз. Найбільше затримують жовті та оранжеві промені (найяскравіші). Дзеркальна поверхня мало поглинає теплові сонячні промені і нагрівається менше лінзи без дзеркала.
Focalpoint ™ Lens Technology - унікальна технологія, що застосовується компанією Optic Nerve при виготовленні лінз, забезпечує чітке, чисте і ясне зображення на всьому полі зору.
Hydrophobic Technology - спеціальне гідрофобное покриття, що наноситься на зовнішні поверхні лінз, захищає лінзи від скупчення на них води, снігу, бруду, масел
TR90 Grilamid Nylon Frame Resin. Оправа окулярів виготовлена з високоякісного, надлегкого, міцного і довговічного полімерного матеріалу TR90. Даний матеріал забезпечує оправам окулярів легкість, гнучкість, термостійкість, зручну посадку на обличчі.
Tactilite Rubber Components - в конструкції очок використовуються вставки, виконані з гумової суміші Tactilite. Значно зменшують ймовірність зісковзування очок під час активних занять спортом.

Для вождения
Дневного
Бренд
Optic Nerve

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Optic Nerve» в категории «Очки для водителей»
Показать все модели