Очки для водителей Optic Nerve Voodoo PM Matte Black


Нет в наличии
2054 грн.
Наличные:
2054 грн
Безнал:
2465 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Optic Nerve Voodoo PM Matte Black - очки солнцезащитные

Модель: спортивные, унисекс
Материал линз: поликарбонат
Цвет линз: розовый, 28% светопропускания, фотохроматическая. Обостряют резкость и четкость контрастов, используют в условиях переменной освещенности.
Материал оправы: Tactilite™ / TR90
Цвет оправы: черный
Вес, (гр): 24
В комплекте прилагается специальный мягкий чехол для очков.
Читать полностью
Технічні параметри:

Optic Nerve Voodoo PM Matte Black - окуляри сонцезахисні

Модель: спортивні, унісекс
Матеріал лінз: полікарбонат
Колір лінз: рожевий, 28% світлопропускання, фотохроматична. Загострюють різкість і чіткість контрастів, використовують в умовах змінної освітленості.
Матеріал оправи: Tactilite ™ / TR90
Колір оправи: чорний
Вага, (гр): 24
У комплекті додається спеціальний м'який чохол для окулярів.

Сонцезахисні окуляри Optic Nerve Voodoo PM Matte Black призначені для активного відпочинку і занять спортом відповідно до вимог стандарту ANSI Z80.3 "Американського Національного Інституту Стандартів" (захист від дії ультрафіолетових променів, природне перенесення кольорів лінз, фізичні властивості і безпеку оправи та лінз в результаті ударних навантажень і т.д.)

Однією з головних особливостей даної моделі це використання фотохроматичних лінзи, інакше званих «хамелеонами» Лінзи автономно коригують свою ступінь затемнення для комфорту очей в залежності від інтенсивності сонячного випромінювання.
 
100% захист лінз від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, гідрофобне покриття лінз, обгумовані регульовані носові упори і еластичні вставки вушних дуг подбають про ваш комфорт.

Застосовувані технології:
 
100% UV. Лінзи максимально захищають від шкідливого впливу ультрафіолетових променів в діапазоні від 100 нм (UVC) до 400 нм (діапазон UVA - слабо поглинається атмосферою, проникає глибоко всередину очей, надаючи шкідливу дію на такі важливі структури очей, як кришталик і сітківка).
Focalpoint ™ Lens Technology - унікальна технологія, що застосовується компанією Optic Nerve при виготовленні лінз, забезпечує чітке, чисте і ясне зображення на всьому полі зору.
Фотохроматична лінза - залежно від інтенсивності сонячного випромінювання лінзи автономно корують свій ступінь затемнення для комфорту очей. У приміщенні, де ультрафіолету немає, вони поступово світлішають. Штучне освітлення на ці лінзи не діє, якщо в ньому немає коротких ультрафіолетових хвиль, які випромінює сонце.
Hydrophobic Technology - спеціальне гідрофобное покриття, що наноситься на зовнішні поверхні лінз, захищає лінзи від скупчення на них води, снігу, бруду, масел.
Adjustable Alloy Bridge Rest. Окуляри обладнані регульованими, обгумованими носовими упорами з індивідуальною корекцією під анатомічні особливості кожної людини. Завдяки їхній еластичності, попереджає травматизм під час занять активними видами спорту. Додано додатковий простір, в районі перенісся, яке запобігає небажаному запотівання завдяки активній вентиляції лінз.
Active Lens Venting - спрямований потік повітря і вентиляція задньої стінки лінзи ефективно захищає лінзи від запотівання.
TR90 Grilamid Nylon Frame Resin. Оправа окулярів виготовлена з високоякісного, надлегкого, міцного і довговічного полімерного матеріалу TR90. Даний матеріал забезпечує оправам окулярів легкість, гнучкість, термостійкість, зручну посадку на обличчі.
Tactilite Rubber Components - в конструкції очок використовуються вставки, виконані з гумової суміші Tactilite. Значно зменшують ймовірність зісковзування очок під час активних занять спортом.

Для вождения
Дневного
Бренд
Optic Nerve

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Optic Nerve» в категории «Очки для водителей»
Показать все модели