Фонарь Eagletac DX30LC2 XP-L V3 (1160 Lm)


Нет в наличии
2132 грн.
Наличные:
2132 грн
Безнал:
2559 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Eagletac DX30LC2 XP-L V3 (1160 Lm) - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Максим. световой поток, люмен: 1160
Миним. световой поток, люмен: 9
Дальность эффективного освещения, метр: 284
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 126х22.5
Вес, кг: 0.055
Продолжительность работы, мин: 1160 Lm / 1ч 30мин; 591 Lm / 2ч 48 мин; 221 Lm / 8ч 30 мин; 77 Lm / 28ч; 9 Lm / 200+ч
Особенности:
Читать полностью
Технічні параметри:

Eagletac DX30LC2 XP-L V3 (1160 Lm) - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Максим. світловий потік, люмен: 1 160
Мінім. світловий потік, люмен: 9
Дальність ефективного висвітлення, метр: 284
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 126х22.5
Вага, кг: 0.055
Тривалість роботи, хв: 1160 Lm / 1год 30хв; 591 Lm / 2год 48 хв; 221 Lm / 8ч 30 хв; 77 Lm / 28ч; 9 Lm / 200 + ч
Особливості: Енергозберігаюча функція Turbo Boost
Режими роботи: 8 режимів
Тип джерел живлення: батареї, CR123A
Тип джерел живлення: акумулятори, 18650 (Li-ion)
Тип джерел живлення: акумулятори, 16340 (RCR123A)
Водостійкість: IPX8 до глибини 2 м
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 2 метри
Матеріал корпусу: Анодований алюміній, Type III

Eagletac DX30LC2 кардинально відрізняються від попередньої серії компактних ліхтарів D25, і є значним кроком вперед. Новий драйвер, який використовується в Eagletac DX30LC2, створений практично з чистого аркуша, і дозволяє реалізувати в компактному ліхтарі систему управління двома кнопками (бічний і торцевої). Тепер повне управління ліхтарем і серфінг по всіх режимів можна здійснювати однією рукою. Електроніка ліхтаря ефективно працює з потужними сучасними світлодіодами, і літій-іонними елементи живлення формату 18650 і CR123. П'ять основних режимів яскравості дозволять вибрати необхідний в залежності від потреби. Ліхтар може бути включений як в турбо-режимі, так і в режимі економ. Приховані режими стробоскоп, маячок і SOS мають швидкий доступ, але при цьому випадкове їх включення практично виключено. Так само дуже зручно наявність режиму індикації заряду батарей. Eagletac DX30LC2 XP-L V3 (1160 Lm), не дивлячись на малі розміри, є далекобійним ліхтарем, що забезпечує дальність ефективного світіння без малого 300 метрів. Дана модель вигідно відрізняється від інших EDC ліхтарів великою кількістю режимів, максимальним рівнем водонепроникності, високим ступенем ударостойкости і може похвалитися гарною комплектацією.

 Драйвер EagleTac C3200LSC. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. Драйвер EagleTac C3200L SC (Side Click) підтримує дублюючі бічне і торцеве управління ліхтарем, інформування про рівень заряду батареї, функцію енергозбереження та нульову силу струму в режимі очікування. Драйвер має вихідну силу струму 3.2 А (вдвічі більше ніж драйвера ліхтарів Eagletac серії D25), що дозволяє більш ефективно працювати з сучасними потужними діодами. Драйвер оптимізований з метою поліпшити стабілізацію світлового потоку при роботі на одному Li-Ion елементі живлення високого вольтажу. У ньому використані компоненти з ще більш низькою зовнішньої резистивний, що дозволило істотно збільшити потужність світлового потоку і досягти незначного падіння напруги (<0.2V) при понижувальної (Step-Down) схемою перетворювача. ККД даного драйвера досягає 99%, що не досяжною для більшості драйверів інших виробників.
 
 Світлодіод Cree XP-L HI (High Intensity) побудований на інноваційній технологічній платформі SC5. Це перший світлодіод високої ефективності Cree в такому компактному корпусі, оптимізований для досягнення максимальної інтенсивності випромінюваного світлового потоку (сили світла). Маючи настільки ж компактні розміри, як XP-G2, даний діод по максимальному світловому потоку аналогічний відмінно зарекомендував себе XM-L2, і видає на 20% більшу силу світла, ніж XP-L HD. Це перший масовий Монокристальна світлодіод на ринку, здатний видавати 100 000 Кандел в світловому пучку 4 ° при потужності 10W. За рахунок потужного кристала і більш компактною первинної оптики даний світлодіод ідеально підходить для супердальнобойних портативних джерел світла, таких як пошукові ліхтарі і ліхтарі для мисливців. Термін служби діода перевищує 50 000 годин.
 
Технічні характеристики:
Світловий потік зі світлодіода: 1160 Лм
Світловий потік ANSI: 905 Лм
Колірна температура (відтінок): 6500 К
Відтінок: Холодний білий
Дистанція освітлення: 284 м
Освітленість в центрі плями на відстані 1м: 20100 Лк
Ширина кута центрального світлового потоку: 5,2 °
Ширина кута бічного засвічення: 62 °
Ударопрочность: до 2 метрів при падінні на бетон;
Водонепроникність: до 2-х м за стандартом IPX-8 (довготривале занурення);
 
Конструктивні особливості:
-Светодіод Cree XP-L HI V3;
-драйвер EagleTac C3200L SC;
Можливість управління двома кнопками (бічний і торцевої);
-Енергозберігаючі Функція Turbo Boost;
-Мінімальна Споживання енергії в режимі очікування;
-Електронна Стабілізація яскравості: яскравість залишається постійної в міру розряду батарей;
-Система Захисту від неправильної установки батареї;
-Індикація Заряду елементів живлення;
-Рефлектор: Алюмінієвий, слаботекстурірованний, параболічний;
-Ударопрочное Загартоване скло з двостороннім покриттям (світлопроникність 96%);
-Позолоченние Контакти, посріблена контактна пружина з нізкорезістівного фосфор-бронзового сплаву
Ефективна система відводу тепла (пряма пайка світлодіода на мідну основу) значно зменшує тепловий опір між світлодіодом і -радіатори;
-матеріал Корпусу: алюмінієвий сплав T6061;
-Покриття Корпусу методом анодування Type III (анодований шар понад 25 мкм забезпечує підвищену корозійну і зносостійкість, а також відмінні діелектричні властивості);
Сталевий безель для забезпечення більшою мірою твердості;
-сталеві Подпружиненная кліпса;
-Текстурірованная Накатка дозволяє надійно утримувати ліхтар;

управління ліхтарем
Ліхтар Eagletac DX30LC2 XP-L V3 (1160 Lm) має основну групу режимів, а також приховану групу, режим енергозбереження і режим індикації заряду елементів живлення. Управління ліхтарем здійснюється за допомогою торцевої і бічний кнопок. Включення ліхтаря в турбо-режимі і вимикання харчування проводиться глибоким натисканням на торцеву кнопку чорного кольору, при якому повинен пролунати характерний звук. Щоб включити ліхтар в мінімальному режимі - натисніть і утримуйте бічну білу кнопку, і одночасно натисніть на торцеву кнопку. Торцева кнопка управління живленням - тактична. Це означає, що ліхтар можна безшумно включити неповним натисканням і утриманням кнопки (без характерного клацання).
 
Основна група режимів. У ліхтарі реалізовано п'ять основних режимів роботи. Перемикання основних режимів (постійного світла) здійснюється коротким натисканням на бічну білу кнопку. Режими змінюються послідовно, від менш яскравого до більш яскравого.
 
Прихована група режимів. Для доступу до прихованим режимам необхідно включити ліхтар, натиснути на бічну кнопку і утримувати її натиснутою протягом 3 секунд. Першим з прихованих режимів включиться стробоскоп. Вхід в приховані режими можливий з будь-якого режиму яскравості основної групи. Приховані режими перемикаються послідовно, короткими натисканнями на бічну кнопку. Послідовність прихованих режимів:
 
Стробоскоп 15 Гц;
Аварійний маячок (спалах максимальної яскравості з частотою 1.67Гц);
S.O.S .;
 
Економія енергії. Ліхтар оснащений енергозберігаючої функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується світловий потік зі 100% до 85%. Це необхідно для захисту від перегріву світлодіода і електроніки ліхтаря, і збільшення часу роботи. Захист від перегріву активізується заново при кожному переході в турбо-режим.
 
Режим індикації заряду елементів живлення. Після включення ліхтаря блакитний світлодіодний індикатор, що знаходиться під бічний білою кнопкою, буде загорятися на короткі проміжки часу. Залежно від кількості спалахів визначається рівень заряду: 4 спалаху - більше 85%, 3 спалаху - 45-65%, 2 спалахи - 25-45%, 1 спалах - менше 25%. Залежно від режиму яскравості і кількості споживаної енергії кількість спалахів при одному і тому ж заряді батарей може відрізнятися.

Тестування і запас міцності
Перевірка працездатності в режимі постійного включення вночі при мінімальному охолодженні
Перевірка працездатності при підвищеній напрузі
Перевірка працездатності при підвищеній силі струму
Перевірка працездатності при високих зовнішніх температурах
 
живлення
Батарея 2xCR123A (3 В);
Акумулятор 2xCR123A (16340) (3 В Li-ion)
Акумулятор 1х18650 (3,7 В Li-ion);
Робоча напруга: 2,7 В - 6 В;
Необхідні елементи живлення з опуклим "+" контактом;
Категорично забороняється використання двох акумуляторів CR123A (16340) з вольтажем 3,7 В. Це може вивести з ладу електроніку ліхтаря;
Не рекомендується використання ліхтаря тривалий час в турбо-режимі, при установці акумуляторів CR123A (16340) з вольтажем 3,0 В. Драйвер EagleTac C3200L SC допускає роботу на підвищеній напрузі нетривалий час. При роботі з такими акумуляторами не рекомендується використовувати максимальну потужність світлового потоку на час більше 5-ти хвилин. Якщо ліхтар занадто при цьому нагрівся - необхідно знизити режим яскравості або вимкнути його на час;
 
Комплектація
-ліхтар Eagletac DX30LC2;
-сталеві подпружиненная кліпса;
-кассета для батарей CR123A;
сталевий безель
-запасні гумові кільця ущільнювачів;
-паракордовий шнур на руку;
-чохол з кріпленням Molle;
-інструкція;

Габарити і вага
довжина, мм: 126
діаметр головної частини, мм: 22.5
діаметр корпусу, мм: 22
маса (без елементів живлення), г: 55

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
1160
Питание
CR батарейки, Li-ion аккумулятор
Бренд
Eagletac

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Eagletac» в категории «Фонарь»
Показать все модели