Фонарь Eagletac M30LC2 XP-L V3 (1150 Lm) Kit


Нет в наличии
4134 грн.
Наличные:
4134 грн
Безнал:
4961 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Eagletac M30LC2 XP-L V3 (1150 Lm) Kit - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Максим. световой поток, люмен: 1150
Миним. световой поток, люмен: 9
Дальность эффективного освещения, метр: 604
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 176х62
Вес, кг: 0.248
Продолжительность работы, мин: 1150 Lm / 1ч 48 мин; 510 Lm / 3ч 18 мин; 95 Lm / 21ч; 9 Lm / 200ч
Особенности" Энергосберегающая функция Turbo
Читать полностью
Технічні параметри:

Eagletac M30LC2 XM-L V3 (1150 Lm) Kit - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Максим. світловий потік, люмен 1150
Мінім. світловий потік, люмен: 9
Дальність ефективного висвітлення, метр: 604
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 176х62
Вага, кг: 0.248
Тривалість роботи, хв 1150 Lm / 1ч 48 хв; 510 Lm / 3ч 18 хв; 95 Lm / 21ч; 9 Lm / 200ч
Особливості "Енергозберігаюча функція Turbo Boost
Режими роботи: 12 режимів. програмований
Тип джерел живлення: батареї, CR123A
Тип джерел живлення: акумулятори, 18650 (Li-ion)
Тип джерел живлення: акумулятори, 16340 (RCR123A)
Водостійкість: IPX8 до глибини 2 м
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 2 метри
Матеріал корпусу: Анодований алюміній, Type III

Використання глибокого гладкого рефлектора і новітнього світлодіода XP-L V3 дозволило добитися значної дальності ефективного світіння (понад 600 м), використовуючи всього на всього один акумулятор 18650 !!! Ліхтар Eagletac M30LC2 XP-L V3 (1150 Lm) Kit має дюймовий діаметр корпусу, можливість підключення виносної кнопки і надійно сконструйований, з метою протистояти потужній віддачі зброї класу "Супер Магнум". Все це дозволяє з успіхом використовувати дану модель як подствольного ліхтаря. Модель створена на основі спеціального драйвера EagleTac C3300 Etreme3, основними перевагами якого є повний контроль електричних параметрів ліхтаря, а також високий ступінь стійкості до віддачі при використанні ліхтаря як подствольника. Традиційно ліхтар характеризується максимальним рівнем водонепроникності і високою стійкістю до ударів при падінні. Версія KIT має розширену комплектацію, що значно урізноманітнює застосування даної моделі ліхтаря. Драйвер EagleTac C3300 Extreme3. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. Новий драйвер EagleTac C3300 Extreme3 з вихідною силою струму 3,3 А розроблений відповідно до "військовими" стандартами і має величезну напрацювання на відмову, велику довговічність, несприйнятливість до ударів і перевантажень, широкий діапазон робочих температур. При розробці використані технології, що дозволяють досягти ККД практично 95%. Більш компактний синхронний понижуючий перетворювач дозволяє заощадити місце на мікросхемі для додаткової електронної начинки, стабілізуючою яскравість світлового потоку незалежно від заряду батареї або температури. Драйвер забезпечує максимальне енергозбереження, як в режимі світіння, так і в режимі очікування. Мікропроцесор запрограмований забезпечити інтуїтивно зрозумілу схему зміни базових режимів, і їх програмування необхідної комбінації за рахунок прихованих режимів.

Серед основних переваг драйвера можна відзначити:
Стабілізація струму у разі живлення від 1х18650, 2x18650, 3x18650;
Високий відсоток ККД
компактні розміри
Надмалий падіння напруги драйвера (LDO)
Повна відсутність мерехтіння світлодіода
Можливість програмування різних груп режимів роботи
Технологія "м'якого старту" дозволяє значно продовжити термін служби діода

Висока стабільність роботи схеми у всіх режимах і умовах експлуатації. Світлодіод Cree XP-L HI (High Intensity) побудований на інноваційній технологічній платформі SC5. Це перший світлодіод високої ефективності Cree в такому компактному корпусі, оптимізований для досягнення максимальної інтенсивності випромінюваного світлового потоку (сили світла). Маючи настільки ж компактні розміри, як XP-G2, даний діод по максимальному світловому потоку аналогічний відмінно зарекомендував себе XM-L2, і видає на 20% більшу силу світла, ніж XP-L HD. Це перший масовий Монокристальна світлодіод на ринку, здатний видавати 100 000 Кандел в світловому пучку 4 ° при потужності 10W. За рахунок потужного кристала і більш компактною первинної оптики даний світлодіод ідеально підходить для супердальнобойних портативних джерел світла, таких як пошукові ліхтарі і ліхтарі для мисливців. Термін служби діода перевищує 50 000 годин.

KIT-набір. Ліхтарі M30LC2 XP-L V3 (1150 Lm) в розширеній комплектації KIT поставляються додатково з розсіює фільтром ET54 з м'якого пластику (матове скло розфокусовує промінь і дає шикарний рівномірний заливний світло дуже зручний при кемпінг використанні), подовжувачем корпусу на 1хСR123А (дозволяє використовувати 3хCR123A або 3x16340 для збільшення часу роботи ліхтаря на одному комплекті батарей), подовжувачем корпусу на 1х18650 (дозволяє використовувати 2x18650, 4хCR123A для збільшення часу роботи ліхтаря на одному комплекті батарей), касетою для використання разом з батареями CR123A / акумуляторами 16340, яка дозволяє прилягати батареям до внутрішніх стінок корпусу більш щільно.

Технічні характеристики:
Світловий потік зі світлодіода 1150 Лм
Світловий потік ANSI: 1003 Лм
Колірна температура (відтінок): 6500 К
Відтінок: Холодний білий
Дистанція освітлення: 604 м
Освітленість в центрі плями на відстані 1м: 91300 Лк
Ширина кута центрального світлового потоку: 5,2 °
Ширина кута бічного засвічення: 49.4 °
Ударопрочность: до 2 метрів при падінні на бетон;
Водонепроникність: до 2-х м за стандартом IPX-8 (довготривале занурення);

Конструктивні особливості:
-Светодіод Cree XP-L HI V3
-драйвер EagleTac C3300 Extreme3;
-Енергозберігаючі Функція Turbo Boost;
-Електронна Стабілізація яскравості: яскравість залишається постійної в міру розряду батарей;
-Електронна Система захисту від неправильної установки батареї.
-Рефлектор: Алюмінієвий, гладкий
-Ударопрочное Загартоване скло з двостороннім покриттям (світлопроникність 96%);
-Конструкція Дозволяє витримувати значні навантаження у вигляді віддачі при використанні ліхтаря в підстовбурному варіанті
-контакти Подпружінени з двох сторін (світло не моргає навіть при віддачі зброї класу Магнум)
-Позолоченние Контакти, посріблена контактна пружина з нізкорезістівного фосфор-бронзового сплаву;
Ефективна система відводу тепла (пряма пайка світлодіода на мідну основу) значно зменшує тепловий опір між світлодіодом і -радіатори;
-матеріал Корпусу: алюмінієвий сплав T6061;
-Покриття Корпусу методом анодування Type III (анодований шар понад 25 мкм забезпечує підвищену корозійну і зносостійкість, а -також відмінні діелектричні властивості)
-Ліхтар Може стояти на торці завдяки гумовій накладці, що поставляється в комплекті;
-Продуманние Межі корпусу і текстурированная накатка з фінішної нейлонової поліруванням канавок дозволяють надійно утримувати ліхтар
Можливість утримувати ліхтар сигарним хватом завдяки наявності гумового грип-упору
Можливість вибору інтенсивності включення при вимкненому ліхтарі
Можливість збільшення час роботи, завдяки подовжувачі корпусу для додаткових елементів живлення (в комплекті)
-Сумісний З виносної кнопкою EagleTac з крученим шнуром 8 "(G25C2 / T200 / T25C2 / S200)

Діаметр корпусу 1 "(25,4 мм), що дозволяє використовувати будь-яке стандартне подствольное кріплення для ліхтарів при установці на зброю
управління ліхтарем

Ліхтар Eagletac M30LC2 XP-L V3 (1150 Lm) Kit має основну групу режимів, тактичну групу режимів, а також приховану групу, режим стробоскопа і режим енергозбереження. Включення і вимикання ліхтаря традиційно здійснюється за допомогою кнопки, що знаходиться в торці ліхтаря. Кнопка має тактичний тип з моментальним включенням: злегка натисніть кнопку, і ліхтар включиться. Відпустіть кнопку, і він вимкнеться. Таким чином, можна подавати сигнали азбукою Морзе. Натисніть кнопку глибше до характерного клацання, і ліхтар включиться постійно. Для виключення потрібно буде натиснути кнопку ще раз до клацання і відпустити.

Основна група режимів. У ліхтарі реалізовано чотири основні режими роботи. Зміна режимів здійснюється поворотом головної частини. При повністю закрученої головної частини (позиція 1) ліхтар працює в "турбо-режимі". Для переходу з "турбо-режиму" до режимам "максимальний" і "мінімальний 1" звільніть головну частину по різьбі до позиції 2 або 3. Для вибору режиму "мінімальний 2" необхідно протягом 1 секунди поворотом головної частини перейти в позицію 3, потім в позицію 2 і знову повернутися в позицію 3.

1 турбо-режим (100% яскравість)
2 максимальний режим (44% яскравість)
3 мінімальний режим (8% яскравість)
4 режим місячне сяйво (0.8% яскравість)

Тактична група режимів. Для вибору цієї групи режимів включите ліхтар в основній групі, переведіть ліхтар в режим 2 (максимальна яскравість), потім швидко, без затримки, включіть і вимкніть ліхтар кнопкою 20 разів з інтервалом між кліками не більше 1 секунди. Група режимів зміниться на іншу. Для повернення в основну групу необхідно ввести ту ж програму.

1 режим - турбо-режим (100% яскравість)
2 режим - середній режим (30% яскравість)
3 режим - стробоскоп

Прихована група режимів. У ліхтарі реалізовано 7 прихованих режимів роботи. Для переходу в приховану групу необхідно при включеному ліхтарі, повернути головну частину з турбо-режиму (позиція 1) в режим "мінімальний 1" (позиція 3), потім протягом 1 секунди повернути головну частину назад в турбо-режим. Включиться стробоскоп. Для доступу до наступного режиму повторіть ту ж саму операцію.

Стробоскоп 9 Гц;
Адаптивний стробоскоп 15 / 6,5 Гц;
Спалахи 100% яскравості з частотою 1.7Гц;
Швидкий S.O.S .;
Повільний S.O.S .;
Аварійний маячок (спалах на 1 сек з частотою 1 раз в 12 сек);
Швидкий маячок (спалах на 1 сек з інтервалом 3 сек)

Налаштування стробоскопа по подвійному натисненню. За встановленим налаштувань з заводу цей режим вимкнений. Для настройки стробоскопа по подвійному натисненню кнопки необхідно при включеному ліхтарі, повернути головну частину з турбо-режимі (позиція 1) в режим "мінімальний 1" (позиція 3), потім протягом 1 секунди повернути головну частину назад в турбо-режим. Включиться стробоскоп. Для доступу до наступного режиму повторіть ту ж саму операцію.

Економія енергії. Ліхтар оснащений енергозберігаючої функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується на 15%. Щоб настроїти режим енергозбереження переведіть ліхтар в режим 4 (відвернути головна частина - дезориентирующий стробоскоп або місячне світло), і включіть і вимкніть ліхтар кнопкою 20 разів. Режим переключиться: включиться, якщо він був вимкнений, і вимкнеться, якщо був включений. Після зміни цієї настройки ліхтар загориться на 100% яскравості на 3 секунди (це означає, що режим енергозбереження тепер включений), або на 1 секунду (це означає, що енергозбереження вимкнено).
живлення

Батарея 2xCR123A (3 В) / Акумулятор 2xCR123A (16340) (3 В або 3,7 В Li-ion) / Акумулятор 1х18650 (3,7 В Li-ion);
Батарея 3xCR123A (3 В) / Акумулятор 3xCR123A (16340) (3 В або 3,7 В Li-ion);
Батарея 4xCR123A (3 В) / Акумулятор 4xCR123A (16340) (3 В Li-ion) / Акумулятор 2х18650 (3,7 В Li-ion);
Робоча напруга: 2,7 В - 12 В;

Сумарне напруга не повинна перевищувати 12 В. Категорично заборонено використовувати 4 акумулятора 16340 з напругою 3,7 В.

Комплектація
-ліхтар EagleTac M30LC2;
сталевий безель з ударними крайках
-діффузіонний рассеиватель ET54
-сталеві подпружиненная кліпса з титановим покриттям
-Гумові накладка для установки ліхтаря в вертикальному положенні
-Гумові грип-упор
-Гумові кільце для установки замість грип-упору: 2 шт
-кільце для установки шнура на руку
-подовжувач корпусу на 1х18650
-подовжувач корпусу на 1хCR123A
-кассета для використання разом з батареями CR123A / акумуляторами 16340
-запасні гумові кільця ущільнювачів;
-паракордовий шнур на руку;
-інструкція;

Габарити і вага
довжина, мм: 176
діаметр головної частини, мм: 62
діаметр корпусу, мм: 25.4
маса без елементів живлення, г: 248

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
1150
Дальность луча
604
Время работы
200
Количество режимов яркости
12
Длина
176
Количество светодиодов
1
Питание
Li-ion аккумулятор, CR батарейки
Бренд
Eagletac

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Eagletac» в категории «Фонарь»
Показать все модели