Фонарь Eagletac M30LC2C 3*XP-E2 Green R3 (750 Lm)


Нет в наличии
3588 грн.
Наличные:
3588 грн
Безнал:
4306 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Eagletac M30LC2C 3*XP-E2 Green R3 (750 Lm) - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Зеленый
Максим. световой поток, люмен: 750
Миним. световой поток, люмен: 5
Дальность эффективного освещения, метр: 345
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 153х62
Вес, кг: 0.269
Продолжительность работы, мин: 750 Lm / 1ч 48 мин; 340 Lm/ 3ч 18 мин; 62 Lm / 21ч; 5 Lm / 150+ч
Особенности: Энергосберегающая функция
Читать полностью
Технічні параметри:

Eagletac M30LC2C v3 * XP-E2 Green R3 (750 Lm) - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Зелений
Максим. світловий потік, люмен: 750
Мінім. світловий потік, люмен: 5
Дальність ефективного висвітлення, метр: 345
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 153х62
Вага, кг: 0.269
Тривалість роботи, хв: 750 Lm / 1ч 48 хв; 340 Lm / 3ч 18 хв; 62 Lm / 21ч; 5 Lm / 150 + ч
Особливості: Енергозберігаюча функція Turbo Boost
Режими роботи: 12 режимів. програмований
Тип джерел живлення: акумулятори, 16340 (RCR123A)
Тип джерел живлення: акумулятори, 18650 (Li-ion)
Тип джерел живлення: батареї, CR123A
Водостійкість: IPX8 до глибини 2 м
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 2 метри
Матеріал корпусу: Анодований алюміній, Type III

Ліхтар Eagletac M30LC2C 3 * XP-E2 Green R3 (750 Lm) оснащений трьома ефективними світлодіодами зеленого світіння, поміщеними в глибокі рефлектори, завдяки чому є одним з найбільш далекобійних ліхтарів з зеленим променем. Використання зелених діодів значно ефективніше застосування зелених світлофільтрів, які зменшують яскравість, дальність, і обрізають кут розсіювання. Зелене світло ідеальний для полювання та рибної ловлі. Багато звірів не бачать в цьому світловому діапазоні, крім того, зелений промінь практично не помітний збоку, що не видає місцезнаходження користувача ліхтаря. Зелений колірний діапазон мало порушує нічний зір і, при цьому володіє реалістичною передачею кольору, найкращою з усіх діапазонів світлового випромінювання. Дюймовий діаметр ліхтаря, можливість підключення виносної кнопки і конструкція, здатна протистояти потужній віддачі зброї класу "Супер Магнум", дозволяють використовувати ліхтар як подствольного. Традиційно ліхтар характеризується максимальним рівнем водонепроникності і високою стійкістю до ударів при падінні. Для даної моделі виробник передбачив безліч аксесуарів, які можна придбати окремо для апргрейд, в тому числі виносні кнопки, підствольні кріплення, подовжувачі корпусу для установки додаткових елементів живлення на 1хСR123А, 1х18650 або 2х18650 і ін. Драйвер EagleTac C3300 Extreme3. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. Новий драйвер EagleTac C3300 Extreme3 з вихідною силою струму 3,3 А розроблений відповідно до "військовими" стандартами і має величезну напрацювання на відмову, велику довговічність, несприйнятливість до ударів і перевантажень, широкий діапазон робочих температур. При розробці використані технології, що дозволяють досягти ККД практично 95%. Більш компактний синхронний понижуючий перетворювач дозволяє заощадити місце на мікросхемі для додаткової електронної начинки, стабілізуючою яскравість світлового потоку незалежно від заряду батареї або температури. Драйвер забезпечує максимальне енергозбереження, як в режимі світіння, так і в режимі очікування. Мікропроцесор запрограмований забезпечити інтуїтивно зрозумілу схему зміни базових режимів, і їх програмування необхідної комбінації за рахунок прихованих режимів.

Серед основних переваг драйвера можна відзначити:
Стабілізація струму у разі живлення від 1х18650, 2x18650, 3x18650;
Високий відсоток ККД
компактні розміри
Надмалий падіння напруги драйвера (LDO)
Повна відсутність мерехтіння світлодіода
Можливість програмування різних груп режимів роботи
Технологія "м'якого старту" дозволяє значно продовжити термін служби діода

Висока стабільність роботи схеми у всіх режимах і умовах експлуатації. Світлодіод Cree XP-E2 Green R3 випромінює світлові хвилі в діапазоні 520-535 нм (зелений колір). На відміну від попереднього покоління XP-G побудований на новій технологічній платформі SC, завдяки чому здатний видавати на 20% більше Люмен / Ват при вартості в 2-2,5 рази дешевше. Світлодіод має високу ефективність і досить високою світловіддачею при середніх токах, має вузький центральний сфокусований промінь, широкий кут засвічення і плавний перехід від центрального сфокусованого променя до периферійної засветке. Даний тип світлодіодів оптимізований для застосування в спрямованих светосильних джерелах світла, таких як портативні ліхтарі далекого і середнього радіусу дії.

Технічні характеристики:
Світловий потік зі світлодіода: 750 Лм
Світловий потік ANSI: 495 Лм
Довжина хвилі випромінювання: 520-535 нм
Колір зелений
Дистанція освітлення: 345 м
Освітленість в центрі плями на відстані 1м: 29800 Лк
Ширина кута центрального світлового потоку: 4,6 °
Ширина кута бічного засвічення: 60 °
Ударопрочность: до 2 метрів при падінні на бетон;
Водонепроникність: до 2-х м за стандартом IPX-8 (довготривале занурення);

Конструктивні особливості:
-Светодіод Cree XP-E2 Green R3 (3 шт)
-драйвер EagleTac C3300 Extreme3;
-Енергозберігаючі Функція Turbo Boost;
-Електронна Стабілізація яскравості: яскравість залишається постійної в міру розряду батарей;
-Електронна Система захисту від неправильної установки батареї.
-Рефлектор: Алюмінієвий, гладкий
-Ударопрочное Загартоване скло з двостороннім покриттям (світлопроникність 96%);
-Конструкція Дозволяє витримувати значні навантаження у вигляді віддачі при використанні ліхтаря в підстовбурному варіанті
-контакти Подпружінени з двох сторін (світло не моргає навіть при віддачі зброї класу Магнум)
-Позолоченние Контакти, посріблена контактна пружина з нізкорезістівного фосфор-бронзового сплаву;
Ефективна система відводу тепла значно зменшує тепловий опір між світлодіодом і радіатором
-матеріал Корпусу: алюмінієвий сплав T6061;
-Покриття Корпусу методом анодування Type III (анодований шар понад 25 мкм забезпечує підвищену корозійну і зносостійкість, а також відмінні діелектричні властивості)
-Ліхтар Може стояти на торці завдяки гумовій накладці, що поставляється в комплекті;
-Продуманние Межі корпусу і текстурированная накатка з фінішної нейлонової поліруванням канавок дозволяють надійно утримувати ліхтар
Можливість утримувати ліхтар сигарним хватом завдяки наявності гумового грип-упору
Можливість вибору інтенсивності включення при вимкненому ліхтарі
Можливість збільшення час роботи, завдяки опціонально доступним подовжувачі корпусу для додаткових елементів живлення (купуються -Окремо)
-Сумісний З виносної кнопкою EagleTac з крученим шнуром 8 "(G25C2 / T200 / T25C2 / S200)

Діаметр корпусу 1 "(25,4 мм), що дозволяє використовувати будь-яке стандартне подствольное кріплення для ліхтарів при установці на зброю
управління ліхтарем

Ліхтар Eagletac M30LC2C 3 * XP-E2 Green R3 (750 Lm) має основну групу режимів, тактичну групу режимів, а також приховану групу, режим стробоскопа і режим енергозбереження. Включення і вимикання ліхтаря традиційно здійснюється за допомогою кнопки, що знаходиться в торці ліхтаря. Кнопка має тактичний тип з моментальним включенням: злегка натисніть кнопку, і ліхтар включиться. Відпустіть кнопку, і він вимкнеться. Таким чином, можна подавати сигнали азбукою Морзе. Натисніть кнопку глибше до характерного клацання, і ліхтар включиться постійно. Для виключення потрібно буде натиснути кнопку ще раз до клацання і відпустити.

Основна група режимів. У ліхтарі реалізовано чотири основні режими роботи. Зміна режимів здійснюється поворотом головної частини. При повністю закрученої головної частини (позиція 1) ліхтар працює в "турбо-режимі". Для переходу з "турбо-режиму" до режимам "максимальний" і "мінімальний 1" звільніть головну частину по різьбі до позиції 2 або 3. Для вибору режиму "мінімальний 2" необхідно протягом 1 секунди поворотом головної частини перейти в позицію 3, потім в позицію 2 і знову повернутися в позицію 3.

1 турбо-режим (100% яскравість)
2 максимальний режим (45% яскравість)
3 мінімальний режим (8% яскравість)
4 режим місячне сяйво (0.6% яскравість)

Тактична група режимів. Для вибору цієї групи режимів включите ліхтар в основній групі, переведіть ліхтар в режим 2 (максимальна яскравість), потім швидко, без затримки, включіть і вимкніть ліхтар кнопкою 20 разів з інтервалом між кліками не більше 1 секунди. Група режимів зміниться на іншу. Для повернення в основну групу необхідно ввести ту ж програму.

1 режим - турбо-режим (100% яскравість)
2 режим - середній режим (29% яскравість)
3 режим - стробоскоп

Прихована група режимів. У ліхтарі реалізовано 7 прихованих режимів роботи. Для переходу в приховану групу необхідно при включеному ліхтарі, повернути головну частину з турбо-режиму (позиція 1) в режим "мінімальний 1" (позиція 3), потім протягом 1 секунди повернути головну частину назад в турбо-режим. Включиться стробоскоп. Для доступу до наступного режиму повторіть ту ж саму операцію.

Стробоскоп 9 Гц;
Адаптивний стробоскоп 15 / 6,5 Гц;
Спалахи 100% яскравості з частотою 1.7Гц;
Швидкий S.O.S .;
Повільний S.O.S .;
Аварійний маячок (спалах на 1 сек з частотою 1 раз в 12 сек);
Швидкий маячок (спалах на 1 сек з інтервалом 3 сек)

Налаштування стробоскопа по подвійному натисненню. За встановленим налаштувань з заводу цей режим вимкнений. Для настройки стробоскопа по подвійному натисненню кнопки необхідно при включеному ліхтарі, повернути головну частину з турбо-режимі (позиція 1) в режим "мінімальний 1" (позиція 3), потім протягом 1 секунди повернути головну частину назад в турбо-режим. Включиться стробоскоп. Для доступу до наступного режиму повторіть ту ж саму операцію.

Економія енергії. Ліхтар оснащений енергозберігаючої функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується на 15%. Щоб настроїти режим енергозбереження переведіть ліхтар в режим 4 (відвернути головна частина - дезориентирующий стробоскоп або місячне світло), і включіть і вимкніть ліхтар кнопкою 20 разів. Режим переключиться: включиться, якщо він був вимкнений, і вимкнеться, якщо був включений. Після зміни цієї настройки ліхтар загориться на 100% яскравості на 3 секунди (це означає, що режим енергозбереження тепер включений), або на 1 секунду (це означає, що енергозбереження вимкнено).
живлення

Батарея 2xCR123A (3 В) / Акумулятор 2xCR123A (16340) (3 В або 3,7 В Li-ion) / Акумулятор 1х18650 (3,7 В Li-ion);
Батарея 3xCR123A (3 В) / Акумулятор 3xCR123A (16340) (3 В або 3,7 В Li-ion);
Батарея 4xCR123A (3 В) / Акумулятор 4xCR123A (16340) (3 В Li-ion) / Акумулятор 2х18650 (3,7 В Li-ion);
Робоча напруга: 2,7 В - 12 В;
Сумарне напруга не повинна перевищувати 12 В. Категорично заборонено використовувати 4 акумулятора 16340 з напругою 3,7 В.

Комплектація
-ліхтар EagleTac M30LC2C;
-сталеві подпружиненная кліпса з титановим покриттям
-Гумові накладка для установки ліхтаря в вертикальному положенні
-Гумові грип-упор
-Гумові кільце для установки замість грип-упору
-кільце для установки шнура на руку
-запасні гумові кільця ущільнювачів;
-паракордовий шнур на руку ;;
-інструкція;

Габарити і вага
довжина, мм: 153
діаметр головної частини, мм: 62
діаметр корпусу, мм: 25.4
маса без елементів живлення, г: 269

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
750
Дальность луча
345
Время работы
150
Количество режимов яркости
12
Длина
153
Количество светодиодов
1
Питание
Li-ion аккумулятор
Бренд
Eagletac

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Eagletac» в категории «Фонарь»
Показать все модели