Фонарь Eagletac MX25L2 R44 Turbo SBT-70 PB (2000 Lm) Kit


Нет в наличии
10608 грн.
Наличные:
10608 грн
Безнал:
12730 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Eagletac MX25L2 R44 Turbo SBT-70 PB (2000 Lm) Kit - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Максим. световой поток, люмен: 2000
Миним. световой поток, люмен: 12
Дальность эффективного освещения, метр: 901
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 293х92
Вес, кг: 0,976
Продолжительность работы, мин: 2000 Lm / 1ч 18мин; 755 Lm / 3ч 30мин; 141 Lm / 21ч; 12 Lm / 200+ч
Особенности: Энергосберегающая
Читать полностью
Технічні параметри:

Eagletac MX25L2 R44 Turbo SBT-70 PB (2000 Lm) Kit - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Максим. світловий потік, люмен 2000
Мінім. світловий потік, люмен: 12
Дальність ефективного висвітлення, метр: 901
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 293х92
Вага, кг: 0,976
Тривалість роботи, хв 2000 Lm / 1ч 18хв; 755 Lm / 3ч 30хв; 141 Lm / 21ч; 12 Lm / 200 + ч
Особливості: Енергозберігаюча функція Turbo Boost
Режими роботи: 13 режимів роботи. програмований
Тип джерел живлення: акумулятор R44 (2x32650 li-ion)
Водостійкість: IPX8 до глибини 2 м
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 2 метри
Матеріал корпусу: Анодований алюміній, Type III

Турбо-голова ліхтаря в поєднанні з потужним світлодіодом дозволили домогтися неймовірної дальності ефективного освітлення 901 метр, визначаючи цю модель ліхтаря, як супердальнобойную !!! Ліхтар має мінімальну бічне засвічення, практично весь світловий потік сфокусований для освітлення середніх і дальніх дистанцій. Тактичний ліхтар EagleTac MX25L2 R44 Turbo SBT-70 PB (2000 Lm) Kit відноситься до лінійки перезаряджаються ліхтарів з повною комплектацією, що дозволяє здійснювати швидку підзарядку як від стаціонарної мережі змінного струму, так і від бортової мережі постійного струму автомобіля. Ліхтар створений на основі новітнього драйвера EagleTac C9500 SEL, який забезпечує надзвичайну енергоефективність і високу юзабільний даної моделі. Традиційно ліхтар характеризується максимальним рівнем водонепроникності і високою ударостойкостью. Один такий ліхтар з успіхом може замінити енерговитратні спрямовані галогенні і газорозрядні прожектора.

 Драйвер EagleTac C9500 SEL. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. У драйвері понижуючого типу EagleTac C9500 SEL використана передова дорога лінійна технологія (Linear technology), що дозволяє досягти ККД до 95% (зазвичай ККД 90% вже вважається відмінним показником для драйверів). Більш технологічно досконалий і компактний синхронний понижуючий перетворювач дозволяє заощадити місце на мікросхемі для додаткової електронної начинки, стабілізуючою яскравість світлового потоку незалежно від заряду батареї або температури. Разом з тим драйвер забезпечує максимальне енергозбереження, як в режимі світіння, так і в режимі очікування. Мікропроцесор запрограмований таким чином, що управління ліхтарем стає ще більш зручним, а головне, інтуїтивно зрозумілим. Понижуючий драйвер дозволяє використовувати акумулятори без захисту від переразряда.
 Світлодіод Luminus SBT-70 - потужний світлодіод від американської компанії Luminus, який виробляє узкосфокусірованний світловий пучок, завдяки чому є ідеальним для застосування в освітлювальних приладах з вузьким, яскравим, далекобійним променем, таких як тактичні і пошукові портативні ліхтарі. Даний світлодіод має найнижчий коефіцієнт теплового опору (0.7 C / Вт), завдяки чому діоди можуть зберігати низьку температуру навіть при високих струмах, що вкрай важливо для компактних і потужних ручних ліхтарів. Також Luminus SBT-70 характеризується великим світловим потоком (понад 2000 Люмен), високою надійністю і терміном служби (більше 60 000 годин).
 
 Турбо-голова EagleTac. Ліхтарі Eagletac в версії Turbo оснащені турбо-головою зі збільшеним гладким параболічних рефлектором, що збирає світлове випромінювання діода в щільний світловий потік, дозволяючи добитися значної дальності ефективного освітлення за рахунок зменшення кута фокусування. У даній моделі ліхтаря до 901 метра!
 
Вбудований зарядний пристрій дозволяє заряджати ліхтарі, не виймаючи акумулятор з корпусу, що робить їх дуже зручними в застосуванні і дозволяє не думати про заміну батарейок і пошуку відповідного зарядного пристрою. Акумуляторний блок R44 знімний, при необхідності його завжди можна легко замінити, Вам не доведеться викидати ліхтар після відпрацювання акумулятором свого ресурсу. Ліхтарі можна заряджати як від мережі змінного струму 240В / 100В, так і від бортової мережі автомобіля 12В. Зарядний пристрій має так звану "м'яку систему заряду" низькими струмами, що дозволяє якомога довше продовжити ресурс акумулятора.
 
KIT-набір. Ліхтарі EagleTac MX25L2 R44 Turbo в розширеній комплектації KIT поставляються з адаптером змінного струму 240В / 100В (US / EUR), адаптером постійного струму 12В і чохлом з системою кріплення на пояс.
 
Технічні характеристики:
Світловий потік зі світлодіода 2000 Лм
Світловий потік ANSI: 1 585 Лм
Колірна температура (відтінок): 6500 К
Відтінок: Холодний білий
Дистанція освітлення: 901 м
Освітленість в центрі плями на відстані 1м: 203000 Лк
Ширина кута центрального світлового потоку: 6.2 °
Ширина кута бічного засвічення: 55.8 °
Ударопрочность: до 2 метрів при падінні на бетон;
Водонепроникність: до 2-х м за стандартом IPX-8 (довготривале занурення);
Швидкість заряду АКБ: 3 години (36% за першу годину заряду);
 
Конструктивні особливості:
-Светодіод Luminus SBT-70 PB
-драйвер EagleTac C9500 SEL;
-Енергозберігаючі Функція Turbo Boost;
-Електронна Стабілізація яскравості: яскравість залишається постійної в міру розряду батарей;
-Електронна Система захисту від неправильної установки батареї.
-Многоступенчатая Індикація розряду / заряду елементів живлення;
-Рефлектор: Алюмінієвий, гладкий, параболічний
-Ударопрочное Загартоване скло з двостороннім покриттям (світлопроникність 96%);
Кнопка управління протестована на 500 000 циклів натискань.
-Позолоченние І посріблені контакти
Ефективна система відводу тепла (пряма пайка світлодіода на мідну основу) значно зменшує тепловий опір між світлодіодом і -радіатори
-матеріал Корпусу: алюмінієвий сплав T6061;
-Покриття Корпусу методом анодування Type III (анодований шар понад 25 мкм забезпечує підвищену корозійну і зносостійкість, а -також відмінні діелектричні властивості)
-Ліхтар Може стояти на торці;
-Продуманние Межі корпусу і текстурированная накатка дозволяють надійно утримувати ліхтар
Можливість вибору інтенсивності включення при вимкненому ліхтарі

управління ліхтарем
Ліхтар Eagletac MX25L2 R44 Turbo SBT-70 PB (2000 Lm) Kit має основну групу режимів, тактичну групу режимів, а також приховану групу і режим енергозбереження. Включення і вимикання ліхтаря здійснюється за допомогою бічної кнопки, що знаходиться на головній частині ліхтаря. При короткому одноразовому натисканні на кнопку (<0,4 секунди) ліхтар включиться в стандартному режимі і буде включений до тих пір, поки ви не натиснете на кнопку ще раз. При тривалому натисканні з утриманням (> 0,4 секунди) ліхтар включиться в режимі моментального включення і вимкнеться, як тільки ви відпустите кнопку.
 
Основна група режимів. У ліхтарі реалізовано чотири основні режими роботи. Зміна режимів здійснюється поворотом головної частини. При повністю закрученої головної частини ліхтар працює в турбо-режимі. Для переходу в режими зниженої яскравості звільніть головну частину по різьбі. Вибір режиму залежить від ступеня повороту головної частини. Вибирати режим роботи можна як при включеному, так і при вимкненому ліхтарі.
 
Оперативне включення турбо-режиму з режимів зниженої яскравості здійснюється натисканням кнопки з подальшим утриманням. Як тільки ви відпустите кнопку, ліхтар повернеться в раніше обраний режим. Оперативне включення стробоскопа проводиться подвійним натисканням на кнопку з подальшим утриманням. Стробоскоп також доступний при вимкненому ліхтарі.
 
1 режим (голова затягнута) - турбо-режим (100% яскравість)
2 режим (голова трохи відвернута) - середній режим (37% яскравість)
3 режим (голова відвернута на 30 °) - слабкий режим (7,2% яскравість)
4 режим (голова відвернута на 90 °) - місячне світло (0.7% яскравість)
 
Тактична група режимів. Для переходу з основної групи в тактичну і навпаки включите ліхтар в турбо-режимі, перейдіть в 2-ій режим, злегка послабивши головну частину по різьбі, потім знову в турбо-режим. Повторіть дану операцію 5 разів за 5 секунд.
 
1 режим (голова затягнута) - турбо-режим (100% яскравість)
2 режим (голова трохи відвернута) - слабкий режим (15,8% яскравість)
3 режим (голова відвернута на 30 °) - стробоскоп з частотою 9Гц
4 режим (голова відвернута на 90 °) - дезориентирующий стробоскоп з мінливою частотою 15Гц / 6.5Гц
 
Прихована група режимів. У ліхтарі реалізовано 7 прихованих режимів роботи. Для доступу до них перейдіть з турбо-режиму в 3-й або 4-й режим, потім знову в турбо-режим. Цю операцію необхідно зробити за 1 секунду. Включиться стробоскоп. Для доступу до наступного режиму повторіть ту ж саму операцію. Послідовність прихованих режимів:
 
Стробоскоп 9 Гц;
Адаптивний стробоскоп 15 / 6,5 Гц;
Спалахи 100% яскравості з частотою 1.7Гц;
Швидкий S.O.S .;
Повільний S.O.S .;
Аварійний маячок (спалах на 1 сек з частотою 1 раз в 12 сек);
Швидкий маячок (спалах на 1 сек з інтервалом 3 сек)
 
Економія енергії. Ліхтар оснащений енергозберігаючої функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується на 25%. З метою захисту від перегріву при відключенні цієї функції зниження яскравості становить 10%. Для включення / вимикання функції включите ліхтар в 4-му режимі, перейдіть у 3-й і поверніться в 4-й. Повторіть дану операцію 10 разів за 5 секунд. Після включення енергозберігаючого режиму ліхтар включиться в турбо-режим на 3 секунди, після виключення - на 1 секунду.

Тестування і запас міцності
Перевірка працездатності в режимі постійного включення вночі при мінімальному охолодженні
Перевірка працездатності при підвищеній напрузі 13V
Перевірка працездатності при підвищеній силі струму 10А
Перевірка працездатності при високих зовнішніх температурах
 
живлення
Акумулятор R44 (2x32650 li-ion) 7,4V, 6000 мАч;
Робоча напруга: 2,7 В - 8,4 В;
Сумарне напруга не повинна перевищувати 8.4 В. Категорично заборонено використовувати любіе батареї, крім Акумулятора R44 (2x32650 li-ion).
 
Комплектація
-ліхтар EagleTac MX25L2 Turbo;
-акумулятор R44 (2x32650 li-ion);
-Вбудоване зарядний пристрій;
-адаптер змінного струму 18W, 240В / 100В (US / EUR)
-адаптер постійного струму 12В
-запасні гумові кільця ущільнювачів;
-запасні гумова заглушка на роз'єм зарядного пристрою;
-Відкритий чохол з кріпленням на пояс
-інструкція;
 
Габарити і вага
довжина, мм: 293
діаметр головної частини, мм: 92
діаметр корпусу, мм: 37
маса з елементами живлення (Акумулятор R44), г: 976

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
2000
Дальность луча
901
Время работы
200
Количество режимов яркости
13
Длина
293
Количество светодиодов
1
Питание
Li-ion аккумулятор
Влагоустойчивость
да
Бренд
Eagletac

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Eagletac» в категории «Фонарь»
Показать все модели