Фонарь Eagletac MX25L2C R44 3*XP-L V3 (3445 Lm)


Нет в наличии
7150 грн.
Наличные:
7150 грн
Безнал:
8581 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Eagletac MX25L2C R44 3*XP-L V3 (3445 Lm) - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Максим. световой поток, люмен: 3445
Миним. световой поток, люмен: 27
Дальность эффективного освещения, метр: 592
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 232х62
Вес, кг: 0.659
Продолжительность работы, мин: 3445 Lm / 1ч 18мин; 1650 Lm / 3ч 12мин; 381 Lm / 16ч; 27 Lm / 200+ч
Особенности: Энергосберегающая функция
Читать полностью
Технічні параметри:

Eagletac MX25L2C R44 3 * XP-L V3 (3445 Lm) - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Максим. світловий потік, люмен: 3445
Мінім. світловий потік, люмен: 27
Дальність ефективного висвітлення, метр: 592
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 232х62
Вага, кг: 0.659
Тривалість роботи, хв: 3445 Lm / 1ч 18хв; 1650 Lm / 3ч 12хв; 381 Lm / 16ч; 27 Lm / 200 + ч
Особливості: Енергозберігаюча функція Turbo Boost
Режими роботи: 13 режимів роботи. програмований
Тип джерел живлення: акумулятор R44 (2x32650 li-ion)
Водостійкість: IPX8 до глибини 2 м
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 2 метри
Матеріал корпусу: Анодований алюміній, Type III

У тактичному ліхтарі Eagletac MX25L2C R44 3 * XP-L V3 (3445 Lm) використана комбінація з трьох далекобійних світлодіодів нового покоління XP-L HI, що дозволяють досягти значної ефективної дальності освітлення. MX25L2C (Compact) перевершує базову версію не тільки по дальності освітлення, - ця модифікація також більш компактна і має меншу вагу. Дана модель відноситься до лінійки перезаряджаються ліхтарів, що дозволяє здійснювати швидку підзарядку як від стаціонарної мережі змінного струму (опціонально), так і від бортової мережі постійного струму автомобіля. Ліхтар створений на основі новітнього драйвера EagleTac C9500 SEL, який забезпечує надзвичайну енергоефективність і високу юзабільний даної моделі. Традиційно ліхтар характеризується максимальним рівнем водонепроникності і високою ударостойкостью. Наявність великої кількості режимів (12 режимів, режим енергозбереження, індикації заряду і тактичного включення) дозволяє використовувати дану модель для вирішення різних завдань.

 Драйвер EagleTac C9500 SEL. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. У драйвері понижуючого типу EagleTac C9500 SEL використана передова дорога лінійна технологія (Linear technology), що дозволяє досягти ККД до 95% (зазвичай ККД 90% вже вважається відмінним показником для драйверів). Більш технологічно досконалий і компактний синхронний понижуючий перетворювач дозволяє заощадити місце на мікросхемі для додаткової електронної начинки, стабілізуючою яскравість світлового потоку незалежно від заряду батареї або температури. Разом з тим драйвер забезпечує максимальне енергозбереження, як в режимі світіння, так і в режимі очікування. Мікропроцесор запрограмований таким чином, що управління ліхтарем стає ще більш зручним, а головне, інтуїтивно зрозумілим. Понижуючий драйвер дозволяє використовувати акумулятори без захисту від переразряда.
 Світлодіод Cree XP-L HI (High Intensity) побудований на інноваційній технологічній платформі SC5. Це перший світлодіод високої ефективності Cree в такому компактному корпусі, оптимізований для досягнення максимальної інтенсивності випромінюваного світлового потоку (сили світла). Маючи настільки ж компактні розміри, як XP-G2, даний діод по максимальному світловому потоку аналогічний відмінно зарекомендував себе XM-L2, і видає на 20% більшу силу світла, ніж XP-L HD. Це перший масовий Монокристальна світлодіод на ринку, здатний видавати 100 000 Кандел в світловому пучку 4 ° при потужності 10W. За рахунок потужного кристала і більш компактною первинної оптики даний світлодіод ідеально підходить для супердальнобойних портативних джерел світла, таких як пошукові ліхтарі і ліхтарі для мисливців. Термін служби діода перевищує 50 000 годин.
 
Вбудований зарядний пристрій дозволяє заряджати ліхтарі, не виймаючи акумулятор з корпусу, що робить їх дуже зручними в застосуванні і дозволяє не думати про заміну батарейок і пошуку відповідного зарядного пристрою. Акумуляторний блок R44 знімний, при необхідності його завжди можна легко замінити, Вам не доведеться викидати ліхтар після відпрацювання акумулятором свого ресурсу. Ліхтарі можна заряджати як від мережі змінного струму 240В / 100В (опціонально доступний адаптер), так і від бортової мережі автомобіля 12В. Зарядний пристрій має так звану "м'яку систему заряду" низькими струмами, що дозволяє якомога довше продовжити ресурс акумулятора.
 
Технічні характеристики:
Світловий потік зі світлодіода: 3445 Лм
Світловий потік ANSI: 2180 Лм
Колірна температура (відтінок): 6500 К
Відтінок: Холодний білий
Дистанція освітлення: 592 м
Освітленість в центрі плями на відстані 1м: 87500 Лк
Ширина кута центрального світлового потоку: 5.7 °
Ширина кута бічного засвічення: 59 °
Ударопрочность: до 2 метрів при падінні на бетон;
Водонепроникність: до 2-х м за стандартом IPX-8 (довготривале занурення);
Швидкість заряду АКБ: 3 години (35% за першу годину заряду);
 
Конструктивні особливості:
-Светодіод Cree XP-L HI V3 (3 шт)
-драйвер EagleTac C9500 SEL;
-Енергозберігаючі Функція Turbo Boost;
-Електронна Стабілізація яскравості: яскравість залишається постійної в міру розряду батарей;
-Електронна Система захисту від неправильної установки батареї.
-Многоступенчатая Індикація розряду / заряду елементів живлення;
-Рефлектор: Алюмінієвий, гладкий
-Ударопрочное Загартоване скло з двостороннім покриттям (світлопроникність 96%);
Кнопка управління протестована на 500 000 циклів натискань.
-Позолоченние контакти
Ефективна система відводу тепла (пряма пайка світлодіода на мідну основу) значно зменшує тепловий опір між світлодіодом і -радіатори;
-матеріал Корпусу: алюмінієвий сплав T6061;
-Покриття Корпусу методом анодування Type III (анодований шар понад 25 мкм забезпечує підвищену корозійну і зносостійкість, а -також відмінні діелектричні властивості)
-Ліхтар Може стояти на торці;
-Продуманние Межі корпусу і текстурированная накатка дозволяють надійно утримувати ліхтар
Можливість вибору інтенсивності включення при вимкненому ліхтарі

управління ліхтарем
Ліхтар Eagletac MX25L2C R44 3 * XP-L V3 (3445 Lm) має основну групу режимів, тактичну групу режимів, а також приховану групу і режим енергозбереження і режим індикації заряду елементів живлення. Включення і вимикання ліхтаря здійснюється за допомогою бічної кнопки, що знаходиться на головній частині ліхтаря. При короткому одноразовому натисканні на кнопку (<0,4 секунди) ліхтар включиться в стандартному режимі і буде включений до тих пір, поки ви не натиснете на кнопку ще раз. При тривалому натисканні з утриманням (> 0,4 секунди) ліхтар включиться в режимі моментального включення і вимкнеться, як тільки ви відпустите кнопку.
 
Основна група режимів. У ліхтарі реалізовано чотири основні режими роботи. Зміна режимів здійснюється поворотом головної частини. При повністю закрученої головної частини ліхтар працює в турбо-режимі. Для переходу в режими зниженої яскравості звільніть головну частину по різьбі. Вибір режиму залежить від ступеня повороту головної частини. Вибирати режим роботи можна як при включеному, так і при вимкненому ліхтарі.
 
Оперативне включення турбо-режиму з режимів зниженої яскравості здійснюється натисканням кнопки з подальшим утриманням. Як тільки ви відпустите кнопку, ліхтар повернеться в раніше обраний режим. Оперативне включення стробоскопа проводиться подвійним натисканням на кнопку з подальшим утриманням. Стробоскоп також доступний при вимкненому ліхтарі.
 
1 режим (голова затягнута) - турбо-режим (100% яскравість)
2 режим (голова трохи відвернута) - середній режим (48% яскравість)
3 режим (голова відвернута на 30 °) - слабкий режим (11% яскравість)
4 режим (голова відвернута на 90 °) - місячне світло (0.8% яскравість)
 
Тактична група режимів. Для переходу з основної групи в тактичну і навпаки включите ліхтар в турбо-режимі, перейдіть в 2-ій режим, злегка послабивши головну частину по різьбі, потім знову в турбо-режим. Повторіть дану операцію 5 разів за 5 секунд.
 
1 режим (голова затягнута) - турбо-режим (100% яскравість)
2 режим (голова трохи відвернута) - слабкий режим (21% яскравість)
3 режим (голова відвернута на 30 °) - стробоскоп з частотою 9Гц
4 режим (голова відвернута на 90 °) - дезориентирующий стробоскоп з мінливою частотою 15Гц / 6.5Гц
 
Прихована група режимів. У ліхтарі реалізовано 7 прихованих режимів роботи. Для доступу до них перейдіть з турбо-режиму в 3-й або 4-й режим, потім знову в турбо-режим. Цю операцію необхідно зробити за 1 секунду. Включиться стробоскоп. Для доступу до наступного режиму повторіть ту ж саму операцію. Послідовність прихованих режимів:
 
Стробоскоп 9 Гц;
Адаптивний стробоскоп 15 / 6,5 Гц;
Спалахи 100% яскравості з частотою 1.7Гц;
Швидкий S.O.S .;
Повільний S.O.S .;
Аварійний маячок (спалах на 1 сек з частотою 1 раз в 12 сек);
Швидкий маячок (спалах на 1 сек з інтервалом 3 сек)
 
Економія енергії. Ліхтар оснащений енергозберігаючої функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується на 15%. З метою захисту від перегріву при відключенні цієї функції зниження яскравості становить 10%. Для включення / вимикання функції включите ліхтар в 4-му режимі, перейдіть у 3-й і поверніться в 4-й. Повторіть дану операцію 10 разів за 5 секунд. Після включення енергозберігаючого режиму ліхтар включиться в турбо-режим на 3 секунди, після виключення - на 1 секунду.
 
Режим індикації заряду елементів живлення. Після включення ліхтаря світлодіодний індикатор, що знаходиться поруч з бічною кнопкою, буде загорятися певним кольором. Залежно від кольору визначається рівень заряду: блакитний - 60-100% в турбо-режимі і 20-100% у мінімальному режимі, червоний - 25-60% в турборежимі і 5-20% в мінімальному режимі, червоний миготливий - 0-25 % в турбо-режимі і 0-5% в мінімальному режимі, коли почнуть мигати основні діоди ліхтаря - це означає, що енергія заряду вичерпати і ліхтар скоро відключиться.

Тестування і запас міцності
Перевірка працездатності в режимі постійного включення вночі при мінімальному охолодженні
Перевірка працездатності при підвищеній напрузі 13V
Перевірка працездатності при підвищеній силі струму 10А
Перевірка працездатності при високих зовнішніх температурах
 
живлення
Акумулятор R44 (2x32650 li-ion) 7,4V, 6000 мАч;
Робоча напруга: 5 В - 8,4 В;
Сумарне напруга не повинна перевищувати 8.4 В. Категорично заборонено використовувати будь-які батареї, крім акумулятора R44 (2x32650 li-ion).
 
Комплектація
-ліхтар EagleTac MX25L2C;
-акумулятор R44 (2x32650 li-ion);
-Вбудоване зарядний пристрій;
-адаптер постійного струму 12В
-запасні гумові кільця ущільнювачів;
-інструкція;
 
додаткові аксесуари
Аксесуари Eagletac Силіконова змазка для ліхтарів 1 мл
 
Габарити і вага
довжина, мм: 232
діаметр головної частини, мм: 62
діаметр корпусу, мм: 37
маса без елементів живлення, г: 381
маса з елементами живлення (Акумулятор R44), г: 659

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
3445
Дальность луча
592
Время работы
200
Количество режимов яркости
13
Длина
232
Количество светодиодов
3
Питание
Li-ion аккумулятор
Бренд
Eagletac

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Eagletac» в категории «Фонарь»
Показать все модели