Фонарь Eagletac MX25L4C 4*XM-L2 U2 (4800 Lm)


Нет в наличии
5538 грн.
Наличные:
5538 грн
Безнал:
6646 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Eagletac MX25L4C 4*XM-L2 U2 (4800 Lm) - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Максим. световой поток, люмен: 4800
Миним. световой поток, люмен: 18
Дальность эффективного освещения, метр: 490
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 143x62
Вес, кг: 0.408
Продолжительность работы, мин: 2850 Lm / 1ч 30мин; 1071 Lm / 4ч; 210 Lm / 24ч; 19 Lm / 200+ч
Особенности: Энергосберегающая функция Turbo
Читать полностью
Технічні параметри:

Eagletac MX25L4C 4 * XM-L2 U2 (4800 Lm) - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Максим. світловий потік, люмен 4800
Мінім. світловий потік, люмен: 18
Дальність ефективного висвітлення, метр: 490
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 143x62
Вага, кг: 0.408
Тривалість роботи, хв: 2850 Lm / 1год 30хв; Тисяча сімдесят одна Lm / 4ч; 210 Lm / 24г; 19 Lm / 200 + ч
Особливості: Енергозберігаюча функція Turbo Boost
Режими роботи: 13 режимів роботи. програмований
Тип джерел живлення: батареї, CR123A
Тип джерел живлення: акумулятори, R123 (Li-ion)
Тип джерел живлення: акумулятори, 18650 (Li-ion)
Водостійкість: IPX8 до глибини 2 м
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 2 метри
Матеріал корпусу: Анодований алюміній, Type III

Завдяки новому драйверу ліхтаря, вдалося отримати неймовірні 4800 Люмен світлового потоку, які видають 4 ефективних діода XM-L2 U2. На відміну від багатьох ліхтарів, що використовують кілька діодів, дана модель має не пластикові, а чотири індивідуальних гладких алюмінієвих рефлектора, що дозволяють розвинути максимальну дальність свічення 490 метрів. Тактичний кишеньковий ліхтар Eagletac MX25L4C 4 * XM-L2 U2 (4800 Lm) є кращим рішенням по співвідношенню потужності і компактності. Дана модель відноситься до тактичних і пошуковим портативним ліхтарям, де практично весь світловий потік сфокусований забезпечити максимальну освітленість на далеких відстанях. Традиційно ліхтар характеризується максимальним рівнем водонепроникності і високою ударостойкостью. Один такий ліхтар з успіхом замінює цілі освітлювальні пристрої з масиву застарілих низькоефективних світлодіодів.

 Драйвер EagleTac C7000 HV. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. Для даної моделі з високим вихідним світловим потоком использовани соверщенно новий драйвер EagleTac C7000 HV. Перше з основних його переваг - надзвичайно широкий діапазон робочої напруги (10V - 24V), що дозволяє використовувати 8 батарей CR123A, що видають достатню напругу для макисмально світлового потоку. Друга перевага - підвищена віддача потужності (48Watt, що практично вдвічі більше, ніж в драйвері C5000 ST, використовуваному в моделях MX25L3). Чим більше вище продуктивність, тим більше максимально досяжний світловий потік. Коефіцієнт Корисного Дії даного драйвера досягає 93% (зазвичай ККД 90% вже вважається відмінним показником для драйверів). Як і інші драйвери Eagletac, C7000 HV собеспечівает максимальне енергозбереження, як в режимі світіння, так і в режимі очікування. Мікропроцесор запрограмований таким чином, що управління ліхтарем стає ще більш зручним, а головне, інтуїтивно зрозумілим.
 Світлодіод Cree XM-L2 на відміну від XM-L побудований на технологічній платформі SC, і при цьому здатний видавати на 20% більше Люмен / Ват і споживати відповідно менше енергії. Даний світлодіод має високу ефективність і високу світловіддачу при високих токах. Даний тип світлодіодів більш підходить для далекобійних пошукових ліхтарів, мисливських підстовбурних ліхтарів, або для компактних ліхтарів з невеликим струмом, які потребують потужному діод для підвищення яскравості
 
Технічні характеристики:
Світловий потік зі світлодіода 4800 Лм
Світловий потік ANSI: 4020 Лм
Колірна температура (відтінок): 6500 К
Відтінок: Холодний білий
Дистанція освітлення: 490 м
Освітленість в центрі плями на відстані 1м: 60100 Лк
Ширина кута центрального світлового потоку: 4 °
Ширина кута бічного засвічення: 51 °
Ударопрочность: до 2 метрів при падінні на бетон;
Водонепроникність: до 2-х м за стандартом IPX-8 (довготривале занурення);
 
Конструктивні особливості:
-Светодіод Cree XM-L2 U2
-драйвер EagleTac C7000 HV;
-Енергозберігаючі Функція Turbo Boost;
-Електронна Стабілізація яскравості: яскравість залишається постійної в міру розряду батарей;
-Електронна Система захисту від неправильної установки батареї.
-Двухцветная LED-ндікація розряду елементів живлення;
-Рефлектор: Алюмінієвий, гладкий
-Ударопрочное Загартоване скло з двостороннім покриттям (світлопроникність 96%);
Кнопка управління протестована на 500 000 циклів натискань.
-Позолоченние Контакти, посріблена контактна пружина з нізкорезістівного фосфор-бронзового -сплава
Ефективна система відводу тепла (пряма пайка світлодіода на мідну основу) значно зменшує -теплові опір між світлодіодом і радіатором
-матеріал Корпусу: алюмінієвий сплав T6061;
-Покриття Корпусу методом анодування Type III (анодований шар понад 25 мкм забезпечує -підвищення корозійну і зносостійкість, а також відмінні діелектричні властивості)
-Ліхтар Може стояти на торці;
Можливість вибору інтенсивності включення при вимкненому ліхтарі

управління ліхтарем
Ліхтар Eagletac MX25L4C 4 * XM-L2 U2 (4800 Lm) має основну групу режимів, тактичну групу режимів, а також приховану групу і режим енергозбереження. Включення і вимикання ліхтаря здійснюється за допомогою бічної кнопки, що знаходиться на головній частині ліхтаря. При короткому одноразовому натисканні на кнопку (<0,4 секунди) ліхтар включиться в стандартному режимі і буде включений до тих пір, поки ви не натиснете на кнопку ще раз. При тривалому натисканні з утриманням (> 0,4 секунди) ліхтар включиться в режимі моментального включення і вимкнеться, як тільки ви відпустите кнопку.
 
Основна група режимів. У ліхтарі реалізовано чотири основні режими роботи. Зміна режимів здійснюється поворотом головної частини. При повністю закрученої головної частини ліхтар працює в турбо-режимі. Для переходу в режими зниженої яскравості звільніть головну частину по різьбі. Вибір режиму залежить від ступеня повороту головної частини. Вибирати режим роботи можна як при включеному, так і при вимкненому ліхтарі.
 
Оперативне включення турбо-режиму з режимів зниженої яскравості здійснюється натисканням кнопки з подальшим утриманням. Як тільки ви відпустите кнопку, ліхтар повернеться в раніше обраний режим. Оперативне включення стробоскопа проводиться подвійним натисканням на кнопку з подальшим утриманням. Стробоскоп також доступний при вимкненому ліхтарі.
 
Тактична група режимів. Для переходу з основної групи в тактичну і навпаки включите ліхтар в турбо-режимі, перейдіть в 2-ій режим, злегка послабивши головну частину по різьбі, потім знову в турбо-режим. Повторіть дану операцію 5 разів за 5 секунд.
 
Прихована група режимів. У ліхтарі реалізовано 7 прихованих режимів роботи. Для доступу до них перейдіть з турбо-режиму в 3-й або 4-й режим, потім знову в турбо-режим. Цю операцію необхідно зробити за 1 секунду. Включиться стробоскоп. Для доступу до наступного режиму повторіть ту ж саму операцію. Послідовність прихованих режимів:
стробоскоп;
Адаптивний стробоскоп;
спалахи;
Швидкий S.O.S .;
Повільний S.O.S .;
Аварійний маячок;
Спалахи (низька яскравість);
 
Економія енергії. Ліхтар оснащений енергозберігаючої функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується на 25%. З метою захисту від перегріву при відключенні цієї функції зниження яскравості становить 10%. Для включення / вимикання функції включите ліхтар в 4-му режимі, перейдіть у 3-й і поверніться в 4-й. Повторіть дану операцію 10 разів за 5 секунд. Після включення енергозберігаючого режиму ліхтар включиться в турбо-режим на 3 секунди, після виключення - на 1 секунду.
 
Режим забезпечення оптимальної температури. Якщо фіксується напруга при включенні ліхтаря більш 18V, з метою запобігання перегріву і забезпечення оптимального температурного режиму драйвер ліхтаря автоматично поступово знижує максимальний світловий потік на 15%.
 
Індикація заряду батареї. Ліхтар оснащений трирівневою LED-індикацією розряду:
 - При використанні акумуляторів 18650: червоний миготливий - напруга нижче, ніж 12,4V; червоний - напруга між 12,4V і 14V; синій - напруга вище 14V.
 - При використанні акумуляторів 16340 (батарей CR123A): червоний миготливий - напруга нижче, ніж 13,5V; червоний - напруга між 13,5V і 16,5V; синій - напруга вище 16,5V.
 
живлення
Акумулятори 4х18650;
Батарейки 8хCR123A;
Акумулятори 8х16340 (напруга 3V);
Робоча напруга: 10 В - 24 В;
Сумарне напруга не повинна перевищувати 24 В.
Категорично заборонено використовувати RCR123A 3,7 В.
 
Комплектація
-ліхтар EagleTac MX25L4C;
-плоский задня кришка;
-кассета для двох батарей CR123A - 4 шт;
-запасні гумові кільця ущільнювачів;
-паракордовий шнур на руку;
-інструкція;

Габарити і вага
довжина, мм: 143
діаметр головної частини, мм: 62
діаметр корпусу, мм: 52
маса без елементів живлення, г: 408
маса з елементами живлення (4 х 18650), г: 600

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
4800
Дальность луча
490
Время работы
200
Количество режимов яркости
13
Длина
143
Количество светодиодов
4
Питание
Li-ion аккумулятор, CR батарейки
Бренд
Eagletac

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Eagletac» в категории «Фонарь»
Показать все модели