Фонарь Eagletac MX30L3 XHP50 J4 (3300 Lm)


Нет в наличии
4264 грн.
Наличные:
4264 грн
Безнал:
5117 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Eagletac MX30L3 XHP50 J4 (3300 Lm) - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Максим. световой поток, люмен: 3300
Миним. световой поток, люмен: 7
Дальность эффективного освещения, метр: 506
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 165х62
Вес, кг: 0.398
Продолжительность работы, мин: 3300 Lm / 1ч 30мин; 2000 Lm / 2ч 30 мин; 950 Lm / 6ч; 395 Lm / 17ч; 7 Lm / 350ч
Особенности: Энергосберегающая
Читать полностью
Технічні параметри:

Eagletac MX30L3 XHP50 J4 (3300 Lm) - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Максим. світловий потік, люмен: 3300
Мінім. світловий потік, люмен: 7
Дальність ефективного висвітлення, метр: 506
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 165х62
Вага, кг: 0.398
Тривалість роботи, хв: 3300 Lm / 1год 30хв; 2000 Lm / 2год 30 хв; 950 Lm / 6ч; 395 Lm / 17ч; 7 Lm / 350ч
Особливості: Енергозберігаюча функція Turbo Boost
Режими роботи: 8 режимів
Тип джерел живлення: акумулятори, 18650 (Li-ion)
Тип джерел живлення: батареї, CR123A
Водостійкість: IPX8 до глибини 2 м
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 2 метри
Матеріал корпусу: Анодований алюміній, Type III

Ліхтар Eagletac MX30 - це величезний крок вперед у порівнянні з попередньою серією MX25. У конструкції даної серії застосований більш ефективний радіатор для охолодження драйвера і діодів, конструкція корпусу сама по собі більш надійна, ліхтарі оснащені новими драйверами. Ефективний драйвер дозволяє зручно розділити функції включення і управління режимами ліхтаря між двома кнопками. Тепер повне управління ліхтарем і серфінг по всіх режимів можна здійснювати однією рукою. П'ять основних режимів яскравості дозволять вибрати необхідний в залежності від потреби. Ліхтар може бути включений як в турбо-режимі, так і в режимі економ. Приховані режими стробоскоп, маячок і SOS мають швидкий доступ, але при цьому випадкове їх включення виключено. Додатковою зручністю можна вважати індикатор заряду батареї. Так само до плюсів даної моделі варто віднести тривалий час безперебійної роботи в мінімальному режимі (більше двох тижнів). При цьому по яскравості і дальності світіння в максимальному режимі, ця модель перевершує більшість конкурентів. Широкий набір функцій, далекобійність і достатній кут бічного засвічення, максимальний рівень водонепроникності і стійкість до ударів, все це робить даний ліхтар вельми універсальним і придатним для різних завдань, від повсякденних, до тактичних і пошукових.

 Драйвер EagleTac C5000 HV. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. EagleTac C5000 HV (High Voltage) спеціалізується саме для роботи з 6-вольта світлодіодом Cree XHP50. Драйвер має дуже широкий діапазон робочої напруги, що дозволяє використовувати в якості елементів живлення як три акумулятора 18650 так ії 6 батарей CR123A. Також драйвер підтримує дублюючі (бокове і торцеве) управління ліхтарем, окреме управління режимами, інформування про рівень заряду батареї, функцію енергозбереження та мінімальну силу струму в режимі очікування. Драйвер має вихідну силу струму 5 А, що дозволяє досить ефективно працювати з сучасними потужними діодами. ККД даного драйвера досягає 93%, що є дуже хорошим показником для ефективної роботи будь-якого ліхтаря.
 
 Світлодіод Cree XHP50. Одна з останніх розробок компанії Cree - полікрістальние світлодіоди нового класу Extreme High Power (XHP), які дозволяють на 40% зменшити вартість систем освітлення. Зокрема світлодіод XHP50 має ті ж розміри, що і XM-L2, але при цьому видає в два рази більший світловий потік при тому ж самому напрузі. Кристали встановлені на абсолютно новій платформі SC5, яка дозволила добитися більш щільного світлового потоку і тривалого терміну служби (більше 50 000 годин) навіть при високих температурах. Загальним результатом є значно нижчі тепловтрати і зросла енергоефективність. Діоди дозволяють отримати сфокусований центральний далекобійний промінь і при цьому мати дуже широку кутову засвічення.
 
Технічні характеристики:
Світловий потік зі світлодіода: 3300 Лм
Світловий потік ANSI: 2750 Лм
Колірна температура (відтінок): 6500 К
Відтінок: Холодний білий
Дистанція освітлення: 506 м
Освітленість в центрі плями на відстані 1м: 64000 Лк
Ширина кута центрального світлового потоку: 8 °
Ширина кута бічного засвічення: 58 °
Ударопрочность: до 2 метрів при падінні на бетон;
Водонепроникність: до 2-х м за стандартом IPX-8 (довготривале занурення);
 
Конструктивні особливості:
-Светодіод Cree XHP50 J4;
-драйвер EagleTac C5000 HV;
-Енергозберігаючі Функція Turbo Boost;
-Електронна Стабілізація яскравості: яскравість залишається постійної в міру розряду батарей;
-Електронна Система захисту від неправильної установки батареї;
-Рефлектор: Алюмінієвий, слаботекстурірованний;
-Ударопрочное Загартоване скло з двостороннім покриттям (світлопроникність 96%);
-контакти Подпружінени з двох сторін, що виключає мигання (виключення) ліхтаря навіть при сильних -встрясках;
-Спеціальна Форма батарейного відсіку, яка фіксує елементи живлення без використання спеціальних касет (патент в США, Гонконгу, Китаї);
-Позолоченние Контакти, посріблена контактна пружина з нізкорезістівного фосфор-бронзового сплаву;
Ефективна система відводу тепла (пряма пайка світлодіода на мідну основу) значно зменшує тепловий опір між світлодіодом і радіатором;
-матеріал Корпусу: алюмінієвий сплав T6061;
-Покриття Корпусу методом анодування Type III (анодований шар понад 25 мкм забезпечує підвищену корозійну і зносостійкість, а також відмінні діелектричні властивості);
-Ліхтар Може стояти на торці;
-Продуманние Межі корпусу і текстурированная накатка дозволяють надійно утримувати ліхтар;
Можливість включення ліхтаря в мінімальному або в максимальному режимі;

управління ліхтарем
Ліхтар Eagletac MX30L3 XHP50 J4 (3300 Lm) має основну групу режимів, а також приховану групу, режим дезорієнтуючі стробоскопа, режим енергозбереження і режим індикації заряду елементів живлення. Управління ліхтарем здійснюється за допомогою торцевої і бічної кнопки. Включення ліхтаря в турбо-режимі і вимикання харчування проводиться глибоким натисканням на торцеву кнопку. При натисканні та утриманні торцевої кнопок, ліхтар включається в турбо-режимі і буде світити до того моменту, поки кнопка утримується. Після відпускання кнопки ліхтар вимкнеться. Щоб включити ліхтар в мінімальному режимі - натисніть бічну білу кнопку.
 
Основна група режимів. У ліхтарі реалізовано п'ять основних режимів роботи. Перемикання основних режимів (постійного світла) здійснюється коротким натисканням на бічну білу кнопку. Режими змінюються послідовно, від менш яскравого до більш яскравого. При необхідності турбо-режим можна включити з будь-якого іншого режиму яскравості, натиснувши і утримавши торцеву кнопку. Після того, як кнопка буде відпущена, ліхтар повернеться в початковий режим.
 
Прихована група режимів. У ліхтарі реалізовано два прихованих режиму. Для доступу до прихованим режимам необхідно включити ліхтар, натиснути на бічну кнопку і утримувати її натиснутою протягом 4 секунд. Першим з прихованих режимів включиться маячок. Вхід в приховані режими можливий з будь-якого режиму яскравості основної групи при будь-якому типі світіння. Приховані режими перемикаються послідовно, короткими натисканнями на бічну кнопку. Послідовність прихованих режимів:
 
Аварійний маячок (спалах максимальної яскравості з частотою 1.67Гц);
S.O.S .;
 
Режим стробоскопа. Дезорієнтуючий стробоскоп (зі змінною частотою 9/15 Гц) доступний як при вимкненому, так і при включеному в будь-якому режимі ліхтарі. Для його активації достатньо двічі коротко натиснути і утримати торцеву кнопку. Після того, як кнопка буде відпущена, ліхтар повернеться в початковий режим, або відключиться (якщо був виключений до цього).
 
Економія енергії. Ліхтар оснащений енергозберігаючої функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується світловий потік зі 100% до 85%. Це необхідно для захисту від перегріву світлодіода і електроніки ліхтаря, і збільшення часу роботи. Захист від перегріву активізується заново при кожному переході в турбо-режим.
 
Режим індикації заряду елементів живлення. Після включення ліхтаря блакитний світлодіодний індикатор, що знаходиться під бічний білою кнопкою, буде загорятися на короткі проміжки часу. Залежно від кількості спалахів визначається рівень заряду: 4 спалаху - більше 80%, 3 спалаху - 40-60%, 2 спалахи - 20-40%, 1 спалах - менше 20%. Залежно від режиму яскравості і кількості споживаної енергії кількість спалахів при одному і тому ж заряді батарей може відрізнятися.
 
Тестування і запас міцності
Перевірка працездатності в режимі постійного включення вночі при мінімальному охолодженні
Перевірка працездатності при підвищеній напрузі
Перевірка працездатності при підвищеній силі струму
Перевірка працездатності при високих зовнішніх температурах
 
живлення
Акумулятори 3х18650 (3,7 В Li-ion);
Батареї 6xRCR123A (16340) (3 В Li-ion);
Робоча напруга: 5,4 В - 19 В;
Необхідні елементи живлення з опуклим "+" контактом;
Категорично забороняється використання шести акумуляторів RCR123A (16340) з вольтажем 3,7 В. Це може вивести з ладу електроніку ліхтаря;
 
Комплектація
-ліхтар Eagletac MX30L3;
-запасні гумові кільця ущільнювачів;
-паракордовий шнур на руку;
-кассета для використання разом з батареями CR123A - 3 шт;
-інструкція;

Габарити і вага
довжина, мм: 165
діаметр головної частини, мм: 62
діаметр корпусу, мм: 45.5
маса (без елементів живлення), г: 398

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
3300
Дальность луча
506
Время работы
350
Количество режимов яркости
8
Длина
165
Количество светодиодов
1
Питание
Li-ion аккумулятор, CR батарейки
Влагоустойчивость
да
Бренд
Eagletac

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Eagletac» в категории «Фонарь»
Показать все модели