Фонарь Eagletac MX30L4XC 12*XP-G2 S2 (4800 Lm)


Нет в наличии
5486 грн.
Наличные:
5486 грн
Безнал:
6584 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Eagletac MX30L4XC 12*XP-G2 S2 (4800 Lm) - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Максим. световой поток, люмен: 4800
Миним. световой поток, люмен: 30
Дальность эффективного освещения, метр: 284
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 130x62
Вес, кг: 0.378
Продолжительность работы, мин: 4800 Lm / 1ч 30мин; 2664 Lm / 2ч 30 мин; 1236 Lm / 6ч; 216 Lm / 35ч; 30 Lm / 300+ч
Особенности:
Читать полностью
Технічні параметри:

Eagletac MX30L4XC 12 * XP-G2 S2 (4800 Lm) - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Максим. світловий потік, люмен 4800
Мінім. світловий потік, люмен: 30
Дальність ефективного висвітлення, метр: 284
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 130x62
Вага, кг: 0.378
Тривалість роботи, хв 4800 Lm / 1год 30хв; 2664 Lm / 2год 30 хв; Тисячу двісті тридцять шість Lm / 6ч; 216 Lm / 35ч; 30 Lm / 300 + ч
Особливості: Енергозберігаюча функція Turbo Boost
Режими роботи: 8 режимів
Тип джерел живлення: батареї, CR123A
Тип джерел живлення: акумулятори, 18650 (Li-ion)
Водостійкість: IPX8 до глибини 2 м
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 2 метри
Матеріал корпусу: Анодований алюміній, Type III

Ліхтар Eagletac MX30L4XC 12 * XP-G2 S2 (4800 Lm) в своєму роді унікальний. Це портативний ручний джерело заливного світла, здатний ефективно висвітлювати широкий простір поблизу і на середніх дистанціях. Такий ефект досягнутий завдяки використанню TIR-оптики замість звичних рефлекторів. Кожен з 12 світлодіодів поміщений в лінзу спеціальної конструкції, що працює за принципом повного внутрішнього відображення. Час безперебійної роботи в мінімальному режимі досягає двох тижнів. При цьому яскравість мінімального режиму в 30 Люмен цілком достатня для більшості повсякденних завдань. Ефективний драйвер дозволяє зручно розділити функції включення і управління режимами ліхтаря між двома кнопками. Тепер повне управління ліхтарем і серфінг по всіх режимів можна здійснювати однією рукою. П'ять основних режимів яскравості дозволять вибрати необхідний в залежності від потреби. Ліхтар може бути включений як в турбо-режимі, так і в режимі економ. Приховані режими стробоскоп, маячок і SOS мають швидкий доступ, але при цьому випадкове їх включення виключено. Також дуже зручно наявність режиму індикації заряду батарей.

 Драйвер EagleTac C7000 HV. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. EagleTac C7000 HV має широкий діапазон робочої напруги, що дозволяє використовувати в якості елементів живлення або 4 акумулятори 18650, або 8 батарей CR123A. Драйвер спеціалізований під даний ліхтар і здатний контролювати однакову подачу струму на всі 12 світлодіодів і однаковий вихід світлової енергії, ніж можуть похвалитися не багато виробників. Також драйвер підтримує дублюючі (бокове і торцеве) управління ліхтарем, окреме управління режимами, інформування про рівень заряду батареї, функцію енергозбереження та мінімальну силу струму в режимі очікування. Драйвер має вихідну силу струму 7 А, ККД даного драйвера досягає 93%, що є дуже хорошим показником для ефективної роботи будь-якого ліхтаря.
 
 Світлодіод Cree XP-G2 на відміну від попереднього покоління XP-G побудований на новій технологічній платформі SC, завдяки чому здатний видавати на 20% більше Люмен / Ват при вартості в 2-2,5 рази дешевше. Світлодіод має високу ефективність і досить високою світловіддачею при середніх токах. Даний тип світлодіодів оптимізований для застосування в спрямованих светосильних джерелах світла, таких як портативні ліхтарі далекого і середнього радіусу дії.
 
Технічні характеристики:
Світловий потік зі світлодіода 4800 Лм
Світловий потік ANSI: 4030 Лм
Колірна температура (відтінок): 6500 К
Відтінок: Холодний білий
Дистанція освітлення: 284 м
Освітленість в центрі плями на відстані 1м: 20100 Лк
Ширина кута центрального світлового потоку: 24 °
Ширина кута бічного засвічення: 77 °
Ударопрочность: до 2 метрів при падінні на бетон;
Водонепроникність: до 2-х м за стандартом IPX-8 (довготривале занурення);
 
Конструктивні особливості:
-Светодіод Cree XP-G2 S2 (12 шт)
-драйвер EagleTac C7000 HV;
-Енергозберігаючі Функція Turbo Boost;
-Електронна Стабілізація яскравості: яскравість залишається постійної в міру розряду батарей;
-Електронна Система захисту від неправильної установки батареї.
-Індикація Заряду елементів живлення;
-TIR Оптика - використовує замість звичного рефлектора лінзу спеціальної конструкції, що працює за принципом повного внутрішнього відображення. Така оптична система разом із вбудованим розсіювачем формує більш чіткий і однорідний заливний промінь, і є ідеальною для освітлення ближніх і середніх дистанцій
-Ударопрочное Загартоване скло з двостороннім покриттям (світлопроникність 96%);
-контакти Подпружінени з двох сторін (світло не моргає навіть при віддачі зброї класу Магнум)
-Спеціальна Форма батарейного відсіку, яка фіксує елементи живлення без використання спеціальних касет (патент в США, Гонконгу, Китаї);
-Позолоченние Контакти, посріблена контактна пружина з нізкорезістівного фосфор-бронзового сплаву;
Ефективна система відводу тепла (світлодіодні панелі приєднані до радіатора на болтах) значно зменшує тепловий опір між світлодіодом і радіатором;
-матеріал Корпусу: алюмінієвий сплав T6061;
-Покриття Корпусу методом анодування Type III (анодований шар понад 25 мкм забезпечує підвищену корозійну і зносостійкість, а також відмінні діелектричні властивості)
-Ліхтар Може стояти на торці;
-Продуманние Межі корпусу і текстурированная накатка дозволяють надійно утримувати ліхтар
Можливість включення ліхтаря в мінімальному або в максимальному режимі

управління ліхтарем
Ліхтар Eagletac MX30L4XC 12 * XP-G2 S2 (4800 Lm) має основну групу режимів, а також приховану групу, режим дезорієнтуючі стробоскопа, режим енергозбереження і режим індикації заряду елементів живлення. Управління ліхтарем здійснюється за допомогою торцевої і бічної кнопки. Включення ліхтаря в турбо-режимі і вимикання харчування проводиться глибоким натисканням на торцеву кнопку. При натисканні та утриманні торцевої кнопок, ліхтар включається в турбо-режимі і буде світити до того моменту, поки кнопка утримується. Після відпускання кнопки ліхтар вимкнеться. Щоб включити ліхтар в мінімальному режимі - натисніть бічну білу кнопку.
 
Основна група режимів. У ліхтарі реалізовано п'ять основних режимів роботи. Перемикання основних режимів (постійного світла) здійснюється коротким натисканням на бічну білу кнопку. Режими змінюються послідовно, від менш яскравого до більш яскравого. При необхідності турбо-режим можна включити з будь-якого іншого режиму яскравості, натиснувши і утримавши торцеву кнопку. Після того, як кнопка буде відпущена, ліхтар повернеться в початковий режим.
 
Прихована група режимів. У ліхтарі реалізовано два прихованих режиму. Для доступу до прихованим режимам необхідно включити ліхтар, натиснути на бічну кнопку і утримувати її натиснутою протягом 4 секунд. Першим з прихованих режимів включиться маячок. Вхід в приховані режими можливий з будь-якого режиму яскравості основної групи при будь-якому типі світіння. Приховані режими перемикаються послідовно, короткими натисканнями на бічну кнопку. Послідовність прихованих режимів:
 
Аварійний маячок (спалах максимальної яскравості з частотою 1.67Гц);
S.O.S .;
 
Режим стробоскопа. Дезорієнтуючий стробоскоп (зі змінною частотою 9/15 Гц) доступний як при вимкненому, так і при включеному в будь-якому режимі ліхтарі. Для його активації достатньо двічі коротко натиснути і утримати торцеву кнопку. Після того, як кнопка буде відпущена, ліхтар повернеться в початковий режим, або відключиться (якщо був виключений до цього).
 
Економія енергії. Ліхтар оснащений енергозберігаючої функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується світловий потік зі 100% до 85%. Це необхідно для захисту від перегріву світлодіода і електроніки ліхтаря, і збільшення часу роботи. Захист від перегріву активізується заново при кожному переході в турбо-режим.
 
Режим індикації заряду елементів живлення. Після включення ліхтаря блакитний світлодіодний індикатор, що знаходиться під бічний білою кнопкою, буде загорятися на короткі проміжки часу. Залежно від кількості спалахів визначається рівень заряду: 4 спалаху - більше 80%, 3 спалаху - 40-60%, 2 спалахи - 20-40%, 1 спалах - менше 20%. Залежно від режиму яскравості і кількості споживаної енергії кількість спалахів при одному і тому ж заряді батарей може відрізнятися.

Тестування і запас міцності
Перевірка працездатності в режимі постійного включення вночі при мінімальному охолодженні
Перевірка працездатності при підвищеній напрузі
Перевірка працездатності при підвищеній силі струму
Перевірка працездатності при високих зовнішніх температурах
 
живлення
Акумулятори 4х18650 (3,7 В Li-ion);
Акумулятор 2xCR123A (16340) (3 В Li-ion)
Батареї 8xCR123A (3 В Li-ion);
Робоча напруга: 10 В - 24 В;
Необхідні елементи живлення з опуклим "+" контактом;
Категорично забороняється використання восьми акумуляторів RCR123A (16340) з вольтажем 3,7 В. Це може вивести з ладу електроніку ліхтаря;
Не рекомендується використання ліхтаря тривалий час в турбо-режимі, при установці акумуляторів CR123A (16340) з вольтажем 3,0 В. Драйвер EagleTac C7000 HV допускає роботу на підвищеній напрузі нетривалий час. При роботі з такими акумуляторами (батареями) не рекомендується використовувати максимальну потужність світлового потоку на час більше 5-ти хвилин. Якщо ліхтар занадто при цьому нагрівся - необхідно знизити режим яскравості або вимкнути його на час;
 
Комплектація
-ліхтар Eagletac MX30L4XC;
-запасні гумові кільця ущільнювачів;
-паракордовий шнур на руку;
-кассета для використання разом з батареями CR123A - 4 шт;
-інструкція;

Габарити і вага
довжина, мм: 130
діаметр головної частини, мм: 62
діаметр корпусу, мм: 52
маса (без елементів живлення), г: 378

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
4800
Дальность луча
284
Время работы
300
Количество режимов яркости
8
Длина
130
Питание
Li-ion аккумулятор, CR батарейки
Влагоустойчивость
да
Бренд
Eagletac

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Eagletac» в категории «Фонарь»
Показать все модели