Фонарь Eagletac P20C2 MKII XM-L2 U2/XM-L2 T6 NW (800/850 Lm)


Нет в наличии
2600 грн.
Наличные:
2600 грн
Безнал:
3120 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Eagletac P20C2 MKII XM-L2 U2/XM-L2 T6 NW (800/850 Lm) - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Максим. световой поток, люмен: 850
Миним. световой поток, люмен: 10
Дальность эффективного освещения, метр: 160
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 130x26
Вес, кг: 0.079
Продолжительность работы, мин: 850-800 Lm / 1ч 12мин; 126-118 Lm / 10ч; 10 Lm / 100+ч
Особенности: Энергосберегающая функция
Читать полностью
Технічні параметри:

Eagletac P20C2 MKII XM-L2 U2 / XM-L2 T6 NW (800/850 Lm) - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Максим. світловий потік, люмен: 850
Мінім. світловий потік, люмен: 10
Дальність ефективного висвітлення, метр: 160
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 130x26
Вага, кг: 0.079
Тривалість роботи, хв: 850-800 Lm / 1ч 12мин; 126-118 Lm / 10год; 10 Lm / 100 + ч
Особливості: Енергозберігаюча функція Turbo Boost
Режими роботи: 7 режимів роботи. програмований
Тип джерел живлення: акумулятори, 16340 (RCR123A)
Тип джерел живлення: акумулятори, 17650
Тип джерел живлення: акумулятори, 17670
Тип джерел живлення: батареї, CR123A
Водостійкість: IPX8 до глибини 2 м
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 2 метри
Матеріал корпусу: Анодований алюміній, Type III

Eagletac P20C2 MKII XM-L2 U2 / XM-L2 T6 NW (800/850 Lm) в залежності від застосованого модуля можна розглядати і як багатофункціональний тактичний ліхтар, і як EDC-ліхтарик для повсякденного використання. Для тактичних цілей краще підійде модуль з світлодіодом XM-L2 U2, який підтримує великий перелік режимів і є більш далекобійні. для повсякденних цілей більш підходить модуль з світлодіодом XM-L2 T6 NW, який підтримує два основні режими яскравості, і забезпечує більш правильну передачу кольору. Кожен модуль дає центральне світлову пляму великого діаметру, що зручно на середніх дистанціях, в той час як досить широка бічна засвічення відмінно впорається з освітленням поблизу. Ліхтар побудований за модульною схемою, що дозволяє замінити світловий модуль, отримавши при цьому абсолютно новий ліхтар з відмінними характеристиками і призначенням. Ліхтар створена на основі високопродуктивного драйвера EagleTac C2100 V, основними перевагами якого є повний контроль напруги ліхтаря, роботи світлодіода, а також високий ступінь стійкості до до ударів і струсів. Традиційно ліхтар характеризується максимальним рівнем водонепроникності і високим ступенем ударостойкости.

 Драйвер EagleTac C2100 V. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. Драйвер EagleTac C2100 V з вихідною силою струму 2.1 А розроблений відповідно до "військовими" стандартами і має величезну напрацювання на відмову, велику довговічність, несприйнятливість до ударів і перевантажень, широкий діапазон робочих температур. При розробці використані технології, що дозволяють досягти ККД практично 95%. Особливістю даного драйвера є постійна стабілізація струму у разі живлення від одного акумулятора 18650. Яскравість ліхтаря не падатиме при розряді акумулятора, залишаючись на номінальному рівні.
 
 Світлодіод Cree XM-L2 на відміну від XM-L побудований на технологічній платформі SC, і при цьому здатний видавати на 20% більше Люмен / Ват і споживати відповідно менше енергії. Даний світлодіод має високу ефективність і високу світловіддачу при високих токах. Даний тип світлодіодів більш підходить для далекобійних пошукових ліхтарів, мисливських підстовбурних ліхтарів, або для компактних ліхтарів з невеликим струмом, які потребують потужному діод для підвищення яскравості.
 
 При виробництві даних ліхтарів компанія EagleTac використовує матеріали, що не містять свинцю та інших небезпечних хімічних елементів, заборонених директивою, яка обмежує вміст шкідливих речовин RoHS. Більш того, всі використані матеріали відповідають рекомендаціям RoHS. Використання даних ліхтарів на 100% безпечно.
 
Технічні характеристики:
Світловий потік зі світлодіода (XM-L2 T6 / XM-L2 U2): 800 Лм / 850 Лм
Світловий потік ANSI (XM-L2 T6 / XM-L2 U2): 640 Лм / 681 Лм
Колірна температура (відтінок) (XM-L2 T6 / XM-L2 U2): 4500 К / 6500 К
Відтінок: Холодний білий / Нейтральний білий
Дистанція освітлення: 158 м / 160 м
Освітленість в центрі плями на відстані 1м: 6300 Лк / 6400 Лк
Ширина кута центрального світлового потоку: 11.4 °
Ширина кута бічного засвічення: 59 °
Ударопрочность: до 2 метрів при падінні на бетон;
Водонепроникність: до 2-х м за стандартом IPX-8 (довготривале занурення);
 
Конструктивні особливості:
-Светодіод Cree XM-L2 T6 / Cree XM-L2 U2
-драйвер EagleTac C2100 V;
Можливість зміни освітлювального модуля в базовій комплектації
-Енергозберігаючі Функція Turbo Boost;
-Електронна Стабілізація яскравості: яскравість залишається постійної в міру розряду батарей;
-Електронна Система захисту від неправильної установки батареї.
-Рефлектор: Алюмінієвий, текстурований
-Ударопрочное Загартоване скло з двостороннім покриттям (світлопроникність 96%);
-Конструкція Дозволяє витримувати значні навантаження у вигляді віддачі при використанні ліхтаря в -подствольном варіанті
-контакти Подпружінени з двох сторін (світло не моргає навіть при віддачі зброї класу Магнум)
Ефективна система відводу тепла значно зменшує тепловий опір між світлодіодом і радіатором
-матеріал Корпусу: алюмінієвий сплав T6061;
-Покриття Корпусу методом анодування Type III (анодований шар понад 25 мкм забезпечує підвищену корозійну і зносостійкість, а також відмінні діелектричні властивості)
-Тітановое Покриття сталевої кліпси для забезпечення надзвичайно твердості
-Ліхтар Може стояти на торці;
-Продуманние Межі корпусу і текстурированная накатка дозволяють надійно утримувати ліхтар
Можливість вибору інтенсивності включення при вимкненому ліхтарі
 
управління ліхтарем
Ліхтар Eagletac P20C2 MKII XM-L2 U2 / XM-L2 T6 NW (800/850 Lm) має два основні режими роботи, програмований режим стробоскопа, чотири прихованих режиму роботи, а також режим енергозбереження. Включення і вимикання ліхтаря виробляється натисканням торцевої кнопки до клацання. Посилений механізм кнопки дозволяє працювати з більш високим робочим струмом.
Світлодіодний модуль з світлодіодом XM-L2 U2 підтримує всі режими роботи. Світлодіодний модуль з світлодіодом XM-L2 T6 підтримує два режими роботи.
 
Основна група режимів. У ліхтарі реалізовано два основні режими роботи, які підтримуються двома освітлювальними модулями. Зміна режимів здійснюється поворотом головної частини ліхтаря. Режими можна легко встановити відверненням або загортанням голови як на включеному, так і на вимкненому ліхтарі. Це зручно, наприклад, якщо спалах великої яскравості небажана: можна встановити режим відкручуванням голови і включити ліхтар відразу на середньому режимі. Кнопка з тактичним типом включення (при неповному натисненні) дає можливість моментального включення, подачі сигналів азбукою Морзе, а також установки виносної тактичної кнопки на цівку.
 
Налаштування стробоскопа по подвійному натисненню. За встановленим налаштувань з заводу цей режим вимкнений. Для настройки стробоскопа по подвійному натисненню кнопки включите і вимкніть ліхтар 15 разів протягом 10-ти секунд, або увімкніть і вимкніть ліхтар 20 разів з частотою 1 клік в секунду (в залежності від модифікації драйвера). Ліхтар перейде в режим стробоскопа по подвійному натисненню кнопки. Для приховування цього режиму необхідно повторити ту ж операцію. Стробоскоп також доступний при вимкненому ліхтарі. Даний режим не підтримується модулем з світлодіодом XM-L2 T6.
 
Прихована група режимів. У ліхтарі реалізовано 4 прихованих режиму роботи. Для включення мінімального режиму з середнього режиму основної групи швидко загорніть і відверніть голову. Для включення стробоскопа з мінімального режиму швидко загорніть і відверніть голову. Для включення аварійного маячка з стробоскопа швидко загорніть і відверніть голову. Для включення сигналу SOS з режиму аварійного маячка швидко загорніть і відверніть голову. Наступним відверненням-загортанням голови знову включиться мінімальний режим. Дана група режимів не підтримує модулем з світлодіодом XM-L2 T6.
Мінімальний режим;
Стробоскоп (частота 9 Гц);
Аварійний маячок (частота 1,7 Гц);
S.O.S .;
 
Економія енергії. Ліхтар оснащений енергозберігаючої функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується на 10%.

Заміна модуля в ліхтарі
Для заміни модуля відкрутіть і зніміть головну частину ліхтаря. Приклавши зусилля, розкрутіть зовнішню алюмінієву чорну анодовану оболонку головної частини ліхтаря проти годинникової стрілки.
В останньому нижньому сегменті головної частини розташований сам модуль. Його слід викручувати за годинниковою стрілкою. Увага! Щоб уникнути потрапляння бруду, модуль слід викручувати чистими руками і після вилучення відразу ж помістити в спеціальний пластиковий контейнер. Тримати модуль необхідно тільки за накатку на зовнішній поверхні відбивача. Внутрішній поверхні відбивача торкатися руками не можна ні в якому разі!
Дістаємо з пластикового контейнера новий модуль і проти годинникової стрілки до упору укручуємо його в нижній сегмент головної частини.
Перевіряємо затяжку внутрішньої гайки, що фіксує скло зсередини. При недостатній затягуванні її слід затягнути.
Також слід простежити, щоб всі ущільнювачі були змащені при заміні.
Прикручуємо верхній сегмент головної частини.
 
живлення
Батарея 2xCR123A (3 В);
Акумулятор 2xCR123A (16340) (3 В або 3,7 В Li-ion)
Акумулятор 1х17650 / 17670 (3,7 В Li-ion / Li-Fe-PO4);
Робоча напруга: 2,7 В - 8,4 В;
Необхідні елементи живлення з опуклим "+" контактом
 
Комплектація
-ліхтар EagleTac P20C2 MKII;
-зміна Світловий модуль EagleTac ET 21 XM-L2 T6 NW
сталевий безель з ударними крайками
-сталеві подпружиненная кліпса з титановим покриттям
-Гумові накладка на кнопку, що світиться в темряві
-Гумові накладка для установки ліхтаря в вертикальному положенні
-кільце для установки шнура на руку
-матовий розсіює фільтр ET-21 (зручний при кемпінг використанні)
-запасні гумові кільця ущільнювачів;
-паракордовий шнур на руку;
-чохол з кріпленням на пояс;
-інструкція;

Габарити і вага
довжина, мм: 130
діаметр головної частини, мм: 26
діаметр корпусу, мм: 21
маса (без елементів живлення), г: 79

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
850
Дальность луча
160
Время работы
100
Количество режимов яркости
7
Длина
130
Количество светодиодов
1
Питание
CR батарейки
Бренд
Eagletac

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Eagletac» в категории «Фонарь»
Показать все модели