Фонарь Eagletac P25LC2 Diffuser XM-L2 U3 (1220 Lm)


Нет в наличии
2288 грн.
Наличные:
2288 грн
Безнал:
2746 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Eagletac P25LC2 Diffuser XM-L2 U3 (1220 Lm) - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Максим. световой поток, люмен: 1220
Миним. световой поток, люмен: 2
Дальность эффективного освещения, метр: 194
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 124х25.4
Вес, кг: 0.054
Продолжительность работы, мин: 1220 Lm / 1 ч 30 мин; 530 Lm / 3 ч 30 мин; 104 Lm / 20 ч; 4 Lm / 200+ч
Особенности: Технология
Читать полностью
Технічні параметри:

Eagletac P25LC2 Diffuser XM-L2 U3 (1220 Lm) - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Максим. світловий потік, люмен 1220
Мінім. світловий потік, люмен: 2
Дальність ефективного висвітлення, метр: 194
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 124х25.4
Вага, кг: 0.054
Тривалість роботи, хв 1220 Lm / 1 год 30 хв; 530 Lm / 3 год 30 хв; 104 Lm / 20 год; 4 Lm / 200 + ч
Особливості: Технологія комбінування розсіяного і направленого світіння
Особливості: Енергозберігаюча функція Turbo Boost
Режими роботи: 33 режиму
Тип джерел живлення: акумулятори, 18650 (Li-ion)
Тип джерел живлення: батареї, CR123A
Водостійкість: IPX8 до глибини 2 м
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 2 метри
Матеріал корпусу: Анодований алюміній, Type III

У ліхтарі Eagletac P25LC2 Diffuser XM-L2 U3 (+1220 Lm) застосовано конструктивне рішення, запатентований компанією Eagletac. Ліхтар можливо використовувати в якості джерела спрямованого, розсіяного і комбінованого світла без застосування додаткових дифузорів, лінз і фокусування променя. З огляду на комбінацію всіх типів світіння, Eagletac P25LC2 Diffuser має 33 режиму! Новий драйвер дозволяє зручно управляти всім безліччю режимів за допомогою кнопки і поворотної частини голови. Ліхтар може бути включений в одному з трьох попередньо виставлених рівнів яскравості. Тактична торцева кнопка дозволяє безшумно включати ліхтар для швидкого освітлення місцевості або подачі спецсигналів. Також P25LC2 Diffuser отримав апгрейд у вигляді більш яскравого світлодіода XM-L2 U3. Так само як і інші моделі, цей ліхтар має максимальний рівень водонепроникності, високу ступенем ударостойкости і комплектується жорстким чохлом з кріпленням на систему Molle.

 Драйвер EagleTac C3100L DIFF. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. Драйвер EagleTac C3100L DIFF підтримує запатентовану технологію поєднання розсіяного і направленого світлового потоку в одному ліхтарі. Драйвер підтримує сумарно 33 режиму світіння, функцію енергозбереження та нульову силу струму в режимі очікування. Драйвер має вихідну силу струму 3.1 А (на 30% більше ніж драйвера ліхтарів Eagletac серії P20), що дозволяє більш ефективно працювати з сучасними потужними діодами. Драйвер оптимізований з метою поліпшити стабілізацію світлового потоку при роботі на одному літій-іонному елементі живлення. У ньому використані компоненти з ще більш низькою зовнішньої резистивний, що дозволило істотно збільшити потужність світлового потоку і досягти незначного падіння напруги (<0.25V) при понижувальної (Step-Down) схемою перетворювача. ККД даного драйвера досягає 99%, що не досяжною для більшості драйверів інших виробників.
 
 Світлодіод Cree XM-L2 на відміну від XM-L побудований на технологічній платформі SC, і при цьому здатний видавати на 20% більше Люмен / Ват і споживати відповідно менше енергії. Даний світлодіод має високу ефективність і високу світловіддачу при високих токах. Даний тип світлодіодів більш підходить для далекобійних пошукових ліхтарів, мисливських підстовбурних ліхтарів, або для компактних ліхтарів з невеликим струмом, які потребують потужному діод для підвищення яскравості.
 
Світлодіод Edison Opto PLCC 3014 має мініатюрні розміри і при цьому високий рівень світлової віддачі, завдяки чому широко використовуються для створення світлодіодних масивів необхідної форми і дизайну. Широкий кут світіння 120 ° дозволяє масивів з світлодіодів Edison Opto PLCC 3014 випромінювати рівномірний заливний світло. Діоди оптимізовані для використання в різних джерелах світла, в тому числі і в портативних EDC ліхтарях.
 
 
Технічні характеристики:
Світловий потік зі світлодіода (спрямований / розсіяний / комбіноване світло) 1220/520/700 Лм
Світловий потік ANSI (спрямований / розсіяний / комбіноване світло): 933/398/535 Лм
Колірна температура (відтінок): 6500 К
Відтінок: Холодний білий
Дистанція освітлення (направлене світло): 194 м
Освітленість в центрі плями на відстані 1м (направлене світло): 9540 Лк
Ширина кута центрального світлового потоку (направлене світло): 11 °
Ширина кута бічного засвічення (спрямований / розсіяне світло): 64 ° / 180 °
Ударопрочность: до 2 метрів при падінні на бетон;
Водонепроникність: до 2-х м за стандартом IPX-8 (довготривале занурення);
 
Конструктивні особливості:
-Светодіод Cree XP-L HI V3 (направлене світло);
-Маса Світлодіодів SMD 3014 LED (розсіяне світло);
-драйвер EagleTac C3100L DIFF;
Можливість перемикання між спрямованим / розсіяним / комбінованим світінням (патент в США і Китаї);
-Енергозберігаючі Функція Turbo Boost;
-Мінімальна Споживання енергії в режимі очікування;
-Електронна Стабілізація яскравості: яскравість залишається постійної в міру розряду батарей;
-Система Захисту від неправильної установки батареї;
-Індикація Заряду елементів живлення;
-Рефлектор: Алюмінієвий, гладкий;
-Ударопрочное Загартоване скло з двостороннім покриттям (світлопроникність 96%);
-Позолоченние Контакти, посріблена контактна пружина з нізкорезістівного фосфор-бронзового сплаву;
-контакти Подпружінени з двох сторін, що виключає мигання (виключення) ліхтаря навіть при сильних потрясіннях;
Ефективна система відводу тепла (пряма пайка світлодіода на мідну основу) значно зменшує тепловий опір між світлодіодом і радіатором;
-матеріал Корпусу: алюмінієвий сплав T6061;
-Покриття Корпусу методом анодування Type III (анодований шар понад 25 мкм забезпечує підвищену корозійну і зносостійкість, а також відмінні діелектричні властивості);
Дифузором з стійкого до ударів і подряпин оптичного пластику;
-Текстурірованная Накатка дозволяє надійно утримувати ліхтар;

управління ліхтарем
Ліхтар Eagletac P25LC2 Diffuser XM-L2 U3 (1220 Lm) має основну групу режимів, а також приховану групу і режим енергозбереження. Кожен з режимів доступний при направленому, розсіяному і комбінованому світлі. Зміна режимів і світлових блоків здійснюється поворотом головної частини. Кнопка в торцевій частині - тактичного типу. Можна зробити неповне натискання на кнопку (без характерного клацання) і ліхтар безшумно включиться (в будь-якому з обраних варіантів роботи блоків). В цьому випадку ліхтар працює до тих пір, поки кнопка утримується в повному обсязі, утримуючи. Це дозволяє подавати сигнали або безшумно висвітлювати різні предмети.
 
Перемикання між спрямованим / розсіяним / комбінованим світлом. Вибір варіанту використання блоків здійснюється шляхом відкручування головної частини ліхтаря в позицію 3 (ліхтар повинен бути включений) з подальшим закручуванням її в 1 позицію турбо-режим. Далі - необхідно протягом 1 секунди повернуться в позицію 3. Вибір варіантів (спрямований, розсіяний, спрямований + розсіяний) здійснюється послідовно.
 
Основна група режимів. У ліхтарі реалізовано чотири основні режими роботи. Зміна режимів здійснюється поворотом головної частини. При повністю закрученої головної частини (позиція 1) ліхтар працює в "турбо-режимі". Для переходу з "турбо-режиму" до режимам "максимальний" і "середній" звільніть головну частину по різьбі до позиції 2 або 3. Для вибору режиму "мінімальний" необхідно протягом 1 секунди поворотом головної частини перейти в позицію 3, потім в позицію 2 і знову повернутися в позицію 3.
 
Прихована група режимів. У ліхтарі реалізовано 7 прихованих режимів роботи. Для переходу в приховану групу необхідно при включеному ліхтарі, повернути головну частину з затягнутого положення (турбо-режим) в режим "середній" (позиція 3), потім протягом 1 секунди повернути головну частину назад в турбо-режим.

Стробоскоп 9 Гц;
Адаптивний стробоскоп 15 / 6,5 Гц;
Спалахи 100% яскравості з частотою 1.7Гц;
Швидкий S.O.S .;
Повільний S.O.S .;
Аварійний маячок (спалах на 1 сек з частотою 1 раз в 12 сек);
Швидкий маячок (спалах на 1 сек з інтервалом 3 сек)
 
Економія енергії. Ліхтар оснащений енергозберігаючої функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується світловий потік зі 100% до 85%. Це необхідно для захисту від перегріву світлодіода і електроніки ліхтаря, і збільшення часу роботи. Захист від перегріву активізується заново при кожному переході в турбо-режим.

Тестування і запас міцності
Перевірка працездатності в режимі постійного включення вночі при мінімальному охолодженні
Перевірка працездатності при підвищеній напрузі
Перевірка працездатності при підвищеній силі струму
Перевірка працездатності при високих зовнішніх температурах
 
живлення
Батарея 2xCR123A (3 В);
Акумулятор 2xCR123A (16340) (3 В Li-ion)
Акумулятор 1х18650 (3,7 В Li-ion);
Робоча напруга: 2,7 В - 6 В;
Необхідні елементи живлення з опуклим "+" контактом;
Категорично забороняється використання двох акумуляторів CR123A (16340) з вольтажем 3,7 В. Це може вивести з ладу електроніку ліхтаря;
Не рекомендується використання ліхтаря тривалий час в турбо-режимі, при установці акумуляторів CR123A (16340) з вольтажем 3,0 В. Драйвер EagleTac C3100L DIFF допускає роботу на підвищеній напрузі нетривалий час. При роботі з такими акумуляторами не рекомендується використовувати максимальну потужність світлового потоку на час більше 5-ти хвилин. Якщо ліхтар занадто при цьому нагрівся - необхідно знизити режим яскравості або вимкнути його на час;
 
Комплектація
-ліхтар Eagletac P25LC2 Diffuser;
-сталеві подпружиненная кліпса з титановим покриттям;
-кассета для батарей CR123A;
-алюмінієве кільце для установки замість кліпси (на ліхтарі)
-запасні гумові кільця ущільнювачів;
-паракордовий шнур на руку;
-жорсткий чохол з кріпленням Molle;
-інструкція;

Габарити і вага
довжина, мм: 124
діаметр головної частини, мм: 25.4
діаметр корпусу, мм: 22
маса (без елементів живлення), г: 54

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
1220
Дальность луча
194
Время работы
200
Количество режимов яркости
33
Длина
124
Количество светодиодов
1
Питание
CR батарейки
Бренд
Eagletac

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Eagletac» в категории «Фонарь»
Показать все модели