Фонарь Eagletac SX25L2 R33 XP-L V3 (1270m)


Нет в наличии
4264 грн.
Наличные:
4264 грн
Безнал:
5117 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Eagletac SX25L2 R33 XP-L V3 (1270m) - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Максим. световой поток, люмен: 1270
Миним. световой поток, люмен: 9
Дальность эффективного освещения, метр: 565
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 240х47
Вес, кг: 0,465
Продолжительность работы, мин: 1270 Lm / 2ч 42мин; 591 Lm / 7ч 12мин; 111 Lm / 44ч; 9 Lm / 200+ч
Особенности: Энергосберегающая функция Turbo
Читать полностью
Технічні параметри:

Eagletac SX25L2 R33 XP-L V3 (1270 m) - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Максим. світловий потік, люмен: 1270
Мінім. світловий потік, люмен: 9
Дальність ефективного висвітлення, метр: 565
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 240х47
Вага, кг: 0,465
Тривалість роботи, хв: 1270 Lm / 2год 42мін; 591 Lm / 7ч 12хв; 111 Lm / 44ч; 9 Lm / 200 + ч
Особливості: Енергозберігаюча функція Turbo Boost
Режими роботи: 13 режимів роботи. програмований
Тип джерел живлення: акумулятор R33 (2x26650 li-ion)
Водостійкість: IPX8 до глибини 2 м
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 2 метри
Матеріал корпусу: Анодований алюміній, Type III

Тактичний ліхтар Eagletac SX25L2 R33 XP-L V3 (1270m) - це порівняно компактний, ергономічний ліхтар з інтуїтивно-зрозумілим управлінням, бічною кнопкою включення, відмінною развесовкой і вузьким супердальнобойним променем. Дана модель відноситься до лінійки перезаряджаються ліхтарів, що дозволяє здійснювати швидку підзарядку як від стаціонарної мережі змінного струму, так і від бортової мережі постійного струму автомобіля (необхідні відповідні адаптери, які можна придбати окремо). Ліхтар створений на основі високопродуктивного драйвера EagleTac C4000 SEL, який забезпечує надзвичайну енергоефективність і високу юзабільний даної моделі. Традиційно ліхтар характеризується максимальним рівнем водонепроникності і високою ударостойкостью. Наявність великої кількості режимів, а також світлофільтрів дозволяє використовувати дану модель для вирішення практично будь-яких завдань, посильних сучасному ліхтаря. Драйвер EagleTac C4000 SEL. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. У драйвері понижуючого типу EagleTac C4000 SEL використані технології, що дозволяють досягти ККД практично 95%, (зазвичай ККД 90% вже вважається відмінним показником для драйверів). Зокрема технологія "м'якого старту" дозволяє значно продовжити термін служби діода. Більш компактний синхронний понижуючий перетворювач дозволяє заощадити місце на мікросхемі для додаткової електронної начинки, стабілізуючою яскравість світлового потоку незалежно від заряду батареї або температури. Разом з тим драйвер забезпечує максимальне енергозбереження, як в режимі світіння, так і в режимі очікування. Мікропроцесор запрограмований таким чином, що управління ліхтарем стає ще більш зручним, а головне, інтуїтивно зрозумілим. Світлодіод Cree XP-L HI (High Intensity) побудований на інноваційній технологічній платформі SC5. Це перший світлодіод високої ефективності Cree в такому компактному корпусі, оптимізований для досягнення максимальної інтенсивності випромінюваного світлового потоку (сили світла). Маючи настільки ж компактні розміри, як XP-G2, даний діод по максимальному світловому потоку аналогічний відмінно зарекомендував себе XM-L2, і видає на 20% більшу силу світла, ніж XP-L HD. Це перший масовий Монокристальна світлодіод на ринку, здатний видавати 100 000 Кандел в світловому пучку 4 ° при потужності 10W. За рахунок потужного кристала і більш компактною первинної оптики даний світлодіод ідеально підходить для супердальнобойних портативних джерел світла, таких як пошукові ліхтарі і ліхтарі для мисливців. Термін служби діода перевищує 50 000 годин.

Вбудований зарядний пристрій дозволяє заряджати ліхтарі, не виймаючи акумулятор з корпусу, що робить їх дуже зручними в застосуванні і дозволяє не думати про заміну батарейок і пошуку відповідного зарядного пристрою. Акумуляторний блок R33 знімний, при необхідності його завжди можна легко замінити, Вам не доведеться викидати ліхтар після відпрацювання акумулятором свого ресурсу. Ліхтарі можна заряджати як від мережі змінного струму 240В / 100В, так і від бортової мережі автомобіля 12В. Зарядний пристрій має так звану "м'яку систему заряду" низькими струмами, що дозволяє якомога довше продовжити ресурс акумулятора.

Технічні характеристики:
Світловий потік зі світлодіода: 1 270 Лм
Світловий потік ANSI: 1041 Лм
Колірна температура (відтінок): 6500 К
Відтінок: Холодний білий
Дистанція освітлення: 565 м
Освітленість в центрі плями на відстані 1м: 79800 Лк
Ширина кута центрального світлового потоку: 4 °
Ширина кута бічного засвічення: 51 °
Ударопрочность: до 2 метрів при падінні на бетон;
Водонепроникність: до 2-х м за стандартом IPX-8 (довготривале занурення);
Швидкість заряду АКБ: 3 години (41% за першу годину заряду);

Конструктивні особливості:
-Светодіод Cree XP-L HI V3;
-драйвер EagleTac C4000 SEL;
-Енергозберігаючі Функція Turbo Boost;
-Електронна Стабілізація яскравості: яскравість залишається постійної в міру розряду батарей;
-Електронна Система захисту від неправильної установки батареї.
-Многоступенчатая Індикація розряду / заряду елементів живлення;
-Рефлектор: Алюмінієвий, гладкий
-Ударопрочное Загартоване скло з двостороннім покриттям (світлопроникність 96%);
Кнопка управління протестована на 500 000 циклів натискань.
-Позолоченние І посріблені контакти
Ефективна система відводу тепла значно зменшує тепловий опір між світлодіодом і радіатором
-матеріал Корпусу: алюмінієвий сплав T6061;
-Покриття Корпусу методом анодування Type III (анодований шар понад 25 мкм забезпечує підвищену корозійну і зносостійкість, а -також відмінні діелектричні властивості)
-Ліхтар Може стояти на торці;
-Продуманние Межі корпусу і текстурированная накатка дозволяють надійно утримувати ліхтар
-Можливість вибору інтенсивності включення при вимкненому ліхтарі

управління ліхтарем
Ліхтар Eagletac SX25L2 R33 XP-L V3 (1270m) має основну групу режимів, тактичну групу режимів, а також приховану групу і режим енергозбереження. Включення і вимикання ліхтаря здійснюється за допомогою бічної кнопки, що знаходиться на головній частині ліхтаря. При короткому одноразовому натисканні на кнопку (<0,4 секунди) ліхтар включиться в стандартному режимі і буде включений до тих пір, поки ви не натиснете на кнопку ще раз. При тривалому натисканні з утриманням (> 0,4 секунди) ліхтар включиться в режимі моментального включення і вимкнеться, як тільки ви відпустите кнопку.

Основна група режимів. У ліхтарі реалізовано чотири основні режими роботи. Зміна режимів здійснюється поворотом головної частини. При повністю закрученої головної частини ліхтар працює в турбо-режимі. Для переходу в режими зниженої яскравості звільніть головну частину по різьбі. Вибір режиму залежить від ступеня повороту головної частини. Вибирати режим роботи можна як при включеному, так і при вимкненому ліхтарі.
Оперативне включення турбо-режиму з режимів зниженої яскравості здійснюється натисканням кнопки з подальшим утриманням. Як тільки ви відпустите кнопку, ліхтар повернеться в раніше обраний режим. Оперативне включення стробоскопа проводиться подвійним натисканням на кнопку з подальшим утриманням. Стробоскоп також доступний при вимкненому ліхтарі.

1 режим (голова затягнута) - турбо-режим (100% яскравість)
2 режим (голова трохи відвернута) - середній режим (49% яскравість)
3 режим (голова відвернута на 30 °) - слабкий режим (9,5% яскравість)
4 режим (голова відвернута на 90 °) - місячне світло (0.9% яскравість)

Тактична група режимів. Для переходу з основної групи в тактичну і навпаки включите ліхтар в турбо-режимі, перейдіть в 2-ій режим, злегка послабивши головну частину по різьбі, потім знову в турбо-режим. Повторіть дану операцію 5 разів за 5 секунд.

1 режим (голова затягнута) - турбо-режим (100% яскравість)
2 режим (голова трохи відвернута) - слабкий режим (15,6% яскравість)
3 режим (голова відвернута на 30 °) - стробоскоп з частотою 9Гц
4 режим (голова відвернута на 90 °) - дезориентирующий стробоскоп з мінливою частотою 15Гц / 6.5Гц

Прихована група режимів. У ліхтарі реалізовано 7 прихованих режимів роботи. Для доступу до них перейдіть з турбо-режиму в 3-й або 4-й режим, потім знову в турбо-режим. Цю операцію необхідно зробити за 1 секунду. Включиться стробоскоп. Для доступу до наступного режиму повторіть ту ж саму операцію. Послідовність прихованих режимів:

Стробоскоп 9 Гц;
Адаптивний стробоскоп 15 / 6,5 Гц;
Спалахи 100% яскравості з частотою 1.7Гц;
Швидкий S.O.S .;
Повільний S.O.S .;
Аварійний маячок (спалах на 1 сек з частотою 1 раз в 12 сек);
Швидкий маячок (спалах на 1 сек з інтервалом 3 сек)

Економія енергії. Ліхтар оснащений енергозберігаючої функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується на 25%. З метою захисту від перегріву при відключенні цієї функції зниження яскравості становить 10%. Для включення / вимикання функції включите ліхтар в 4-му режимі, перейдіть у 3-й і поверніться в 4-й. Повторіть дану операцію 10 разів за 5 секунд. Після включення енергозберігаючого режиму ліхтар включиться в турбо-режим на 3 секунди, після виключення - на 1 секунду.

Тестування і запас міцності
Перевірка працездатності в режимі постійного включення вночі при мінімальному охолодженні
Перевірка працездатності при підвищеній напрузі 12V
Перевірка працездатності при підвищеній силі струму 4.5а
Перевірка працездатності при високих зовнішніх температурах
живлення
Акумулятор R33 (2x26650 li-ion) 7,4V, 4500 мАч;
Робоча напруга: 2,7 В - 8,4 В;
Сумарне напруга не повинна перевищувати 8.4 В. Категорично заборонено використовувати будь-які батареї, крім Акумулятора R33 (2x26650 li-ion).

Комплектація
-ліхтар EagleTac SX25L2;
-акумулятор R33 (2x26650 li-ion);
-Вбудоване зарядний пристрій;
сталевий безель
-запасні гумові кільця ущільнювачів;
-інструкція;

Габарити і вага
довжина, мм: 240
діаметр головної частини, мм: 47
діаметр корпусу, мм: 31
маса без акумуляторів, г: 280
маса з елементами живлення (Акумулятор R33), г: 465

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
1270
Дальность луча
565
Время работы
200
Количество режимов яркости
13
Длина
240
Количество светодиодов
1
Питание
Li-ion аккумулятор
Бренд
Eagletac

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Eagletac» в категории «Фонарь»
Показать все модели