Фонарь Eagletac SX30A6 Diffuser XP-L V3 (1405 Lm)


Нет в наличии
3848 грн.
Наличные:
3848 грн
Безнал:
4618 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Eagletac SX30A6 Diffuser XP-L V3 (1405 Lm) - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Максим. световой поток, люмен: 1405
Миним. световой поток, люмен: 4
Дальность эффективного освещения, метр: 525
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 175x47
Вес, кг: 0.244
Продолжительность работы, мин: 1405 Lm / 1ч 30мин; 714 Lm / 3ч; 270 Lm / 8ч; 97 Lm / 25ч; 12 Lm / 200ч
Особенности: Технология
Читать полностью
Технічні параметри:

Eagletac SX30A6 Diffuser XP-L V3 (1405 Lm) - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Максим. світловий потік, люмен: 1405
Мінім. світловий потік, люмен: 4
Дальність ефективного висвітлення, метр: 525
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 175x47
Вага, кг: 0.244
Тривалість роботи, хв: 1405 Lm / 1год 30хв; 714 Lm / 3ч; 270 Lm / 8ч; 97 Lm / 25ч; 12 Lm / 200ч
Особливості: Технологія комбінування розсіяного і направленого світіння
Особливості: Енергозберігаюча функція Turbo Boost
Режими роботи: 24 режиму
Тип джерел живлення: акумулятори, АА (LR6)
Тип джерел живлення: батареї, AA (LR6)
Водостійкість: IPX8 до глибини 2 м
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 2 метри
Матеріал корпусу: Анодований алюміній, Type III

У ліхтарі Eagletac GX30A3 Diffuser XP-L V3 (1330 Lm) застосовано два конструктивних рішення, на які компанія Eagletac має патенти. По-перше, це можливість використовувати ліхтар як джерело спрямованого, розсіяного і комбінованого світла без застосування додаткових дифузорів, лінз і фокусування променя. По-друге, це продумана форма батарейного відсіку, надійно фіксує елементи живлення без додаткових вставних касет. З огляду на комбінацію всіх типів світіння, Eagletac GX30A3 Diffuser має 24 режиму! Новий драйвер дозволяє реалізувати в компактному ліхтарі зручну систему управління трьома кнопками (двома бічними і торцевій). Тепер повне управління ліхтарем і серфінг по всіх режимів можна здійснювати однією рукою. П'ять основних режимів яскравості дозволять вибрати необхідний в залежності від потреби. Ліхтар може бути включений як в турбо-режимі, так і в режимі економ. Приховані режими стробоскоп, маячок і SOS мають швидкий доступ, але при цьому випадкове їх включення виключено. Також дуже зручно наявність режиму індикації заряду батарей. Не дивлячись на малі розміри ліхтаря, глибокий гладкий рефлектор і сучасний діод XP-L HI дозволяють ефективно висвітлювати місцевість на відстані практично півкілометра. Крім іншого, дана модель має максимальний рівень водонепроникності, високу ступенем ударостойкости і комплектується жорстким відкритим чохлом.

 Драйвер EagleTac C4200L DIFF. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. Драйвер EagleTac C4200L DIFF підтримує запатентовану технологію поєднання розсіяного і направленого світлового потоку в одному ліхтарі. Також драйвер підтримує дублюючі (бокове і торцеве) управління ліхтарем і, окреме управління режимами, інформування про рівень заряду батареї, функцію енергозбереження та нульову силу струму в режимі очікування. Драйвер має вихідну силу струму 4.2 А (на 25% більше ніж драйвера ліхтарів Eagletac серії GX25), що дозволяє більш ефективно працювати з сучасними потужними діодами. Драйвер оптимізований з метою поліпшити стабілізацію світлового потоку при роботі на трьох елементах живлення низького вольтажу. У ньому використані компоненти з ще більш низькою зовнішньої резистивний, що дозволило істотно збільшити потужність світлового потоку і досягти незначного падіння напруги (<0.2V) при понижувальної (Step-Down) схемою перетворювача. ККД даного драйвера досягає 99%, що не досяжною для більшості драйверів інших виробників.
 
Світлодіод Cree XP-L HI (High Intensity) побудований на інноваційній технологічній платформі SC5. Це перший світлодіод високої ефективності Cree в такому компактному корпусі, оптимізований для досягнення максимальної інтенсивності випромінюваного світлового потоку (сили світла). Маючи настільки ж компактні розміри, як XP-G2, даний діод по максимальному світловому потоку аналогічний відмінно зарекомендував себе XM-L2, і видає на 20% більшу силу світла, ніж XP-L HD. Це перший масовий Монокристальна світлодіод на ринку, здатний видавати 100 000 Кандел в світловому пучку 4 ° при потужності 10W. За рахунок потужного кристала і більш компактною первинної оптики даний світлодіод ідеально підходить для супердальнобойних портативних джерел світла, таких як пошукові ліхтарі і ліхтарі для мисливців. Термін служби діода перевищує 50 000 годин.
 
Світлодіод Edison Opto PLCC 3014 має мініатюрні розміри і при цьому високий рівень світлової віддачі, завдяки чому широко використовуються для створення світлодіодних масивів необхідної форми і дизайну. Широкий кут світіння 120 ° дозволяє масивів з світлодіодів Edison Opto PLCC 3014 випромінювати рівномірний заливний світло. Діоди оптимізовані для використання в різних джерелах світла, в тому числі і в портативних EDC ліхтарях.
 
 
Технічні характеристики:
Світловий потік зі світлодіода (спрямований / розсіяний / комбіноване світло): 1405/1040/780 Лм
Світловий потік ANSI (спрямований / розсіяний / комбіноване світло): 1102 Отримати / 816/612 Лм
Колірна температура (відтінок): 6500 К
Відтінок: Холодний білий
Дистанція освітлення (направлене світло): 525 м
Освітленість в центрі плями на відстані 1м (направлене світло): 68800 Лк
Ширина кута центрального світлового потоку (направлене світло): 3,7 °
Ширина кута бічного засвічення (спрямований / розсіяне світло): 50 ° / 180 °
Ударопрочность: до 2 метрів при падінні на бетон;
Водонепроникність: до 2-х м за стандартом IPX-8 (довготривале занурення);
 
Конструктивні особливості:
-Светодіод Cree XP-L HI V3 (направлене світло);
-Маса Світлодіодів Edison Opto PLCC 3014 (розсіяне світло);
-драйвер EagleTac C4400L DIFF;
Можливість перемикання між спрямованим / розсіяним / комбінованим світінням (патент в США і Китаї);
Можливість включення / вимикання двома кнопками (бічний і торцевої), управління режимами окремою кнопкою;
-Енергозберігаючі Функція Turbo Boost;
-Мінімальна Споживання енергії в режимі очікування;
-Електронна Стабілізація яскравості: яскравість залишається постійної в міру розряду батарей;
-Система Захисту від неправильної установки батареї;
-Індикація Заряду елементів живлення;
-Рефлектор: Алюмінієвий, гладкий;
-Ударопрочное Загартоване скло з двостороннім покриттям (світлопроникність 96%);
-Позолоченние Контакти, посріблена контактна пружина з нізкорезістівного фосфор-бронзового сплаву;
-контакти Подпружінени з двох сторін, що виключає мигання (виключення) ліхтаря навіть при сильних потрясіннях;
-Спеціальна Форма батарейного відсіку, яка фіксує елементи живлення без використання спеціальних касет (патент в США, Гонконгу, Китаї);
Ефективна система відводу тепла (пряма пайка світлодіода на мідну основу) значно зменшує тепловий опір між світлодіодом і радіатором;
-матеріал Корпусу: алюмінієвий сплав T6061;
-Покриття Корпусу методом анодування Type III (анодований шар понад 25 мкм забезпечує підвищену корозійну і зносостійкість, а також відмінні діелектричні властивості);
Дифузором з стійкого до ударів і подряпин оптичного пластику;
-Ліхтар Може стояти на торці;
-Текстурірованная Накатка дозволяє надійно утримувати ліхтар;

управління ліхтарем
Ліхтар Eagletac SX30A6 Diffuser XP-L V3 (1405 Lm) має основну групу режимів, а також приховану групу, режим дезорієнтуючі стробоскопа, режим енергозбереження і режим індикації заряду елементів живлення. Кожен з режимів доступний при направленому, розсіяному і комбінованому світлі. Управління ліхтарем здійснюється за допомогою торцевої і двох бічних кнопок. Включення ліхтаря в турбо-режимі і вимикання харчування проводиться глибоким натисканням на бічну кнопку чорного кольору або торцеву кнопку. При натисканні та утриманні торцевої або чорної бічної кнопок, ліхтар включається в турбо-режимі і буде світити до того моменту, поки кнопка утримується. Після відпускання кнопки ліхтар вимкнеться. Щоб включити ліхтар в мінімальному режимі - натисніть бічну білу кнопку.
 
Перемикання між спрямованим / розсіяним / комбінованим світлом. У будь-якому з режимів світіння (ліхтар обов'язково повинен бути включений) необхідно натиснути і утримати бічну чорну (або торцеву) кнопку і далі перемикатися за допомогою натискання білої бічної кнопки. Перемикання блоків циклічне: Спрямований світло - Розсіяний світло - Спрямований + розсіяне світло.
 
Основна група режимів. У ліхтарі реалізовано п'ять основних режимів роботи. Перемикання основних режимів (постійного світла) здійснюється коротким натисканням на бічну білу кнопку. Режими змінюються послідовно, від менш яскравого до більш яскравого.
 
Прихована група режимів. У ліхтарі реалізовано два прихованих режиму. Для доступу до прихованим режимам необхідно включити ліхтар, натиснути на бічну білу кнопку і утримувати її натиснутою протягом 4 секунд. Першим з прихованих режимів включиться маячок. Вхід в приховані режими можливий з будь-якого режиму яскравості основної групи при будь-якому типі світіння. Приховані режими перемикаються послідовно, короткими натисканнями на бічну білу кнопку. Послідовність прихованих режимів:
 
Аварійний маячок (спалах максимальної яскравості з частотою 1.67Гц);
S.O.S .;
 
Режим стробоскопа. Дезорієнтуючий стробоскоп (зі змінною частотою 9/15 Гц) доступний як при вимкненому, так і при включеному в будь-якому режимі ліхтарі. Для його активації достатньо двічі коротко натиснути і утримати бічну чорну або торцеву кнопку. Після того, як кнопка буде відпущена, ліхтар повернеться в початковий режим, або відключиться (якщо був виключений до цього).
 
Економія енергії. Ліхтар оснащений енергозберігаючої функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується світловий потік зі 100% до 85%. Це необхідно для захисту від перегріву світлодіода і електроніки ліхтаря, і збільшення часу роботи. Захист від перегріву активізується заново при кожному переході в турбо-режим.
 
Режим індикації заряду елементів живлення. Після включення ліхтаря блакитний світлодіодний індикатор, що знаходиться під бічний білою кнопкою, буде загорятися на короткі проміжки часу. Залежно від кількості спалахів визначається рівень заряду: 4 спалаху - більше 85%, 3 спалаху - 45-65%, 2 спалахи - 25-45%, 1 спалах - менше 25%. Залежно від режиму яскравості і кількості споживаної енергії кількість спалахів при одному і тому ж заряді батарей може відрізнятися.

Тестування і запас міцності
Перевірка працездатності в режимі постійного включення вночі при мінімальному охолодженні
Перевірка працездатності при підвищеній напрузі
Перевірка працездатності при підвищеній силі струму
Перевірка працездатності при високих зовнішніх температурах
 
живлення
Батарея 6xAA (1,5 В Alkaline);
Акумулятори 6xAA (1,2 В NiMh);
Робоча напруга: 2,7 В - 10.2 В;
Необхідні елементи живлення з опуклим "+" контактом;
Категорично забороняється використання трьох акумуляторів 14500 з вольтажем 3,7 В. Це може вивести з ладу електроніку ліхтаря;
 
Комплектація
-ліхтар Eagletac SX30A6 Diffuser;
-запасні гумові кільця ущільнювачів;
-паракордовий шнур на руку;
-жорсткий відкритий чохол з кріпленням Molle;
-інструкція;

Габарити і вага
довжина, мм: 175
діаметр головної частини, мм: 47
діаметр корпусу, мм: 35.5
маса (без елементів живлення), г: 244

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
1405
Дальность луча
525
Время работы
200
Количество режимов яркости
24
Длина
175
Количество светодиодов
1
Питание
АА батарейки
Бренд
Eagletac

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Eagletac» в категории «Фонарь»
Показать все модели