Фонарь Eagletac T20C2 MKII XM-L2 U2/395nm UV/940nm IR (850 Lm)


Нет в наличии
3666 грн.
Наличные:
3666 грн
Безнал:
4399 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Eagletac T20C2 MKII XM-L2 U2/395nm UV/940nm IR (850 Lm) - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Цвет свечения: Инфракрасный (IR)
Цвет свечения: Ультрафиолет (UV)
Максим. световой поток, люмен: 850
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 143х33,5
Вес, кг: 0,120
Миним. световой поток, люмен: 12
Дальность эффективного освещения, метр: 214
Продолжительность работы, мин: 850 Lm / 1ч 12мин;
Читать полностью
Технічні параметри:

Eagletac T20C2 MKII XM-L2 U2 / 395nm UV / 940nm IR (850 Lm) - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Колір світіння: Інфрачервоний (IR)
Колір світіння: Ультрафіолет (UV)
Максим. світловий потік, люмен: 850
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 143х33,5
Вага, кг: 0,120
Мінім. світловий потік, люмен: 12
Дальність ефективного висвітлення, метр: 214
Тривалість роботи, хв: 850 Lm / 1ч 12мин; 126 Lm / 14ч; 12 Lm / 150 + ч
Особливості: Енергозберігаюча функція Turbo Boost
Режими роботи: 7 режимів роботи. програмований
Тип джерел живлення: акумулятори, 16340 (RCR123A)
Тип джерел живлення: акумулятори, 18650 (Li-ion)
Тип джерел живлення: батареї, CR123A
Водостійкість: IPX8 до глибини 2 м
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 2 метри
Матеріал корпусу: Анодований алюміній, Type III

Завдяки наявності трьох модулів у комплекті (білого, ультрафіолетового та інфрачервоного), ліхтар Eagletac T20C2 MKII XM-L2 U2 / 395nm UV / 940nm IR (850 Lm) є дійсно багатофункціональним. Ліхтар може бути застосований як тактичний підствольника для полювання в сутінках, для полювання з прицілом нічного бачення, як універсальний прилад для ідентифікації банкнот в ультрафіолетовому і інфрачервоному світіння, і як ліхтар для повсякденного використання. Eagletac T20C2 MKII XM-L2 U2 / 395nm UV / 940nm IR (850 Lm) побудований за модульною схемою, що дозволяє зробити модернізацію, отримавши при цьому абсолютно новий девайс з відмінними характеристиками і призначенням. Дана модель має досить широкий перелік режимів (в тому числі прихованих і настроюються). Ліхтар створений на основі високопродуктивного драйвера EagleTac C2100 V, основними перевагами якого є повний контроль напруги ліхтаря, роботи світлодіода, а також високий ступінь стійкості до віддачі при використанні в якості подствольника. Традиційно ліхтар характеризується максимальним рівнем водонепроникності і високою стійкістю до ударів при падінні.

 Драйвер EagleTac C2100 V. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. Драйвер EagleTac C2100 V з вихідною силою струму 2.1 А розроблений відповідно до "військовими" стандартами і має величезну напрацювання на відмову, велику довговічність, несприйнятливість до ударів і перевантажень, широкий діапазон робочих температур. При розробці використані технології, що дозволяють досягти ККД практично 95%. Особливістю даного драйвера є постійна стабілізація струму у разі живлення від одного акумулятора 18650. Яскравість ліхтаря не падатиме при розряді акумулятора, залишаючись на номінальному рівні.
 
 Світлодіод Cree XM-L2 на відміну від XM-L побудований на технологічній платформі SC, і при цьому здатний видавати на 20% більше Люмен / Ват і споживати відповідно менше енергії. Даний світлодіод має високу ефективність і високу світловіддачу при високих токах. Даний тип світлодіодів більш підходить для далекобійних пошукових ліхтарів, мисливських підстовбурних ліхтарів, або для компактних ліхтарів з невеликим струмом, які потребують потужному діод для підвищення яскравості.
 
 Світлодіод LEDengin 395нм. Американська компанія LED Engin є лідером з виробництва найякісніших ультрафіолетових світлодіодів. Даний діод поміщений на маленькій підкладці, що дозволяє його використовувати в компактних ручних ліхтарях. Модифікація має потужність 2,7 Ватт і випромінює світіння з довжиною хвилі 395 нм, завдяки чому може бути використаний для виявлення більшості люминесцирующих складів і речовин. Діод характеризується високою щільністю випромінюваного потоку, наднизьким тепловим опором і низьким рівнем чутливості до вологому середовищі. Не рекомендується тривалий вплив випромінювання на очі людини.
 
 Світлодіод Osram Platinum Dragon SFH 940nm IR відноситься до серії світлодіодів з високою потужністю випромінювання в короткохвильовому інфрачервоному діапазоні світіння з довжиною хвилі 940 н м. Даний діапазон є абсолютно невиразним для людського ока. Модель відрізняється низьким тепловим опором, високим захистом від статичної електрики і підвищеною стійкістю до корозії. Діоди проходять стрес-тести на підвищену стійкість до механічних струсів і відповідають міжнародним стандартам якості, що пред'являються до напівпровідників. Інфрачервоні світлодіоди дозволяють ефективно працювати з приладами нічного бачення і безпомилково визначати справжність банкнот. Не рекомендується тривалий вплив випромінювання на очі людини.
 При виробництві даних ліхтарів компанія EagleTac використовує матеріали, що не містять свинцю та інших небезпечних хімічних елементів, заборонених директивою, яка обмежує вміст шкідливих речовин RoHS. Більш того, всі використані матеріали відповідають рекомендаціям RoHS. Використання даних ліхтарів на 100% безпечно.
 
Технічні характеристики:
Світловий потік зі світлодіода (Cree XM-L2 U2): 850 Лм
Світловий потік ANSI (Cree XM-L2 U2): 681 Лм
Колірна температура (відтінок) (Cree XM-L2 U2): 6500 К
Відтінок (Cree XM-L2 U2): Холодний білий
Дистанція освітлення (Cree XM-L2 U2): 214 м
Освітленість в центрі плями на відстані 1м (Cree XM-L2 U2): 11500 Лк
Ширина кута центрального світлового потоку (Cree XM-L2 U2): 7 °
Ширина кута бічного засвічення (Cree XM-L2 U2): 48 °
Довжина хвилі УФ-випромінювання (LEDengin UV (395nm): 395 нм
Потужність потоку УФ-випромінювання (акумулятор 18650) (LEDengin UV (395nm): 2.7 Ватт
Довжина хвилі інфрачервоного випромінювання (Osram 940nm IR): 940 нм
Ударопрочность: до 2 метрів при падінні на бетон;
Водонепроникність: до 2-х м за стандартом IPX-8 (довготривале занурення);
 
Конструктивні особливості:
-Светодіоди Cree XM-L2 U2 / LEDengin UV (395nm) / Osram 940nm IR
-драйвер EagleTac C2100 V;
Можливість зміни освітлювального модуля в базовій комплектації
-Енергозберігаючі Функція Turbo Boost;
-Електронна Стабілізація яскравості: яскравість залишається постійної в міру розряду батарей;
-Електронна Система захисту від неправильної установки батареї.
-Рефлектор: Алюмінієвий, текстурований
-Ударопрочное Загартоване скло з двостороннім покриттям (світлопроникність 96%);
-Конструкція Дозволяє витримувати значні навантаження у вигляді віддачі при використанні ліхтаря в -подствольном варіанті
-контакти Подпружінени з двох сторін (світло не моргає навіть при віддачі зброї класу Магнум)
Ефективна система відводу тепла, завдяки прямій напайки діода (XM-L2 U2) на алюмінієву плату, -значно зменшує тепловий опір між світлодіодом і радіатором
-матеріал Корпусу: алюмінієвий сплав T6061;
-Покриття Корпусу методом анодування Type III (анодований шар понад 25 мкм забезпечує -підвищення корозійну і зносостійкість, а також відмінні діелектричні властивості)
-Тітановое Покриття сталевої кліпси для забезпечення надзвичайно твердості
-Продуманние Межі корпусу і текстурированная накатка дозволяють надійно утримувати ліхтар
Можливість утримувати ліхтар сигарним хватом завдяки наявності гумового грип-упору
Можливість вибору інтенсивності включення при вимкненому ліхтарі
-Сумісний З виносної кнопкою EagleTac з прямим шнуром 5 "(T100 / T20C2 MKII)
Діаметр корпусу 1 "(25,4 мм), що дозволяє використовувати будь-яке стандартне подствольное кріплення для ліхтарів при установці на зброю

управління ліхтарем
Ліхтар Eagletac T20C2 MKII XM-L2 U2 / 395nm UV / 940nm IR (850 Lm) має два основні режими роботи, програмований режим стробоскопа, чотири прихованих режиму роботи, а також режим енергозбереження. Включення і вимикання ліхтаря виробляється натисканням торцевої кнопки до клацання. Посилений механізм кнопки дозволяє працювати з більш високим робочим струмом.
 
Світлодіодний модуль з світлодіодом XM-L2 U2 підтримує всі режими роботи. Світлодіодні модулі зі світлодіодами LEDengin UV (365nm) і Osram 850nm IR підтримують два режими роботи.
 
Основна група режимів. У ліхтарі реалізовано два основні режими роботи. Дані режими підтримують всі модулі. Зміна режимів здійснюється поворотом головної частини ліхтаря. Режими можна легко встановити відверненням або загортанням голови як на включеному, так і на вимкненому ліхтарі. Це зручно, наприклад, якщо спалах великої яскравості небажана: можна встановити режим відкручуванням голови і включити ліхтар відразу на середньому режимі. Кнопка з тактичним типом включення (при неповному натисненні) дає можливість моментального включення, подачі сигналів азбукою Морзе, а також установки виносної тактичної кнопки на цівку.
 
Налаштування стробоскопа по подвійному натисненню. За встановленим налаштувань з заводу цей режим вимкнений. Для настройки стробоскопа по подвійному натисненню кнопки включите і вимкніть ліхтар 15 разів протягом 10-ти секунд, або увімкніть і вимкніть ліхтар 20 разів з частотою 1 клік в секунду (в залежності від модифікації драйвера). Ліхтар перейде в режим стробоскопа по подвійному натисненню кнопки. Для приховування цього режиму необхідно повторити ту ж операцію. Стробоскоп також доступний при вимкненому ліхтарі. Даний режим не підтримується модулями зі світлодіодами LEDengin UV (395nm) і Osram 940nm IR.
 
Прихована група режимів. У ліхтарі реалізовано 4 прихованих режиму роботи. Для включення мінімального режиму з середнього режиму основної групи швидко загорніть і відверніть голову. Для включення стробоскопа з мінімального режиму швидко загорніть і відверніть голову. Для включення аварійного маячка з стробоскопа швидко загорніть і відверніть голову. Для включення сигналу SOS з режиму аварійного маячка швидко загорніть і відверніть голову. Наступним відверненням-загортанням голови знову включиться мінімальний режим.
Мінімальний режим;
Стробоскоп (частота 9 Гц);
Аварійний маячок (частота 1,7 Гц);
S.O.S .;
Дана група режимів не підтримує модулями зі світлодіодами LEDengin UV (395nm) і Osram 940nm IR.
 
Економія енергії. Ліхтар оснащений енергозберігаючої функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується на 10%.

Заміна модуля в ліхтарі
 
Для заміни модуля відкрутіть і зніміть головну частину ліхтаря. Приклавши зусилля, розкрутіть зовнішню алюмінієву чорну анодовану оболонку головної частини ліхтаря проти годинникової стрілки.
В останньому нижньому сегменті головної частини розташований сам модуль. Його слід викручувати за годинниковою стрілкою. Увага! Щоб уникнути потрапляння бруду, модуль слід викручувати чистими руками і після вилучення відразу ж помістити в спеціальний пластиковий контейнер. Тримати модуль необхідно тільки за накатку на зовнішній поверхні відбивача. Внутрішній поверхні відбивача торкатися руками не можна ні в якому разі!
Дістаємо з пластикового контейнера новий модуль і проти годинникової стрілки до упору укручуємо його в нижній сегмент головної частини.
Перевіряємо затяжку внутрішньої гайки, що фіксує скло зсередини. При недостатній затягуванні її слід затягнути.
Також слід простежити, щоб всі ущільнювачі були змащені при заміні.
Прикручуємо верхній сегмент головної частини.
 
живлення
Батарея 2xCR123A (3 В);
Акумулятор 2xCR123A (16340) (3 В або 3,7 В Li-ion)
Акумулятор 1х18650 (3,7 В Li-ion);
Робоча напруга: 2,7 В - 8,4 В;
Необхідні елементи живлення з опуклим "+" контактом
 
Комплектація
-ліхтар EagleTac T20C2 MKII;
-зміна світловий модуль EagleTac ET 28 LEDengin 395nm UV
-зміна світловий модуль EagleTac ET 28 Osram 940nm IR
сталевий безель з ударними крайками
-сталеві подпружиненная кліпса з титановим покриттям
-Гумові накладка на кнопку, що світиться в темряві
-Гумові накладка для установки ліхтаря в вертикальному положенні
-Гумові грип-упор
-алюмінієве кільце для установки замість грип-упору
-кільце для установки шнура на руку
-матовий розсіює фільтр ET-28 (зручний при кемпінг використанні)
-кассета для установки батарей CR123
-запасні гумові кільця ущільнювачів;
-паракордовий шнур на руку;
-чохол з кріпленням на пояс;
-інструкція;

Габарити і вага
довжина, мм: 143
діаметр головної частини, мм: 33.5
діаметр корпусу, мм: 25.4
маса (без елементів живлення), г: 120
маса (з акумулятором 1х18650), г: 168

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
850
Дальность луча
214
Время работы
150
Количество режимов яркости
7
Длина
143
Количество светодиодов
1
Питание
Li-ion аккумулятор, CR батарейки
Бренд
Eagletac

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Eagletac» в категории «Фонарь»
Показать все модели