Фонарь Streamlight 3AA HAZ-LO Yellow


Нет в наличии
1534 грн.
Наличные:
1534 грн
Безнал:
1841 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Streamlight 3AA HAZ-LO Yellow - Фонарь

Тип: Налобный
Цвет свечения: Белый
Максим. световой поток, люмен: 120
Дальность эффективного освещения, метр: 165
Продолжительность работы, мин: 11
Особенности: Технология C4® LED
Режимы работы: Максимальная мощность 100%
Тип источников питания: батареи, AA(LR6)
Водостойкость: Защищен от дождя (уровень IPX4)
Ударопрочность: Выдерживает падение на бетон с высоты 1
Читать полностью
Технічні параметри:

Streamlight 3AA HAZ-LO Yellow - Ліхтар

Тип: Налобний
Колір світіння: Білий
Максим. світловий потік, люмен: 120
Дальність ефективного висвітлення, метр: 165
Тривалість роботи, хв: 11
Особливості: Технологія C4® LED
Режими роботи: Максимальна потужність 100%
Тип джерел живлення: батареї, AA (LR6)
Водостійкість: Захищений від дощу (рівень IPX4)
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 1 метр
Матеріал корпусу: Ударостійкий АБС-пластик
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 64x78
Вага, кг: 0.202

Професійний налобний ліхтар Streamlight 3AA HAZ-LO Yellow призначений для роботи в небезпечному середовищі, приміщеннях з утрудненою видимістю, для пошукових і рятувальних робіт і в умовах, де неможливо використання звичайних ліхтарів.

Є можливість змінювати кут нахилу освітлювальної головки ліхтаря до 90 °, що робить використання ліхтаря зручнішим.
Ліхтар комплектується двома ременями: еластичним тканинним для носіння ліхтаря на голові і гумовим ременем для кріплення ліхтаря на будівельній касці.
Включення і вимикання ліхтаря здійснюється за допомогою кнопки, що знаходиться зверху на головній частині ліхтаря. Кнопкою включення зручно користуватися навіть в щільних товстих рукавичках.
Корпус ліхтаря виконаний з міцного AБC-термопластика, що відрізняється довговічністю, стійкістю до багатьох агресивних середовищ.
Небитка полікарбонатна лінза ліхтаря захищена від легких подряпин спеціальним покриттям. Сучасний полікарбонат є найміцнішим з усіх виробляються в промислових масштабах прозорих матеріалів. Високий ступінь прозорості, а також широкий температурний діапазон застосування роблять його відмінним матеріалом для ліхтарних лінз.
 
 В основу технології C4® LED (Controlled Collapse Chip Connection) покладено особливий спосіб монтажу мікрочіпів, що забезпечує більшу продуктивність у порівнянні з раніше застосовуваними схемами і дозволяє домогтися максимальних характеристик ліхтарів. Однак Streamlight на цьому не зупинився. Компанія співпрацює тільки з світовими лідерами у виробництві світлодіодів, такими як Cree, Philips, Nichia. Пред'являючи найвищі вимоги до освітлювальних елементів, Streamlight відбирає з кожної партії світлодіодів зразки з найвищими характеристиками яскравості. Такий підхід, в поєднанні з новим запатентованим параболічних рефлектором, дозволяє досягти максимальної світловіддачі при мінімальній витраті енергії батареї. Тепер ліхтарі Streamlight світять ще яскравіше і ще довше.
 
 - Професійні ліхтарі Streamlight відповідають найвищим вимогам і стандартам безпеки, з цієї причини вимагають точної і якісної зборки. Саме тому більшість ліхтарів зібрані безпосередньо на території США. Для ідентифікації кожен такий ліхтар має свій власний серійний номер.
 
 
Існують зони підвищеної небезпеки, де використання звичайних ліхтарів може бути пов'язано з ризиком для життя, де найменша іскра може стати причиною вибуху. Спеціально для проведення складних рятувально-пошукових і ремонтних робіт компанія Streamlight створила цілу серію ліхтарів HAZ-LO (Hazardous Locations), сертифікованих за основними європейськими і американським стандартам пожежо-і вибухобезпеки. Вимоги до конструкції, матеріалів і збірки таких ліхтарів підвищені, оскільки від цього безпосередньо залежать життя людей.
 
Ліхтар Streamlight 3AA HAZ-LO Yellow сертифікований на відповідність наступним стандартам якості і безпеки:
 
 - Ліхтарі Streamlight 3AA HAZ-LO (з живленням від батарей AA (LR6)) пройшли випробування на искробезопасность в метано-повітряної суміші в лабораторії MSHA (Mine Safety and Health Administration) і отримали допуск на використання в шахтах. (Approval. No. 20-A100001, 24/10/2007)
 
- Сертифікаційна марка UL була заснована американською компанією по стандартизації і сертифікації в галузі техніки безпеки Underwriters Laboratories з метою підтвердження відповідності характеристик продукції нормативним вимогам і стандартам. Ліхтар Streamlight 3AA HAZ-LO Yellow пройшов сертифікацію UL для ринків США і Канади (групи допуску Class 1, Division 1, Groups A, B, C, D; Class II, Division 1, Groups E, F, G; Class III, Temperature Code: T4) і допущений для роботи в середовищах з перебуванням небезпечних горючих газів, рідин, парів і пилу). Максимально допустима температура експлуатації 135С.
 
- Виріб пройшов сертифікацію ATEX (номер сертифіката FTZU 11 ATEX 0052X, група допуску II 1G Ex ia IIC T3 Ga) і допущено для роботи в середовищах з перебуванням небезпечних горючих газів, рідин, парів і пилу.
 
 - Виріб пройшов сертифікацію в Національному Інституті метрології, стандартизації та Промислового якості Бразилії (INMETRO) (номер сертифіката UL-BR 12.0403X, група допуску Ex ia IIC T3 Ga) і допущено для роботи в середовищах з перебуванням небезпечних горючих газів, рідин, парів і пилу.
  - Виріб відповідає основним вимогам відповідних європейських директив ЄС і стандартів Європейського Союзу, а відповідно є якісним, а також безпечним для споживача і навколишнього середовища.
 
Ліхтар Streamlight 3AA HAZ-LO Yellow протестований незалежною лабораторією і відповідає стандартам ANSI / NEMA FL1-2009. Даний стандарт був прийнятий Американським національним інститутом стандартів (ANSI). Розроблено він Комітетом стандартів для ліхтарів, в який входять Національна Асоціація Виробників електроприладів (NEMA) і представники 14 компаній виробників, серед яких також і Streamlight. Оскільки Streamlight була одним з розробників ANSI / NEMA FL1, все характеристики ліхтарів, випущені під цим брендом, в точності відповідають вимогам даного стандарту.

Характеристики Streamlight 3AA HAZ-LO Yellow
Максимальний світловий потік, люмен: 120
Дальність ефективного висвітлення: 165 м / 120 люмен
Тривалість роботи: 11 ч / 120 люмен
Термін служби світлодіодів понад 50 000 годин
Спеціальний параболічний відбивач для формування широкого рівномірного далекого світлового променя
Режими роботи: максимальна потужність
Індикатор рівня заряду батарей
Водостійкість: захищений від дощу (рівень IPX4)
Ударопрочность: витримує падіння на бетон з висоти 1 м
Матеріал корпусу: ударостійкий АБС-пластик
 
Джерело живлення:
3 батареї AA (LR06) (у комплекті)
 
Габарити і вага:
Довжина, мм: 64
Ширина, мм: 78
Діаметр рефлектора, мм: 48
Вага, кг: 0.202 (з батарейками)

Тип
Налобный фонарь
Количество светодиодов
1
Питание
АА батарейки
Влагоустойчивость
да
Бренд
Streamlight

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Streamlight» в категории «Фонарь»
Показать все модели