Фонарь Streamlight 3AA ProPolymer HAZ-LO Black


Нет в наличии
2056 грн.
Наличные:
2056 грн
Безнал:
2467 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Streamlight 3AA ProPolymer HAZ-LO Black - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Максим. световой поток, люмен: 120
Дальность эффективного освещения, метр: 237
Продолжительность работы, мин: 6ч 30мин
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 178x49
Вес, кг: 0.213
Особенности: Технология C4® LED
Режимы работы: Максимальная мощность 100%
Тип источников питания: батареи, AA(LR6)
Читать полностью
Технічні параметри:

Streamlight 3AA ProPolymer HAZ-LO Black - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Максим. світловий потік, люмен: 120
Дальність ефективного висвітлення, метр: 237
Тривалість роботи, хв: 6 год 30 хв
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 178x49
Вага, кг: 0.213
Особливості: Технологія C4® LED
Режими роботи: Максимальна потужність 100%
Тип джерел живлення: батареї, AA (LR6)
Водостійкість: Занурення на глибину 1 метр, на протязі 30 хв (рівень IPX7)
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 3 метри
Матеріал корпусу: надміцний полімер

Професійний ліхтар Streamlight 3AA ProPolymer HAZ-LO Black розроблений для використання на об'єктах з підвищеною небезпекою: нафтопереробних і хімічних заводах, підприємствах важкої промисловості. Також може використовуватися для пошукових і рятувальних робіт в умовах, де неможливо використання звичайних ліхтарів.

Відмінною особливістю цього ліхтаря є корпус, виготовлений із застосуванням високотехнологічних полімерних матеріалів, завдяки чому досягнута висока стійкість до хімічних впливів, термостійкість а також антистатичність. Останнє особливо важливо при роботі на промислових об'єктах, де можуть використовуватися вибухонебезпечні та горючі суміші, оскільки розряди статичної електрики може призвести до пожежі або вибуху.
 
Внутрішня конструкція корпусу забезпечує максимальний захист від займання при проскакування іскри. Задня хвостова частина ліхтаря надійно кріпиться спеціальними стопорними гвинтами, що не допускають можливість випадкового відкриття. Герметична конструкція надійно захищає кнопку включення ліхтаря від витоків електроліту батарейок.
 
Включення і вимикання ліхтаря здійснюється за допомогою кнопки, що знаходиться в торці ліхтаря. З її допомогою можна вибрати режим моментального включення / вимикання (легке натиснення на кнопку), або режим постійного включення (кнопка натискається глибше, до характерного клацання).
 
У ліхтарі є захист електроніки при установці батарей в неправильній полярності.
 
Конструкція забезпечує відмінну водонепроникність і ударозащіту: ліхтар витримує падіння на рівну бетонну поверхню з трьох метрів і витримує занурення до глибини в 1 метр протягом 30 хвилин.
 
Небитка полікарбонатна лінза ліхтаря захищена від легких подряпин спеціальним покриттям і зберігає прозорість навіть у складних умовах (вплив температур і хімічних речовин). Сучасний полікарбонат є найміцнішим з усіх виробляються в промислових масштабах прозорих матеріалів. Високий ступінь прозорості, а також широкий температурний діапазон застосування роблять його відмінним матеріалом для ліхтарних лінз.
 
Глибокий гладкий параболічний відбивач спеціальної конструкції формує високоинтенсивний світловий промінь з оптимальною периферійної освітленістю, завдяки чому ліхтар ідеально підходить для роботи в задимлених приміщеннях і в умовах густого туману.
 
 В основу технології C4® LED (Controlled Collapse Chip Connection) покладено особливий спосіб монтажу мікрочіпів, що забезпечує більшу продуктивність у порівнянні з раніше застосовуваними схемами і дозволяє домогтися максимальних характеристик ліхтарів. Однак Streamlight на цьому не зупинився. Компанія співпрацює тільки з світовими лідерами у виробництві світлодіодів, такими як Cree, Philips, Nichia. Пред'являючи найвищі вимоги до освітлювальних елементів, Streamlight відбирає з кожної партії світлодіодів зразки з найвищими характеристиками яскравості. Такий підхід, в поєднанні з новим запатентованим параболічних рефлектором, дозволяє досягти максимальної світловіддачі при мінімальній витраті енергії батареї. Тепер ліхтарі Streamlight світять ще яскравіше і ще довше.
 
 
 - Професійні ліхтарі Streamlight відповідають найвищим вимогам і стандартам безпеки, з цієї причини вимагають точної і якісної зборки. Саме тому більшість ліхтарів зібрані безпосередньо на території США.
 
Існують зони підвищеної небезпеки, де використання звичайних ліхтарів може бути пов'язано з ризиком для життя, де найменша іскра може стати причиною вибуху. Спеціально для проведення складних рятувально-пошукових і ремонтних робіт компанія Streamlightсоздала цілу серію ліхтарів HAZ-LO (Hazardous Locations), сертифікованих за основними європейськими і американським стандартам пожежо-і вибухобезпеки. Вимоги до конструкції, матеріалів і збірки таких ліхтарів підвищені, оскільки від цього безпосередньо залежать життя людей.
 
Ліхтар Streamlight 3AA ProPolymer HAZ-LO Black сертифікований на відповідність наступним стандартам якості і безпеки:
 
- Сертифікаційна марка UL була заснована американською компанією по стандартизації і сертифікації в галузі техніки безпеки Underwriters Laboratories з метою підтвердження відповідності характеристик продукції нормативним вимогам і стандартам. Ліхтар Streamlight 3AA ProPolymer HAZ-LO Black пройшов сертифікацію UL для ринків США і Канади (групи допуску Class I, Division 1, Groups A, B, C, D; Class II, Division 1, Groups E, F, G; Class III; Exia; Temperature Code T4) і допущений для роботи в середовищах з перебуванням небезпечних горючих газів, рідин, парів і пилу. Максимально допустима температура експлуатації 135С.
 
  - Виріб відповідає основним вимогам відповідних європейських директив ЄС і стандартів Європейського Союзу, а відповідно є якісним, а також безпечним для споживача і навколишнього середовища.
 
Ліхтар Streamlight 3AA ProPolymer HAZ-LO Black протестований незалежною лабораторією і відповідає стандартам ANSI / NEMA FL1-2009. Даний стандарт був прийнятий Американським національним інститутом стандартів (ANSI). Розроблено він Комітетом стандартів для ліхтарів, в який входять Національна Асоціація Виробників електроприладів (NEMA) і представники 14 компаній виробників, серед яких також і Streamlight. Оскільки Streamlight була одним з розробників ANSI / NEMA FL1, все характеристики ліхтарів, випущені під цим брендом, в точності відповідають вимогам даного стандарту.
 
Характеристики Streamlight 3AA ProPolymer HAZ-LO Black
Максимальний світловий потік, люмен: 120
Дальність ефективного висвітлення: 237 м / 120 люмен
Тривалість роботи: 6 год 30 хв / 120 люмен
Термін служби світлодіодів понад 50 000 годин
Спеціальний параболічний відбивач для формування високоінтенсивного світлового променя з оптимальною периферійної освітленістю
Режими роботи: максимальна потужність
Водостійкість: занурення на глибину 1 м протягом 30 хв (рівень IPX7)
Ударопрочность: витримує падіння на бетон з висоти 3 м
Матеріал корпусу: надміцний полімер
 
Джерело живлення:
3 батареї AA (LR06) (у комплекті)

Габарити і вага:
Довжина, мм: 178
Ширина, мм: 38
Товщина, мм: 27
Діаметр рефлектора, мм: 49
Вага, кг: 0.213 (з батарейками)

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
120
Дальность луча
237
Длина
178
Количество светодиодов
1
Питание
АА батарейки
Бренд
Streamlight

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Streamlight» в категории «Фонарь»
Показать все модели