Фонарь Streamlight 4AA ProPolymax Black


Нет в наличии
2210 грн.
Наличные:
2210 грн
Безнал:
2652 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Streamlight 4AA ProPolymax Black - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Максим. световой поток, люмен: 300
Миним. световой поток, люмен: 50
Дальность эффективного освещения, метр: 261
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 178x49
Вес, кг: 0.233
Продолжительность работы, мин: 300 Lm~2ч 45мин; 50 Lm~24ч; strobe~6ч
Особенности: Технология C4® LED
Режимы работы: 3 режима работы
Тип
Читать полностью
Технічні параметри:

Streamlight 4AA ProPolymer Black - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Максим. світловий потік, люмен: 300
Мінім. світловий потік, люмен: 50
Дальність ефективного висвітлення, метр: 261
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 178x49
Вага, кг: 0.233
Тривалість роботи, хв: 300 Lm ~ 2 год 45хв; 50 Lm ~ 24г; strobe ~ 6ч
Особливості: Технологія C4® LED
Режими роботи: 3 режими роботи
Тип джерел живлення: батареї, AA (LR6)
Водостійкість: Занурення на глибину 1 метр, на протязі 30 хв (рівень IPX7)
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 3 метри
Матеріал корпусу: надміцний полімер

Професійний ліхтар Streamlight 4AA ProPolymax Black розроблений для застосування в різних умовах. Характеристики та конструктивні особливості ліхтаря Streamlight 4AA ProPolymax Black дозволяють застосовувати його при проведенні аварійно-рятувальних та ремонтних робіт в умовах, де неможливо використання звичайних ліхтарів.

Відмінною особливістю цього ліхтаря є корпус, виготовлений із застосуванням високотехнологічних полімерних матеріалів, завдяки чому досягнута висока стійкість до хімічних впливів, термостійкість а також антистатичність.
Задня хвостова частина ліхтаря надійно кріпиться спеціальними стопорними гвинтами, що не допускають можливість випадкового відкриття. Герметична конструкція надійно захищає кнопку включення ліхтаря від витоків електроліту батарейок.
Включення і вимикання ліхтаря здійснюється за допомогою кнопки, що знаходиться в торці ліхтаря. З її допомогою можна вибрати режим моментального включення / вимикання (легке натиснення на кнопку), або режим постійного включення (кнопка натискається глибше, до характерного клацання).
Ліхтар Streamlight 4AA ProPolymax Black може працювати в режимі максимальної потужності (300 люмен), мінімальної потужності (50 люмен) або в режимі стробоскопа.

Патентірованний система програмування режимів включення Ten-Tap ™ дозволяє вибрати різні режими включення ліхтаря:
максимальна потужність-мінімальна потужність-стробоскоп
максимальна потужність
мінімальна потужність-максимальна потужність

За замовчуванням в ліхтарі встановлено режим "максимальна потужність-мінімальна потужність-стробоскоп". Для програмування іншого режиму роботи, необхідно швидко натиснути 9 разів поспіль кнопку включення і на 10 раз натиснути і утримувати її в натиснутому стані до виключення ліхтаря.
У ліхтарі є захист електроніки при установці батарей в неправильній полярності.
Конструкція забезпечує відмінну водонепроникність і ударозащіту: ліхтар витримує падіння на рівну бетонну поверхню з трьох метрів і витримує занурення до глибини в 1 метр протягом 30 хвилин.

Небитка полікарбонатна лінза ліхтаря захищена від легких подряпин спеціальним покриттям і зберігає прозорість навіть у складних умовах (вплив температур і хімічних речовин). Сучасний полікарбонат є найміцнішим з усіх виробляються в промислових масштабах прозорих матеріалів. Високий ступінь прозорості, а також широкий температурний діапазон застосування роблять його відмінним матеріалом для ліхтарних лінз.
Глибокий гладкий параболічний відбивач спеціальної конструкції формує високоинтенсивний світловий промінь з оптимальною периферійної освітленістю, завдяки чому ліхтар ідеально підходить для роботи в задимлених приміщеннях і в умовах густого туману. В основу технології C4® LED (Controlled Collapse Chip Connection) покладено особливий спосіб монтажу мікрочіпів, що забезпечує більшу продуктивність у порівнянні з раніше застосовуваними схемами і дозволяє домогтися максимальних характеристик ліхтарів. Однак Streamlight на цьому не зупинився. Компанія співпрацює тільки з світовими лідерами у виробництві світлодіодів, такими як Cree, Philips, Nichia. Пред'являючи найвищі вимоги до освітлювальних елементів, Streamlight відбирає з кожної партії світлодіодів зразки з найвищими характеристиками яскравості. Такий підхід, в поєднанні з новим запатентованим параболічних рефлектором, дозволяє досягти максимальної світловіддачі при мінімальній витраті енергії батареї. Тепер ліхтарі Streamlight світять ще яскравіше і ще довше. - Професійні ліхтарі Streamlight відповідають найвищим вимогам і стандартам безпеки, з цієї причини вимагають точної і якісної зборки. Саме тому більшість ліхтарів зібрані безпосередньо на території США.

Ліхтар Streamlight 4AA ProPolymax Black сертифікований на відповідність наступним стандартам якості і безпеки:
- Сертифікаційна марка UL була заснована американською компанією по стандартизації і сертифікації в галузі техніки безпеки Underwriters Laboratories з метою підтвердження відповідності характеристик продукції нормативним вимогам і стандартам. Ліхтар Streamlight 4AA ProPolymax Black пройшов сертифікацію UL для ринків США і Канади (групи допуску Class I, Division 2, Groups A, B, C, D; Class II, Division 2, Groups F, G; Class III; Temperature Code T4) і допущений для роботи в середовищах з перебуванням небезпечних горючих газів, рідин, парів і пилу. Максимально допустима температура експлуатації 135С. - Виріб відповідає основним вимогам відповідних європейських директив ЄС і стандартів Європейського Союзу, а відповідно є якісним, а також безпечним для споживача і навколишнього середовища.

Ліхтар Streamlight 4AA ProPolymax Black протестований незалежною лабораторією і відповідає стандартам ANSI / NEMA FL1-2009. Даний стандарт був прийнятий Американським національним інститутом стандартів (ANSI). Розроблено він Комітетом стандартів для ліхтарів, в який входять Національна Асоціація Виробників електроприладів (NEMA) і представники 14 компаній виробників, серед яких також і Streamlight. Оскільки Streamlight була одним з розробників ANSI / NEMA FL1, все характеристики ліхтарів, випущені під цим брендом, в точності відповідають вимогам даного стандарту.

Характеристики Streamlight 4AA ProPolymax Black
Максимальний світловий потік, люмен: 300
Мінімальний світловий потік, люмен: 50
Дальність ефективного висвітлення: 261 м / 300 люмен, 100 м / 50 люмен
Тривалість роботи: 2 год 45 хв / 300 люмен, 24г / 50 люмен
Режим стробоскопа: тривалість роботи 6 годин
Термін служби світлодіодів понад 50 000 годин
Спеціальний параболічний відбивач для формування високоінтенсивного світлового променя з оптимальною периферійної освітленістю
Режими роботи: максимальна потужність> мінімальна потужність> стробоскоп
Програмування режимів включенні Ten-Tap ™
Водостійкість: занурення на глибину 1 м протягом 30 хв (рівень IPX7)
Ударопрочность: витримує падіння на бетон з висоти 3 м
Матеріал корпусу: надміцний полімер

Джерело живлення:
4 батареї AA (LR06) (у комплекті)

Габарити і вага:
Довжина, мм: 178
Ширина, мм: 38
Товщина, мм: 27
Діаметр рефлектора, мм: 49
Вага, кг: 0.233 (з батарейками)

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
300
Дальность луча
261
Длина
178
Количество светодиодов
1
Питание
АА батарейки
Бренд
Streamlight

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Streamlight» в категории «Фонарь»
Показать все модели