Фонарь Streamlight PolyStinger LED HAZ-LO Black


Нет в наличии
4316 грн.
Наличные:
4316 грн
Безнал:
5180 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Streamlight PolyStinger LED HAZ-LO Black - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Максим. световой поток, люмен: 130
Дальность эффективного освещения, метр: 245
Продолжительность работы, мин: 130 Lm~4ч; 50 Lm~12ч
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 259x45
Вес, кг: 0.382
Особенности: Технология C4® LED
Особенности: Режим аварийного свечения Moonlight
Режимы работы: Максимальная
Читать полностью
Технічні параметри:

Streamlight PolyStinger LED HAZ-LO Black - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Максим. світловий потік, люмен: 130
Дальність ефективного висвітлення, метр: 245
Тривалість роботи, хв: 130 Lm ~ 4ч; 50 Lm ~ 12год
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 259x45
Вага, кг: 0.382
Особливості: Технологія C4® LED
Особливості: Режим аварійного світіння Moonlight
Режими роботи: Максимальна потужність 100%> мінімальна потужність 38%
Тип джерел живлення: акумуляторна батарея, оригінальна, тип С (Ni-Сd (Ni-MH))
Водостійкість: Захищений від дощу (рівень IPX4)
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 3 метри
Матеріал корпусу: надміцний нейлоновий полімер

Ліхтар Streamlight PolyStinger LED HAZ-LO Black розроблений для використання на об'єктах з підвищеною небезпекою: нафтопереробних і хімічних заводах, підприємствах важкої промисловості.

Відмінною особливістю цього ліхтаря є корпус, виготовлений з надміцного нейлонового полімеру, діелектричного матеріалу, стійкого до хімічних впливів і витримує температуру до 138C. У хвостовій частині ліхтар має полімерний хомут з кільцем для темляка, Хомут додатково защает від займання при проскакування іскри. Батареї зібрані в один блок, що дозволило розмістити металеві контакти в глибині ліхтарний труби і забезпечити максимальний захист від займання при проскакування іскри. В конструкції передбачені кільця ущільнювачів і які я забезпечує високий рівень вологостійкості і довговічності. Кнопка включення протестована і витримує 1 000 000 циклів включень / виключень.
 
Конструкція забезпечує відмінну ударозащіту: ліхтар витримує падіння на рівну бетонну поверхню з трьох метрів. Сама структура нейлону в поєднанні з профільованою накаткой на корпусі забезпечують надійне утримання ліхтаря в руці.
 
Небитка полікарбонатна лінза ліхтаря захищена від легких подряпин спеціальним покриттям і зберігає прозорість навіть у складних умовах (вплив температур і хімічних речовин). Сучасний полікарбонат є найміцнішим з усіх виробляються в промислових масштабах прозорих матеріалів. Високий ступінь прозорості, а також широкий температурний діапазон застосування (від -50 до +130 ° С) роблять його відмінним матеріалом для ліхтарних лінз.
 
Глибокий гладкий параболічний відбивач спеціальної конструкції формує високоинтенсивний світловий промінь з оптимальною периферійної освітленістю, завдяки чому ліхтар ідеально підходить для роботи в задимлених приміщеннях і в умовах густого туману.
 
Ліхтар Streamlight PolyStinger LED HAZ-LO Black працює в режимах максимальної та мінімальної потужності, а так само в режимі аварійного світіння Moonlight, в якому ліхтар може безперервно пропрацювати протягом 20 днів.
За замовчуванням ліхтар включається в режимі максимальної потужності. Для включення режиму мінімальній потужності, необхідно кнопку включення ліхтаря утримувати в натиснутому стані 1 секунду. Для включення режиму аварійного світіння Moonlight, необхідно кнопку включення ліхтаря утримувати в натиснутому стані 10 секунд.
 
Ліхтар комплектується двома ідентичними зарядні пристрої та блоками живлення для підключення зарядних пристроїв до джерел постояного струму і джерелами змінного струму. Зарядні пристрої для зручності забезпечені індикатором стану заряду батареї і можуть монтуватися в будь-якому положенні. Одне зарядний пристрій може розташовуватися біля стаціонарної електромережі, інше - в автомобілі. Повний час зарядки акумуляторів не більше 10 годин.
 
 
 В основу технології C4® LED (Controlled Collapse Chip Connection) покладено особливий спосіб монтажу мікрочіпів, що забезпечує більшу продуктивність у порівнянні з раніше застосовуваними схемами і дозволяє домогтися максимальних характеристик ліхтарів. Однак Streamlight на цьому не зупинився. Компанія співпрацює тільки з світовими лідерами у виробництві світлодіодів, такими як Cree, Philips, Nichia. Пред'являючи найвищі вимоги до освітлювальних елементів, Streamlight відбирає з кожної партії світлодіодів зразки з найвищими характеристиками яскравості. Такий підхід, в поєднанні з новим запатентованим параболічних рефлектором, дозволяє досягти максимальної світловіддачі при мінімальній витраті енергії батареї. Тепер ліхтарі Streamlight світять ще яскравіше і ще довше.
 
 - Професійні ліхтарі Streamlight відповідають найвищим вимогам і стандартам безпеки, з цієї причини вимагають точної і якісної зборки. Саме тому більшість ліхтарів зібрані безпосередньо на території США. Для ідентифікації кожен такий ліхтар має свій власний серійний номер
 
Існують зони підвищеної небезпеки, де використання звичайних ліхтарів може бути пов'язано з ризиком для життя, де найменша іскра може стати причиною вибуху. Спеціально для проведення складних рятувально-пошукових і ремонтних робіт компанія Streamlightсоздала цілу серію ліхтарів HAZ-LO (Hazardous Locations), сертифікованих за основними європейськими і американським стандартам пожежо-і вибухобезпеки. Вимоги до конструкції, матеріалів і збірки таких ліхтарів підвищені, оскільки від цього безпосередньо залежать життя людей.
 
Ліхтар Streamlight PolyStinger LED HAZ-LO Black сертифікований на відповідність наступним стандартам якості і безпеки:
 
 - Сертифікаційна марка USTC була заснована Незалежним міжнародним центром досліджень SGSс метою підтвердження відповідності характеристик продукції нормативним вимогам і стандартам. Відмінна риса цієї сертифікації в тому, що вона гарантує не тільки якість перевіреного продукту, але також контролює відповідність всієї партії товару протягом усього терміну випуску продукції.
Даний продукт відповідає вимогам стандарту ANSI / UL 913 (Іскробезпечний електричне обладнання). Class I, II, Division 1, Groups C, D, F & G; Class I, Division 2, Groups A, B, C & D; Class III, 138 ° C (T3C). Робота в середовищах з перебуванням небезпечних горючих газів, рідин, парів і пилу, легкозаймистих волокон (етилен, окис вуглецю, пропан, бензин, нафта, бензол, бутан, етиловий спирт, ацетон, метан, дрібнодисперсний алюміній, магній, вуглецева пил, вугілля, сажа, кокс, деревний пил, дрібнодисперсний пластик, з можливим перебуванням ацетилену і водню). Максимально допустима температура експлуатації 138С.
 
  - Виріб відповідає основним вимогам відповідних європейських директив ЄС і стандартів Європейського Союзу, а відповідно є якісним, а також безпечним для споживача і навколишнього середовища.
 
Ліхтар Streamlight PolyStinger LED HAZ-LO Black протестований незалежною лабораторією і відповідає стандартам ANSI / NEMA FL1-2009. Даний стандарт був прийнятий Американським національним інститутом стандартів (ANSI). Розроблено він Комітетом стандартів для ліхтарів, в який входять Національна Асоціація Виробників електроприладів (NEMA) і представники 14 компаній виробників, серед яких також і Streamlight. Оскільки Streamlight була одним з розробників ANSI / NEMA FL1, все характеристики ліхтарів, випущені під цим брендом, в точності відповідають вимогам даного стандарту.
 
Характеристики Streamlight PolyStinger LED HAZ-LO Black
Максимальний світловий потік, люмен: 130
Мінімальний світловий потік, люмен: 50
Дальність ефективного висвітлення: 245 м / 130 люмен, 151м / 50 люмен
Тривалість роботи: 4 ч / 130 люмен, 12 ч / 50 люмен
Режим аварійного світіння Moonlight: 1.3 люмен, 20 днів безперервної роботи.
Термін служби світлодіодів понад 50 000 годин
Електронна система регулювання, що підтримує тривалий час постійну яскравість, незалежно від рівня заряду батарей
Глибокий гладкий параболічний відбивач для формування концентрованого далекого світлового променя
Режими роботи: максимальна потужність 100%> мінімальна потужність 38%
Водостійкість: захищений від дощу (рівень IPX4)
Ударопрочность: витримує падіння на бетон з висоти 3м
Матеріал корпусу: надміцний нейлоновий полімер
Розташування вимикача: бічне
 
Джерело живлення:
4-cell, 4.8 Volt Nickel-cadmium sub-C перезаряджається до 1000 циклів акумулятор
 
Габарити і вага:
Довжина, мм: 259
Діаметр корпусу, мм: 34
Діаметр рефлектора, мм: 45
Вага, кг: 0.382 (з батареєю)

Мощность светового потока
130
Дальность луча
245
Время работы
12
Количество режимов яркости
2
Длина
259
Количество светодиодов
1
Бренд
Streamlight

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Streamlight» в категории «Фонарь»
Показать все модели