Ручной фонарь Streamlight SL-20L


Нет в наличии
4134 грн.
Наличные:
4134 грн
Безнал:
5169 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Streamlight SL-20L - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Максим. световой поток, люмен: 350
Дальность эффективного освещения, метр: 490
Продолжительность работы, мин: 350 Lm~2ч; 160 Lm~4ч; 10 Lm~50ч
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 333x64
Вес, кг: 0.77
Особенности: Технология C4® LED
Режимы работы: Максимальная мощность 100%>средняя 45%>минимальная 3%>стробоскоп
Тип источников
Читать полностью
Технічні параметри:

Streamlight SL-20L - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Максим. світловий потік, люмен: 350
Дальність ефективного висвітлення, метр: 490
Тривалість роботи, хв: 350 Lm ~ 2 год; 160 Lm ~ 4ч; 10 Lm ~ 50ч
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 333x64
Вага, кг: 0.77
Особливості: Технологія C4® LED
Режими роботи: Максимальна потужність 100%> середня 45%> мінімальна 3%> стробоскоп
Тип джерел живлення: акумуляторна батарея, оригінальна, тип С (Ni-Сd (Ni-MH))
Водостійкість: Захищений від дощу (рівень IPX4)
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 1 метр
Матеріал корпусу: Анодований авіаційний алюміній

Світлодіодний ліхтар Streamlight SL-20L може працювати в наступних режимах світіння: 10 люмен, 160 люмен, 350 люмен, стробоскоп. У режимі максимальної потужності світловий потік має ефективну дальність освітлення до 490 метрів.

Глибокий гладкий параболічний відбивач спеціальної конструкції формує високоинтенсивний далекобійний світловий промінь з оптимальною периферійної освітленістю, завдяки чому ліхтар ідеально підходить для роботи в задимлених приміщеннях і в умовах густого туману.
 
У ліхтарі використовується електронна система стабілізації яскравості. З її допомогою підтримується постійна яскравість світіння в міру розряду батарей.
 
Включення і вимикання ліхтаря здійснюється за допомогою кнопки, що знаходиться в передній частині ліхтаря. З її допомогою можна вибрати режим моментального включення / вимикання (легке натиснення на кнопку), або режим постійного включення (кнопка натискається глибше, до характерного клацання). Вибір потрібного режиму світіння ліхтаря вибирається шляхом натискання і утримання кнопки включення. Режими змінюються в наступній послідовності: максимальний - середній - мінімальний - середній - максимальний. Режиму стробоскопа активується подвійним натисканням кнопки включення.
 
Легкий і ергономічний корпус ліхтаря виготовлений з авіаційного алюмінію з анодірованнним покриттям Type II чорного кольору. Високоякісне анодування даного ліхтаря забезпечує відмінні експлуатаційні і діелектричні властивості і протистоїть корозії. У конструкції передбачено кільце ущільнювача, яке забезпечує високий рівень вологостійкості і довговічності. З метою підвищити ударостійкість ліхтаря, акумуляторний блок поміщений в спеціальний каучуковий рукав. Для більш надійного захоплення ліхтаря рукою, на корпус нанесена противоскользящая насічка.
 
Небитка полікарбонатна лінза ліхтаря захищена від легких подряпин спеціальним покриттям і зберігає прозорість навіть у складних умовах (вплив температур і хімічних речовин). Сучасний полікарбонат є найміцнішим з усіх виробляються в промислових масштабах прозорих матеріалів. Високий ступінь прозорості, а також широкий температурний діапазон застосування (від -50 до +130 ° С) роблять його відмінним матеріалом для ліхтарних лінз.
 
 
Ліхтар комплектується двома ідентичними зарядні пристрої та блоками живлення для підключення зарядних пристроїв до джерел постояного струму і джерелами змінного струму. Червоний світлодіод на корпусі ліхтаря інформує про стан заряду батареї. Зарядні пристрої можуть монтуватися в різних положеннях. Одне зарядний пристрій може розташовуватися біля стаціонарної електромережі, інше - в автомобілі. Повний час зарядки акумуляторів не більше 7 годин.
 
 В основу технології C4® LED (Controlled Collapse Chip Connection) покладено особливий спосіб монтажу мікрочіпів, що забезпечує більшу продуктивність у порівнянні з раніше застосовуваними схемами і дозволяє домогтися максимальних характеристик ліхтарів. Однак Streamlight на цьому не зупинився. Компанія співпрацює тільки з світовими лідерами у виробництві світлодіодів, такими як Cree, Philips, Nichia. Пред'являючи найвищі вимоги до освітлювальних елементів, Streamlight відбирає з кожної партії світлодіодів зразки з найвищими характеристиками яскравості. Такий підхід, в поєднанні з новим запатентованим параболічних рефлектором, дозволяє досягти максимальної світловіддачі при мінімальній витраті енергії батареї. Тепер ліхтарі Streamlight світять ще яскравіше і ще довше.
 
 - Професійні ліхтарі Streamlight відповідають найвищим вимогам і стандартам безпеки, з цієї причини вимагають точної і якісної зборки. Саме тому більшість ліхтарів зібрані безпосередньо на території США. Для ідентифікації кожен такий ліхтар має свій власний серійний номер
 
Ліхтар Streamlight SL-20L сертифікований на відповідність наступним стандартам якості і безпеки:
 
  - Виріб відповідає основним вимогам відповідних європейських директив ЄС і стандартів Європейського Союзу, а відповідно є якісним, а також безпечним для споживача і навколишнього середовища.
 
Ліхтар Streamlight SL-20L протестований незалежною лабораторією і відповідає стандартам ANSI / NEMA FL1-2009.
Даний стандарт був прийнятий Американським національним інститутом стандартів (ANSI). Розроблено він Комітетом стандартів для ліхтарів, в який входять Національна Асоціація Виробників електроприладів (NEMA) і представники 14 компаній виробників, серед яких також і Streamlight. Оскільки Streamlight була одним з розробників ANSI / NEMA FL1, все характеристики ліхтарів, випущені під цим брендом, в точності відповідають вимогам даного стандарту.

Характеристики Streamlight SL-20L
Максимальний світловий потік, люмен: 350
Мінімальний світловий потік, люмен: 10
Дальність ефективного висвітлення: 490 м / 350 люмен, 329 м / 160 люмен, 63 м / 10 люмен
Тривалість роботи: 2 ч / 350 люмен, 4 ч / 160 люмен, 50 ч / 10 люмен
Режим стробоскопа 4 години безперервної роботи.
Електронна система регулювання, що підтримує тривалий час постійну яскравість, незалежно від рівня заряду батарей
Глибокий гладкий параболічний відбивач для формування концентрованого далекого світлового променя
Режими роботи: максимальна потужність 100%> середня потужність 45%> мінімальна потужність 3%
Водостійкість: захищений від дощу (рівень IPX4)
Ударопрочность: витримує падіння на бетон з висоти 1 м
Матеріал корпусу: анодований авіаційний алюміній
Розташування вимикача: бічне
 
Джерело живлення:
5-cell, 6.0 Volt Ni-Cd (Ni-MH) sub-C перезаряджається до 1000 циклів акумулятор
 
Габарити і вага:
Довжина, мм: 333
Діаметр корпусу, мм:
Діаметр рефлектора, мм: 64
Вага, кг: 0.77 (з батарейками)
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Streamlight» в категории «Фонарь»
Показать все модели