Фонарь Streamlight Twin-Task 3AAA LED Laser Black


Нет в наличии
1352 грн.
Наличные:
1352 грн
Безнал:
1622 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Streamlight Twin-Task 3AAA LED Laser Black - Фонарь

Тип: Ручной
Цвет свечения: Белый
Цвет свечения: Лазер
Максим. световой поток, люмен: 100
Дальность эффективного освещения, метр: 90
Страна производителя: США
Габаритные размеры, мм: 137x40
Вес, кг: 0.2
Продолжительность работы, мин: 100 Lm~2ч 45мин; 68 Lm~5ч 15мин
Особенности: Технология C4® LED
Режимы работы: 4 режима работы
Тип источников
Читать полностью
Технічні параметри:

Streamlight Twin-Task 3AAA LED Laser Black - Ліхтар

Тип: Ручний
Колір світіння: Білий
Колір світіння: Лазер
Максим. світловий потік, люмен: 100
Дальність ефективного висвітлення, метр: 90
Країна виробника: США
Габаритні розміри, мм: 137x40
Вага, кг: 0.2
Тривалість роботи, хв: 100 Lm ~ 2 год 45хв; 68 Lm ~ 5ч 15мин
Особливості: Технологія C4® LED
Режими роботи: 4 режими роботи
Тип джерел живлення: батареї, AAA (LR3)
Водостійкість: Захищений від дощу (рівень IPX4)
Ударопрочность: Витримує падіння на бетон з висоти 1 метр
Матеріал корпусу: Анодований алюміній

Ліхтар Streamlight Twin-Task 3AAA LED Laser Black оснащений двома типами світлодіодів: 1 світлодіод C4® LED білого світіння, 5 шт 5мм світлодіодів білого світіння, а також червоним сфокусованим лазером. Наявність різних типів світіння розширює сферу застосування і робить більш ефективною роботу з ліхтарем.

Ліхтар Streamlight Twin-Task 3AAA LED Laser Black може працювати в одному з чотирьох режимів: лазерна указка, лазерна указка + світлодіод C4® LED, світлодіод C4® LED, 5x5мм світлодіодів білого світіння. У режимі світіння світлодіода C4® LED, ліхтар формує більш вузько направлений потужний промінь з оптимальною бічним засвіченням для освітлення об'єктів на середніх і далеких дистанціях. У режимі світіння 5x5мм світлодіодів формується широкий промінь з оптимальною периферійної освітленістю для ефективного освітлення площ на близьких дистанціях. У режимі лазерної указки ліхтар допоможе вказати на потрібний об'єкт, що знаходиться на великій відстані або в важкодоступному місці.
 
Включення і вимикання здійснюється за допомогою кнопки, що знаходиться в головній частині ліхтаря. Послідовним натисканням на неї вибирається потрібний режим світіння.

Легкий ударостійкий корпус ліхтаря виготовлений з авіаційного алюмінію з анодірованнним покриттям чорного кольору. Анодування забезпечує відмінні експлуатаційні і діелектричні властивості і протистоїть корозії. На корпус нанесено дрібна противоскользящая насічка з метою зробити більш надійним захоплення ліхтаря рукою. У конструкції передбачено кільце ущільнювача, яке забезпечує високий рівень вологостійкості і довговічності. Елементи живлення вкладаються в спеціальну касету, підпружинену з двох сторін, що забезпечує більш надійний захист внутрішньої електроніки ліхтаря при ударах і падіннях.
 
Лінза виготовлена з мінерального скла з високими температурними характеристиками і опором подряпин і ударів.
В основу технології C4® LED (Controlled Collapse Chip Connection) покладено особливий спосіб монтажу мікрочіпів, що забезпечує більшу продуктивність у порівнянні з раніше застосовуваними схемами і дозволяє домогтися максимальних характеристик ліхтарів. Однак Streamlight на цьому не зупинився. Компанія співпрацює тільки з світовими лідерами у виробництві світлодіодів, такими як Cree, Philips, Nichia. Пред'являючи найвищі вимоги до освітлювальних елементів, Streamlight відбирає з кожної партії світлодіодів зразки з найвищими характеристиками яскравості. Такий підхід, в поєднанні з новим запатентованим параболічних рефлектором, дозволяє досягти максимальної світловіддачі при мінімальній витраті енергії батареї. Тепер ліхтарі Streamlight світять ще яскравіше і ще довше.
 
Ліхтар Streamlight Twin-Task 3AAA LED Laser Black сертифікований на відповідність наступним стандартам якості і безпеки:
 
  - Відповідність вимогам для лазерної і світлодіодним продукції Американської організації контролю продовольства, ліків та іншої продукції FDA. Глава 21, частина 1040.10 Кодексу федеральних правил: клас IIIa (3R), потужність випромінювання не більше 5 мВт, час прямого контакту з сітківкою ока не більше 0,25 сек. Клас IIIа (3R) - Лазери і лазерні системи з видимим випромінюванням, які в звичайних умовах не становлять небезпеку для людини, при випадковому попаданні променя на сітківку неозброєного ока (як правило, за рахунок моргательного рефлексу очі вплив не триває більше 0,25 сек) . Лазери можуть становити небезпеку, якщо дивитися на них через оптичні інструменти (бінокль, телескоп) або протягом тривалого часу.
 
  - Виріб відповідає основним вимогам відповідних європейських директив ЄС і стандартів Європейського Союзу, а відповідно є якісним, а також безпечним для споживача і навколишнього середовища.
 
Ліхтар Streamlight Twin-Task 3AAA LED Laser Black протестований незалежною лабораторією і відповідає стандартам ANSI / NEMA FL1-2009.
Даний стандарт був прийнятий Американським національним інститутом стандартів (ANSI). Розроблено він Комітетом стандартів для ліхтарів, в який входять Національна Асоціація Виробників електроприладів (NEMA) і представники 14 компаній виробників, серед яких також і Streamlight. Оскільки Streamlight була одним з розробників ANSI / NEMA FL1, все характеристики ліхтарів, випущені під цим брендом, в точності відповідають вимогам даного стандарту.
 
Характеристики Streamlight Twin-Task 3AAA LED Laser Black
Технологія C4® LED
Максимальний світловий потік (C4LED), люмен: 100
Мінімальний світловий потік (5x5 mm LED), люмен: 68
Дальність ефективного висвітлення (C4LED): 90 м
Дальність ефективного висвітлення (5x5 mm LED): 68 м
Тривалість роботи (C4LED): 2 год 45 хв
Тривалість роботи (5x5 mm LED): 5 год 15 хв
Світлодіодний лазер: довжина хвилі 650 нм, клас IIIa (3R), <5 мВт
Дальність дії лазера: не менше 90 м / лазер, не менше 30 м / лазер + світлодіод C4
Термін служби світлодіодів C4® LED понад 50 000 годин (3x5 mm діоди більше 100 000 годин)
Текстурований відбивач для рівномірного заливного освітлення більшої площі
Режими роботи: лазер> світлодіод C4> лазер + світлодіод C4> п'ять 5 мм світлодіодів
Водостійкість: захищений від дощу (рівень IPX4)
Ударопрочность: витримує падіння на бетон з висоти 1м
Матеріал корпусу: анодований алюміній
Розташування вимикача: бічне
 
Джерело живлення:
3 батареї AAA (LR3)
 
Габарити і вага:
Довжина, мм: 137
Діаметр корпусу, мм: 30
Діаметр рефлектора, мм: 40
Вага, кг: 0.200 (з батарейками)
 
Запобіжні заходи
У режимі лазерної указки Не наводьте джерело світла під час роботи в очі, оскільки це може привести до пошкодження сітківки ока!

Мощность светового потока
100
Дальность луча
90
Время работы
5
Количество режимов яркости
4
Длина
137
Количество светодиодов
1
Питание
ААА батарейки
Бренд
Streamlight

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Streamlight» в категории «Фонарь»
Показать все модели