Шумоизоляция StP iTon 4A (0.75 x 1)


Нет в наличии
106 грн.
Наличные:
106 грн
Безнал:
133 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StP iTon 4A (0.75 x 1) - звукопоглощающий материал
Отсутствие шумоизоляции можно определить даже при малой скорости движения автомобиля. И придет при этом дискомфорт, усталость, раздражительность. А для тех кто находится за рулем большую часть времени шумоизоляция просто необходима для вашего автомобиля.
Шумоизоляционный материал предназначается для шумоизоляции салона автомобиля вторым слоем. Изготовлен из вторичного вспененного
Читать полностью
Технічні параметри:

StP iTon 4A (0.75 x 1) - звукопоглинаючий матеріал
Відсутність шумоізоляції можна визначити навіть при малій швидкості руху автомобіля. І прийде при цьому дискомфорт, втома, дратівливість. А для тих хто знаходиться за кермом більшу частину часу шумоізоляція просто необхідна для вашого автомобіля.
Шумоізоляційний матеріал призначається для шумоізоляції салону автомобіля другим шаром. Виготовлений з вторинного спіненого пінополіуретану з просоченням полімеру. Шумоізоляція StP iTon 4A є одним з кращих матеріалів свого роду.
Призначається для видалення шуму проникаючого всередину салону автомобіля. Матеріал володіє високою еластичністю яка дозволяє повністю обробляти необхідні деталі автомобіля. Висока вологостійкість. Даний матеріал використовується для установки штатної шумоізоляції на автомобілях преміум класу. може використовуватися як матеріал прокладки Клейовий шар дозволяє без додаткових зусиль встановлювати матеріал на необхідну для вас поверхню. Застосовується шумоізоляція StP iTon 4A для підлоги, арок коліс, багажне відділення, перегородка моторного відсіку з боку салону. Температурний діапазон розрахований від -40 до +80 градусів. Легко ріжеться, легка укладка, не потрібно використання теплового фена.
Спосіб застосування
Перед поклейка матеріалу вам необхідно очистити зону нанесення від пилу, вологи, жиру, і інших непотрібних факторів. Рекомендуємо використовувати валик, він надає кращу укладку і долгожітельность матеріалу оскільки дає можливість клейовому шару краще зчепиться з поверхнею.
Вага листа 0,35 кг
Ціна за лист (10 листів в упаковці)

Металлизированный слой
Нет
Размер листа
100x75 (см)
Толщина листа
4 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Доброго дня, підкажіть будь ласка, що краще використати для шумоізоляції підлоги, а основне тунелю в VW CADDY дякую!

    Богдан, 24.10.2016

    этот будет оптимальным вариантом

    Ответ специалиста

Другие модели марки «StP» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели