Нет в наличии
138 грн.
Наличные:
138 грн
Безнал:
166 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StP iTon 8A (0.75 x 1) - звукопоглощающий материал
Отсутствие шумоизоляции можно определить даже при малой скорости движения автомобиля. И придет при этом дискомфорт, усталость, раздражительность. А для тех кто находится за рулем большую часть времени шумоизоляция просто необходима для вашего автомобиля.
Шумоизоляционный материал предназначается для шумоизоляции салона автомобиля вторым слоем. Изготовлен из вторичного вспененного
Читать полностью
Технічні параметри:

StP iTon 8A (0.75 x 1) - звукопоглинаючий матеріал
Відсутність шумоізоляції можна визначити навіть при малій швидкості руху автомобіля. І прийде при цьому дискомфорт, втома, дратівливість. А для тих хто знаходиться за кермом більшу частину часу шумоізоляція просто необхідна для вашого автомобіля.
Шумоізоляційний матеріал призначається для шумоізоляції салону автомобіля другим шаром. Виготовлений з вторинного спіненого пінополіуретану з просоченням полімеру. Шумоізоляція StP iTon 8A є одним з кращих матеріалів свого роду.
Призначається для видалення шуму проникаючого всередину салону автомобіля. Матеріал володіє високою еластичністю яка дозволяє повністю обробляти необхідні деталі автомобіля. Висока вологостійкість. Даний матеріал використовується для установки штатної шумоізоляції на автомобілях преміум класу. може використовуватися як матеріал прокладки Клейовий шар дозволяє без додаткових зусиль встановлювати матеріал на необхідну для вас поверхню. Застосовується шумоізоляція StP iTon 8A для підлоги, арок коліс, багажне відділення, перегородка моторного відсіку з боку салону. Температурний діапазон розрахований від -40 до +80 градусів. Легко ріжеться, легка укладка, не потрібно використання теплового фена.
Спосіб застосування
Перед поклейка матеріалу вам необхідно очистити зону нанесення від пилу, вологи, жиру, і інших непотрібних факторів. Рекомендуємо використовувати валик, він надає кращу укладку і долгожітельность матеріалу оскільки дає можливість клейовому шару краще зчепиться з поверхнею.
Вага листа 0,70 кг
Ціна за лист (10 листів в упаковці)

Размер листа
100x75
Металлизированный слой
Нет
Толщина листа
8
Тип
лист
Бренд
StP

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «StP» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели