Блок розжига Fantom Ballast Slim 35W 9-16V KET


Есть в наличии
182 грн.
Наличные:
182 грн
Безнал:
218 грн
188 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Fantom Ballast Slim 35W 9-16V KET - Блок розжига
Блок розжига Ballast Slim 35W 9-16V KET, это универсальный компонент для ксеноновых или би-ксеноновых ламп, который подходит к любой марки легковых автомобилей. Один из главных плюсов, является его компактный размер, длина - 8.5 см, высота - 6.0 см и толщина 1.5 см, он не займет много места под капотом и облегчит установку. Так же блоки Slim - это блоки нового поколения, у них переход от стадии
Читать полностью
Технічні параметри:

Fantom Ballast Slim 35W 9-16V - Блок розпалювання
Блок розпалювання Ballast Slim 35W 9-16V KET, це універсальний компонент для ксенонових або бі-ксенонових ламп, який підходить до будь-якої марки легкових автомобілів. Один з головних плюсів, є його компактний розмір, довжина - 8.5 см, висота - 6.0 см і товщина 1.5 см, він не займе багато місця під капотом і полегшить установку. Також блоки Slim - це блоки нового покоління, у них перехід від стадії підпалу, до стадії напруження і світіння відбувається набагато плавніше, що головним чином збільшує строк експлуатації лапочек на 30%, ы ще в них повне цифрове управління. Принцип роботи, даної моделі, по системі AC, вона передбачає, що в установку вбудований стабілізатор постійного струму, який при нормальному режимі роботи усуває мерехтіння на лампах і продовжує її роботу. Роз'єм КЕТ, з прямокутним коннектором, найчастіше зустрічаються на європейському ринку.
Для безпечного використання блок розпалу захищений від короткого замикання, зворотної полярності і від підключення без ламп. Температурні режими роботи від -40 ° C до +105 ° C. Споживана потужність 35 Вт. Стартова напруга запуску лампи 24000 В. Діапазон вхідної напруги від 9 В до 16 В. Максимальна сила струму при запуску - 20 А.
У комплект входить один блок розпалу й проводами підключення. Гарантія від виробника шість місяців.

Тип разъема
KET
Страна производитель
Китай
Вид
ксенон
Can-Bus
без обманки
Мощность блока розжига
35
Тип блока розжига
узкий
Напряжение
12
Бренд
Fantom

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Fantom» в категории «Блок розжига»
Показать все модели