Блок розжига Michi Ballast 35W 9-16V KET


Есть в наличии
296 грн.
Наличные:
296 грн
Безнал:
370 грн
310 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Michi Ballast 35W 9-16V KET - Блок розжига
Блок розжига Michi Ballast 35W 9-16V KET, это универсальный, стандартный компонент для ксеноновых ламп, который подходит к любой марки легковых автомобилей, и c любым типом диагностики ламп. Может быть прекрасной альтернативой оригинальным ксеноновым балластам. Размеры стандартные, с отличной герметизацией, и неприхотливые в эксплуатации. Служит для плавного возгорания ксеноновых ламп. Принцип
Читать полностью
Технічні параметри:

Michi Ballast 35W 9-16V KET - Блок розпалювання
Блок розпалювання Michi Ballast 35W 9-16V KET, це універсальний, стандартний компонент для ксенонових ламп, який підходить до будь-якої марки легкових автомобілів, і c будь-яким типом діагностики ламп. Може бути прекрасною альтернативою оригінальним ксеноновим баластам. Розміри стандартні, з відмінною герметизацією, і невибагливі в експлуатації. Служить для плавного загоряння ксенонових ламп. Принцип роботи, даної моделі, по системі AC, вона передбачає, що в установку вбудований стабілізатор постійного струму, який при нормальному режимі роботи усуває мерехтіння на лампах і продовжує її роботу. Роз'єм КЕТ, з прямокутним коннектором, використовується в корейських автомобілях і найчастіше зустрічаються на європейському ринку.
Для безпечного використання блок розпалу, захищений від короткого замикання, зворотної полярності і від підключення без ламп. Це запобігає помилки від неправильного підключення або збоїв в електричній системі автомобіля. Температурні режими роботи від -40 ° C до + 105 ° C. Споживана потужність 35 Вт. Робоча напруга коливається від 9 В до 16 В. Стартова напруга запуску лампи 23000 В. Максимальна сила струму при запуску менше 20 А. Термін служби більше 3000 годин.
У комплект входить один блок розпалу з проводами підключення. Гарантія від виробника 12 місяців.

Вид
ксенон
Тип блока розжига
стандартный
Мощность блока розжига
35 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Can-Bus
без обманки
Тип разъема
KET
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    скажите пожалуйста данные блоки DC или AC? и кто производитель.

    Александр, 25.05.2016

    AC

    Ответ специалиста

Другие модели марки «Michi» в категории «Блок розжига»
Показать все модели