Блок розжига Michi Сan-Bus Slim 35W 9-16V KET


Есть в наличии
547 грн.
Наличные:
547 грн
Безнал:
656 грн
Приватбанк:
572 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Michi Сan-Bus Slim 35W 9-16V KET - Блок розжига
Блок розжига Michi Сan-Bus Slim 35W 9-16V KET, это универсальный компонент для ксеноновых или би-ксеноновых ламп, который подходит к любой марки легковых автомобилей. Один из главных плюсов, является его компактный размер, он не займет много места под капотом и облегчит установку. Блоки Slim - нового поколения, у них переход от стадии поджога, до стадии накала и свечения происходит гораздо
Читать полностью
Технічні параметри:

Michi Сan-Bus Slim 35W 9-16V KET - Блок розпалювання
Блок розпалювання Michi Сan-Bus Slim 35W 9-16V KET, це універсальний компонент для ксенонових або бі-ксенонових ламп, який підходить до будь-якої марки легкових автомобілів. Один з головних плюсів, є його компактний розмір, він не займе багато місця під капотом і полегшить установку. Блоки Slim - нового покоління, у них перехід від стадії підпалу, до стадії напруження і світіння відбувається набагато плавніше, що головним чином збільшує строк експлуатації лапочек на 30%, а також повне цифрове управління. Блок з вбудованою обманкою бортового комп'ютера (Сan-Bus) - це резистор за допомогою якого створюється додатковий опір і підвищується потужність до 55 Вт. Він потрібен якщо бортовий комп'ютер, запрограмований на подачу харчування на фари в 55 Вт, відключає живлення, тому що думає що лампочка перегоріла, так як у ксенону споживана потужність 35 Вт. Принцип роботи, даної моделі, по системі AC, вона передбачає, що в установку вбудований стабілізатор постійного струму, який при нормальному режимі роботи усуває мерехтіння на лампах і продовжує її роботу. Роз'єм КЕТ, з прямокутним коннектором, найчастіше зустрічаються на європейському ринку.
Для безпечного використання блок розпалу захищений від короткого замикання, зворотної полярності і від підключення без ламп. Температурні режими роботи від -40 ° C до +105 ° C. Споживана потужність 35 Вт. Діапазон вхідної напруги від 9 В до 16 В. Максимальна сила струму при запуску - 6.5 А. Термін служби більше 3000 годин.
У комплект входить один блок розпалу й проводами підключення. Гарантія від виробника 12 місяців.

Тип разъема
KET
Страна производитель
Китай
Вид
ксенон
Can-Bus
с обманкой
Мощность блока розжига
35
Тип блока розжига
узкий
Напряжение
12
Бренд
Michi

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Michi» в категории «Блок розжига»
Показать все модели