Снят с производства
2859 грн.
Наличные:
2859 грн
Безнал:
3431 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin Nuvi 1100 UK

В возможности навигатора входят: пошаговая навигация, пешеходная навигация и расчет экономичных маршрутов с ecoRoute.

Среди прочих возможностей устройства сенсорный 3,5 дюймовый дисплей, поиск места назначения по адресу и голосовые подсказки. Навигатор дает возможность отображения двухмерной и трехмерной модели карты, а также допускает использование цифровой карты высот, дающей объемную картинку местности. Такая функция, как
Читать полностью


Garmin Nuvi 1100 UK

У можливості навігатора входять: покрокова навігація, пішохідна навігація і розрахунок економічних маршрутів з ecoRoute.

Серед інших можливостей пристрою сенсорний 3,5 дюймовий дисплей, пошук місця призначення за адресою і голосові підказки. Навігатор дає можливість відображення двомірної і тривимірної моделі карти, а також допускає використання цифрової карти висот, дає об"ємну картинку місцевості. Така функція, як HotFix, скорочує час на розрахунок місцеположення.

Завдяки розширеним можливостям пішохідної навігації, Nuvi 1100 UK буде корисний і тим, хто пересувається по місту пішки або на громадському транспорті. Орієнтуватися в маршрутах останнього допоможе cityXplorer, який не тільки покаже маршрути міського транспорту, але і розрахує час, необхідний на досягнення пункту призначення.

Окремо варто відзначити функцію ecoRoute, яка не тільки подбає про навколишнє середовище при Вашу поїздку, але й дозволить заощадити паливо і час на виборі оптимального шляху. Також, Nuvi 1100 UK включає в себе безліч інших інструментів, таких як переглядач зображень JPEG, конвертор валют, одиниць вимірювання та інші дрібниці. Навігатор обладнаний слотом пам"яті MicroSD.

Garmin Nuvi 1100 UK поєднує в собі розширені можливості автомобільного навігатора й пристрої, що ідеально підходить для піших прогулянок. Оптимальний маршрут легко прораховується завдяки вбудованої функції ecoRoute ™. Додаткові карти серії cityXplorer ™ - мрія туриста, мандрівного по містах Європи та США. З картами cityXplorer ™ знайомство з містом з вікна громадського транспорту перетворюється на захоплюючу пригоду.

Garmin Nuvi 1100 UK представляє собою розвиток концепту nuvi 205. Оновлена модель виглядає компактніше і на 4мм (25%) тонше свого попередника. Задня поверхня приладу покрита приємним на дотик і надійно захищає пластик матеріалом, що запобігає зісковзування навігатора з гладкої поверхні. Можливості вбудованого акумулятора дозволяють використовувати його не тільки в салоні автомобіля, але і брати в пішохідні прогулянки, а невеликі габарити - легко розмістити у нагрудній кишені або у відділенні жіночої сумки.

Бренд
Garmin

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Навигатор»
Показать все модели