Нет в наличии
6879 грн.
Наличные:
6879 грн
Безнал:
8255 грн
Приватбанк:
7207 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Cybex Cloud Q Mars Red 516110005 - Детское автокресло

Тип: Автокресло
Группа: 0+
Вес: до 13 кг
Возраст: до 18 месяцев
Крепление в машине: ремень автомобиля
Ремни кресла: 3-х точечный ремень
Подголовник: регулируемый по высоте на 11 положений
Подлокотники: нет
Боковая поддержка: телескопическая линейная система
Положение отдыха/сна: +/+
Съемная обивка: есть
Размер (ДхШхВ): 665 х 440 х
Читать полностью
Технічні параметри:

Cybex Cloud Q Mars Red 516110005 - Дитяче автокрісло

Тип: Автокрісло
Група: 0 +
Вага: до 13 кг
Вік: до 18 місяців
Кріплення в машині: ремінь автомобіля
Ремені крісла: 3-х точковий ремінь
Підголівник: регульований по висоті на 11 положень
Підлокітники: немає
Бічна підтримка: телескопічна лінійна система
Положення відпочинку / сну: + / +
Знімна оббивка: є
Розмір (ДхШхВ): 665 х 440 х 403-570 мм
Колір: червоний
Виробник: Німеччина

Автокрісло Cloud Q стало переможцем в Групі 0 + в тестуваннях в червні 2015 року німецькою організацією Stiftung Warentest. Це єдине крісло, яке отримало оцінку "дуже добре" в категорії "Безпека".

Горизонтальне ергономічне положення для використання поза автомобілем
Знімний вкладиш для дуже маленьких дітей і дітей, що з'явилися раніше терміну
Регульований в 11 положеннях по висоті підголівник з інтегрованими напрямними
Телескопічна система лінійного захисту від бічних ударів (L.S.P. System)
Система для подорожей з колясками CYBEX і інших брендів.
Відповідає новим вимогам ECE R-44/04

Завдяки горизонтального положення, автокрісло перетворюється в колиску за межами автомобіля. Ця інноваційна система для подорожей доповнена телескопічним лінійним захистом від бічних ударів, майже горизонтальним становищем в машині і сонцезахисним козирком UVP50 + розміру XXL. Регульований по висоті підголівник автокрісла моментально змінює довжину ременів і кут сидіння. В результаті, автокрісло росте разом з дитиною.

СПИНКА СИДІННЯ НАХИЛЯЄТЬСЯ
Автолюлька Cloud Q має нову функцію - вона може приймати горизонтальне положення при перенесенні. З подовженою підставкою для ніг дитина може комфортно знаходитися у горизонтальній і ергономічно правильній позиції.

Кут нахилу легко регулюється однією рукою без відсутності необхідності виймати дитину з автолюльки, а ручка залишається в позиції для перенесення для більшої мобільності. У комбінації з колясками CYBEX Cloud Q створює візуально гармонійну систему для подорожей. Завдяки горизонтальній позиції, Cloud Q трансформується в практичну люльку для дитини перших місяців життя. Сплячий дитина може спокійно відпочивати, будучи максимально захищеним і перебуваючи в ергономічно правильної позиції.

ЗНІМНИЙ ВКЛАДИШ
Cloud Q адаптована для потреб найніжніших і дітей, що з'явилися на світ раніше терміну. Перенесення таких малюків, чиї м'язи шиї і рефлекси ще не повністю сформовані, є одним із головних завдань наших інженерів з техніки безпеки. Відхилення голови вперед, що може привести до утруднення дихання під час сну, має бути виключено будь-яку ціну.

Спільно з німецькими медиками та акушерами і з урахуванням численних тестів, була розроблена нова функція, яка припускає максимально горизонтальне положення по відношенню до розташування голови, шиї і грудей. Таким чином, ризик утруднення дихання був знижений. Шляхом настройки розташування підголівника кут нахилу сидіння автоматично регулюється, а саме автокрісло росте разом з дитиною. Дана вбудована автоматична система настройки автолюльки дозволяє більш старшим дітям відчувати себе вільно і комфортно.

ТЕЛЕСКОПІЧНА L.S.P. SYSTEM
Телескопічна система захисту від бічних ударів (L.S.P. System) поглинає силу бокового удару спільно з енергопоглинаючим корпусом.

Телескопічна система бічного захисту легко регулюється. Сила удару при аварії потрапляє на висунуті протектори і розподіляється по корпусу автокрісла. Матеріал і структура автокрісла для новонароджених поглинають силу удару і відводять її від дитини.

11-позиційний регульований ПО ВИСОТІ Підголівник
У поєднанні з телескопічною системою захисту від бічних ударів, регульований по висоті підголівник покращує і без того прекрасну захист від бічних ударів дитячого автокрісла Cloud Q.

C новим 11-позиційним регульованим по висоті підголівником з вбудованим напрямними для ременів їх довжина регулюється автоматично при зміні положення підголівника. Не потрібно більше натягувати чи послаблювати ремені, ризик неправильного використання тепер мінімальний.

ВБУДОВАНИЙ СКЛАДНИЙ КОЗИРОК ВІД СОНЦЯ РОЗМІРУ XXL
Для максимального захисту дитячої шкіри від ультрафіолету вбудований козирок строго відповідає австралійським стандартам захисту від сонця UVP50 +.

Вбудований козирок елегантно складається. Його можна відкривати поступово, тим самим регулюючи захист не тільки від сонця, але і від вітру і дощ
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Cybex» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели