Воздушный фильтр MANN C 1618P


Нет в наличии
252 грн.
Наличные:
252 грн
Безнал:
315 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MANN C 1618P - фильтр

Тип: масляный
Длина, мм: 170
Ширина, мм: 158
Высота, мм: 34

Воздушный фильтр предназначен для очистки попадающего в салон из атмосферы воздуха, который участвует в роли окислителя в той рабочей смеси, которая подвергается сгоранию в двигателе внутреннего сгорания. Наиболее распространенный воздушный фильтр – это конструкция в виде гармошки из фильтрующего материала, у которой по краям
Читать полностью
Технічні параметри:

MANN C 1618 P - фільтр

Тип: масляний
Довжина, мм: 170
Ширина, мм: 158
Висота, мм: 34

Повітряний фільтр призначений для очищення потрапляє в салон з атмосфери повітря, який бере участь в ролі окислювача в тій робочої суміші, яка піддається згорянню в двигуні внутрішнього згоряння. Найбільш поширений повітряний фільтр - це конструкція у вигляді гармошки з фільтруючого матеріалу, у якій по краях ущільнювачі. Ущільнювачі призначені для того, щоб не пропустити повітря в двигун в обхід фільтра. Найчастіше повітряний фільтр цілком здатний затримати пил, комах, всілякі абразивні частинки і інші шкідливі домішки в повітрі, які не повинні потрапити в двигун. Крім цього, повітряний фільтр виконує ще три функції - знижує рівень шуму, робить потік повітря більш спрямованим і рівномірним, і знижує ймовірність попадання води в двигун.

Матеріали сучасних повітряних фільтрів Mann-Filter дуже міцні механічно, і вельми надійно і ефективно очищають усмоктуване повітря. Таким чином створюється оптимально збалансований склад повітряно-паливної суміші і гарантується безперебійна робота двигуна. Крім того, повітряні фільтри Mann-Filter здатні захищати від пошкоджень високочутливі термодатчики витрати повітря і інші електронні пристрої. Також вони здатні контролювати терморегуляцію і гарантувати герметичність впускного тракту двигуна.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MANN» в категории «Воздушный фильтр»
Показать все модели