Ароматизатор Aroma Car Supreme New Car 604/92048 8мл


Есть в наличии (1-2 дня)
65 грн.
Наличные:
65 грн
Безнал:
81 грн
68 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Aroma Car Supreme New Car 8ml 604/92048 - Ароматизатор

Аромат: Новое авто
Ароматизаторы для автомобилей популярного парфюмерного бренда Европы Aroma Car завоевали доверие автомобилистов своим непревзойденным качеством, широким ассортиментом как запахов, так и дизайна, а также наивысшей эффективностью, а все парфюмерные композиции бренда разрабатываются при сотрудничестве со знаменитыми парфюмерными домами Франции, благодаря чему
Читать полностью
Технічні параметри:

Aroma Car Supreme New Car 8ml 604/92048 - Ароматизатор

Аромат: Нове авто
Ароматизатори для автомобілів популярного парфумерного бренду Європи Aroma Car завоювали довіру автомобілістів своєю неперевершеною якістю, широким асортиментом як запахів, так і дизайну, а також найвищою ефективністю, а все парфумерні композиції бренду розробляються у співпраці зі знаменитими парфумерними будинками Франції, завдяки чому простір, наповнений запахами від Aroma Car, пахне особливо елегантно і привабливо.
Лінійка освіжувачів салонів авто Aroma Car Supreme відноситься до рідких ароматизаторів, в основі яких використані натуральні масла. Представлений у вигляді мініатюрного флакона, об'ємом 8 мл. Використовується в салоні автомобіля шляхом закріплення до вентиляційних рещіток, в наслідок чого ароматизатор випаровується з початком роботи автомобіля і не витрачається за непотрібністю. Термін дії Aroma Car Supreme зберігається протягом 60 днів в залежності від встановленої інтенсивності, яку можна відрегулювати самостійно.
Ароматизатори Aroma Car Supreme представлені різноманіттям кольорів і ароматів, завдяки чому даний продукт стане елегантним доповненням і аксесуаром в інтер'єрі будь-якого автомобіля і наповнить будь-який простір фантастичним ароматом.
Ненав'язливі і освіжаючі нотки даного автопарфума надають тонізуючу дію на організм людини, що дуже важливо для автомобілістів. Завдяки представленому запаху водій зможе максимально сконцентрувати свою увагу на дорозі під час водіння.

Тип
Ароматизатор
Аромат:
новое авто/кожа
Вид
жидкие
Цвет
синий
Исполнение
флакон
Место установки
дефлектор
Способствует
концентрации
Срок использования
2 месяца
Страна производитель
Франция

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Aroma Car» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели