Моторное масло ЛУКОЙЛ LUXE LPG 10W-40 SL 1л


Нет в наличии
95 грн.
Наличные:
95 грн
Безнал:
114 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ЛУКОЙЛ LUXE LPG 10W-40 SL 1л - Моторное масло

Всесезонное масло для современных автомобилей и фургонов с газобаллонным оборудованием – то есть, работающих на газу. Масло имеет улучшенные физико-химические свойства, которые и позволяют использовать его при специфических условиях сгорания газа с более высокой температурой вспышки. Соответствует классификации API SL – для автомобилей, выпущенных после 2010 года, в том числе многоклапанных и
Читать полностью
Технічні параметри:

ЛУКОЙЛ LUXE LPG 10W-40 SL 1л - Моторна олива

Всесезонне масло для сучасних автомобілів і фургонів з газобалонним обладнанням - тобто, що працюють на газу. Масло має поліпшені фізико-хімічні властивості, які і дозволяють використовувати його при специфічних умовах згоряння газу з більш високою температурою спалаху. Відповідає класифікації API SL - для автомобілів, випущених після 2010 року, в тому числі багатоклапанних і обладнаних турбонагнітачем.
переваги:
Завдяки миючим властивостям масло усуває небажані відкладення і частки металу, запобігає їх повторне відкладення, утримуючи в підвішеному стані, завдяки чому скорочується знос деталей і зберігається потужність двигуна.
Володіє вираженими адгезивними властивостями, утворює на поверхнях міцну захисну масляну плівку, яка виключає виникнення механічних пошкоджень на поверхнях.
Також, дана плівка підтримує оптимально-максимальний тиск в камері згоряння, тим самим забезпечуючи максимальну потужність двигуна.
Антифрикційні присадки мінімізують тертя між рухомими елементами, сприяючи економії палива і підвищення ККД силового агрегату.
Знижує рівень шуму і вібрацій під час роботи.

Тип
Полусинтетическое
Вязкость SAE
10W-40
Объем
1 (л)
Двигатель
газ, бензиновый
По типу применения
легковые авто
Классификация API
SL
Производство
Россия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ЛУКОЙЛ» в категории «Моторное масло»
Показать все модели