Ароматизатор TOP CAR DL-F110-SX


Нет в наличии
178 грн.
Наличные:
178 грн
Безнал:
214 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Topcar DL-F110-SX - Ароматизатор

Аромат: SEXY

Ароматизаторы для автомобилей торговой марки TopCar принадлежат к профессиональным освежителям воздуха среднего ценового сегмента при наивысшем качестве продукции. Аромапродукция данного производителя пользуется популярностью среди автомобилистов и продается в более, чем 40 странах по всему миру.
Линейка освежителей Topcar DL-F110 относится к гелевым ароматизаторам, представлена
Читать полностью
Технічні параметри:

Topcar DL-F110-SX - Ароматизатор

Аромат: SEXY
Ароматизатори для автомобілів торгової марки TopCar належать до професійних освіжувачів повітря середнього цінового сегмента при найвищій якості продукції. Аромапродукція даного виробника користується популярністю серед автомобілістів і продається в більш, ніж 40 країнах по всьому світу.
Лінійка освіжувачів Topcar DL-F110 відноситься до гелевих ароматизаторів, представлена в оригінальній формі банки-іграшки з антиковзаючим килимком і стійким ароматичним наповненням у вигляді гелю всередині. Використовується в салоні автомобіля шляхом установки на передній панелі, під сидінням або в будь-якому іншому зручному місці з хорошою вентиляцією повітря. Освіжувач Topcar DL-F110 також наділений властивістю нейтралізатора неприємних запахів. Термін дії Topcar DL-F110 зберігається протягом 30 днів.
Завдяки незвичайному дизайну Topcar DL-F110 стане яскравим аксесуаром для жіночого автомобіля або для сімейного авто, коли в машині часто їздять діти. Також даний ароматизатор може бути використаний в якості освіжувача повітря будь-якого іншого приміщення.
Ненав'язливі нотки парфумерної композиції Topcar DL-F110-SX мають заспокійливу дію на організм людини, що особливо актуально для автомобілістів. Завдяки даному ароматизатору водій буде відчувати себе впевнено під час їзди і зможе максимально зосередитися на дорозі.

Аромат
сладости
Тип
Ароматизатор
Вид
гелевые
Срок использования
1 месяц
Место установки
подстаканник
Исполнение
фигурка
Цвет
фиолетовый
Страна производитель
Китай
Бренд
TOP CAR

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «TOP CAR» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели