Масло для мототехники MOTUL SCOOTER EXPERT 4T SAE 10W40 MB 1л (831701)


Нет в наличии
255 грн.
Наличные:
255 грн
Безнал:
306 грн
257 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MOTUL SCOOTER EXPERT 4T SAE 10W40 MB 1л (831701)- Моторное масло

Производитель: Motul
Тип: синтетическое
Емкость: 1л
Вязкость по SAE: 10W-40
Для 4-х тактных мото-двигателей
Страна производитель: Франция

Motul Scooter Expert 4T MB масло для скутеров – Моторное масло, специально разработано для мотороллеров и макси-скутеров, оснащенных 4-тактными двигателями любого объема, в т.ч. с каталитическим
Читать полностью
Технічні параметри:

MOTUL SCOOTER EXPERT 4T SAE 10W40 MB 1л (831701)- Моторне масло

Виробник: Motul
Тип: синтетичне
Ємність: 1 л
В'язкість по SAE: 10W-40
Для 4-х тактних мото-двигунів
Країна виробник: Франція

Motul Scooter Expert 4T MB масло для скутерів - Моторне масло, спеціально розроблене для моторолерів і максі-скутерів, оснащених 4-тактних двигунів будь-якого обсягу, в т.ч. з каталітичним нейтралізатором і не оснащених зчепленням в масляній ванні. Може застосовуватися з етилованим і неетилованим бензином і біопаливом.
Моторне масло, створене процесом TECHNOSYNTHESE®, посилено синтетичними компонентами, які забезпечують чудові захисні властивості і стійкість масляної плівки. Відмінні високотемпературні властивості: спеціально рекомендується для використання в міських умовах: повне навантаження протягом тривалого періоду і холостий хід на світлофорах в умовах обмеженого охолодження двигуна. Відповідність вимогам JASO MB забезпечує оптимальні характеристики роботи моторолера і енергозбереження. Стандарт JASO MB гарантує енергозбереження до 2,5% за споживанням палива в порівнянні з маслами SAE 20W-50 JASO MA і до 2% в порівнянні з маслами SAE 10W-40 JASO MA в умовах міського руху. Знижуючи споживання палива, масло класу JASO MB зменшує викиди парникового газу СО2 забезпечуючи зменшення забруднення навколишнього середовища. Клас в'язкості 10W-40 відповідає останнім вимогам виробників техніки. Низька випаровуваність зменшує витрату масла на чад. Миючі і диспергуючі властивості забезпечують чистоту двигуна. Стійко до збільшення в'язкості при попаданні продуктів неповного згоряння. Стійке до старіння. Антиокислювальна, антикорозійне, невспенівающееся.

Объем
1
Бренд
MOTUL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «MOTUL» в категории «Масло для мототехники»
Показать все модели