Моторное масло MOTUL 8100 Eco-nergy 5W-30 812322 20л


Нет в наличии
4607 грн.
Наличные:
4607 грн
Безнал:
5760 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MOTUL 8100 Eco-nergy 5W-30 812322 20л - Моторное масло

Motul 8100 Eco-nergy 5W-30 — полностью синтетическое энергосберегающее моторное масло для двигателей (бензиновые, дизельные, на сжиженном газе в т.ч. с непосредственным впрыском и турбированные). Позволяет сэкономить до 10% топлива и снизить выбросы.
Применяется в мощных современных бензиновых и дизельных двигателях, созданных по новым технологиям, для которых предписаны масла
Читать полностью
Технічні параметри:

MOTUL 8100 Eco-nergy 5W-30 812322 20л - Моторное масло

Motul 8100 Eco-nergy 5W-30 - повністю синтетичне енергозберігаюче моторне мастило для двигунів (бензинові, дизельні, на зрідженому газі в т.ч. з безпосереднім уприскуванням і турбовані). Дозволяє заощадити до 10% палива і знизити викиди.
Застосовується в потужних сучасних бензинових і дизельних двигунах, створених за новими технологіями, для яких приписані масла "Fuel Economy" (ACEA A1/B1 і А5/В5). Сумісно з системами нейтралізації відпрацьованих газів.
Синтетична база на основі ефірів і особливі антифрікаціонні присадки значно збільшують міцність масляної плівки, знижують тертя і температуру в двигуні і стабілізують тиск мастила. Моторне мастило 8100 Eco-nergy 5W-30, завдяки своїм чудовим характеристикам, протистоїть високим температурам, дозволяє контролювати споживання мастила і знижує знос двигуна. Антиоксидантне, протизносне, антикорозійне, не спінюється.
У структурі масла є комплекс надійних присадок, за допомогою яких масло ефективно захищає від утворення корозії, іржі. Також це масло відрізняється високим рівнем стабільності проти окислення.
За допомогою надійної масляної плівки, яку утворює масло на металевих поверхнях він ефективно захищає елементи двигуна від зносу.
Дане моторне масло добре зарекомендувало себе в умовах роботи при важких навантаженнях і підвищених температурах.
При мінусових температурних показниках зберігається прокачуваємість і плинність, а при високих плюсових стабільна масляна плівка.
Енергозберігаючі властивості масла сприяють більш ефективному і економному його використанню.
Також моторне масло відрізняється хорошими миючими властивостями, мінімізує рівень появи відкладень, підтримує двигун в чистоті.
Переваги масла: комплексний і надійний захист двигуна в широкому діапазоні навантажень, відмінна теплопровідність, хороші експлуатаційні показники, прекрасні в'язкісно-температурні властивості.
Масла компанії Motul відрізняються високою якістю. Цей бренд добре зарекомендував себе на ринку України.

Тип
Синтетическое
Вязкость
5W-30
Объем
20 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
Совместимость с сажевыми фильтрами и катализаторами
да
По типу применения
легковые авто
Классификация ACEA
A5/B5
Классификация API
CF, SL
Допуск Ford, Aston Martin, Jaguar, Land Rover
WSS M2C 913D
Допуск Renault
RN0700
Производство
Франция

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MOTUL» в категории «Моторное масло»
Показать все модели